Oddz Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Aishwarya Shivakumar - Shreedhar Shreenivasa
 • Coin Sitesi https://oddz.fi/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 140024USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Uniswap v2 - Pangolin - Gate.io - MEXC - Ascandex - Bitbns - LATOKEN
 • Whitepaper https://docsend.com/view/mefxr8h3ymzuhwqk

Oddz Hakkında

Rate this post

Oddz (ODDZ) Nedir?

Oddz, Binance Smart Chain , Polkadot ve Ethereum üzerinde çok zincirli bir opsiyon ve türev alım satım platformu oluşturmayı amaçlayarak kullanıcıların özelleştirilmiş opsiyonları ödüllerle alıp satmalarını sağlıyor. Gecikmeyi çözmek ve Ethereum işlemleri için gaz ücretini düşürmek için katman 2 çözümlerinden ve aktarıcı ağlardan yararlanacak.

Proje 2020’nin sonlarında kuruldu ve teknik inceleme 1 Mart 2021’de yayınlandı ve 18 Mart 2021’de yüzlerce destekçiye 900.000 token satan bir ilk DEX teklifi ( IDO ) düzenlendi. AU21 Capital, Woodstock ve NGC girişimleri dahil olmak üzere sektör lideri birçok yatırım fonu tarafından zaten destekleniyordu.

 

Oddz’in Kurucuları Kimlerdir?

Oddz ekibi, kripto projelerinin çoğu arasında benzersizdir çünkü bir kadın CEO olan Aishwarya Shivakumar tarafından yönetilirken, startup liderliğinin tamamı Hint kökenlidir.

Aishwarya Shivakumar, Oddz’u kurmadan önce, Etudemy ve Laetus gibi Hintli şirketlerde 2-10 ay süren sosyal medya pazarlamasından sorumlu olduğu çeşitli pozisyonlarda bulundu. Global Academy Of Technology’den elektrik, elektronik ve iletişim mühendisliği alanında lisans derecesine sahiptir.

Shreedhar Shreenivasa, Oddz’da kurucu ortak ve CTO’dur. Projeye katılmadan önce Uber’de üç yıl yazılım geliştirici, Practo’da teknoloji lideri, Flipkart’ta UI geliştiricisi ve Cleantrip.com’da ön uç mühendisi olarak çalıştı.

Krupa Sagar (Baş Mühendis), ölçeklenebilir mimari, dağıtılmış bilgi işlem, mikro hizmetler, test güdümlü geliştirme, bulut ve kurum içi altyapı kullanan üretime hazır yazılımlar oluşturma konusunda on yıllık deneyime sahiptir.

Bhargav Kacharla, Rakuten, OpenText ve Tata Danışmanlık Hizmetlerinde önceden deneyime sahip kıdemli bir yazılım mühendisidir ve sertifikalı düzeyde blockchain bilgisine sahiptir.

Kantharaju Gowda, daha önce Bounce, RCube’de ve yedi yıl boyunca Cleantrip.com’da çalışan Oddz’de baş iş geliştirme görevlisidir. Mysore Üniversitesi’nden ekonomi alanında lisans derecesine sahiptir.

 

Oddz Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

Şu anda ODDZ, standart bir ERC-20 tokenidir, yani Ethereum blok zinciri üzerinde çalışır ve onun tarafından korunur. Ethereum, Ethash çalışma kanıtı işlevi ile güvence altına alınmıştır.

ERC-20, yalnızca tokenler için bir dizi kural ve ayrıca temel olarak Ethereum ağının gücüyle ilgili güvenlik hususlarını tanımlar. Örneğin, trafik sıkışıklığı, işlemleri gerçekleştirmek için gereken gazın fiyatını artırabilir , gecikmelere ve tüm katılımcıları etkileyen anormal derecede yüksek işlem ücretlerine yol açabilir.

Ayrı olarak, akıllı sözleşmeler , DeFi tüccarlarının para kaybetmesine yol açabilecek güvenlik sorunlarına neden olabilir; Aslında bilgisayar korsanları, Mart 2021 itibariyle DeFi’nin kısa ömründe milyonlarca doları çalmayı çoktan başardı.

 

Oddz’u (ODDZ) Nereden Satın Alabilirsiniz?

ODDZ satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Uniswap v2 – Pangolin – Gate.io – MEXC – Ascandex – Bitbns – LATOKEN

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların ODDZ nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir