O3 Swap Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı BNB Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması O3 Labs
 • Coin Sitesi https://o3swap.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 215786USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Huobi Global - Uniswap v2 - Gate.io - TraderJoe - MEXC
 • Whitepaper https://docs.o3swap.com/o3-swap-v2-interchange

O3 Swap Hakkında

Rate this post

O3 Swap Nedir?

O3 Swap, farklı halka açık zincirler ve Layer2 üzerinde “toplayıcı + zincirler arası varlık havuzu” dağıtarak, heterojen zincirler arasında yerel varlıkların serbest ticaretini sağlayan ilk zincirler arası toplama protokolüdür ve kullanıcıların tek tıklamayla zincirler arası işlemleri etkinleştirmelerini sağlar. . Şu anda Heco, ETH, BSC, Neo’ya erişimi var ve gelecekte Polkadot, Polygon ve diğer ekosistemlere genişleyecektir.

 

O3 Swap’ın hangi nitelikleri/faydaları vardır?

1. İzinsiz: Herhangi bir ortamda, herkes O3 Swap’a izinsiz ve KYC incelemesi olmadan erişebilir.

2. Zincirler arası bir değişim uygulayın: Toplama protokolümüzle kanıtlanmış ve olası çapraz zincir çözümleri uyguluyoruz. Bununla, kullanıcıların çok zincirli varlıkları tek bir tıklamayla özgürce değiş tokuş edebildiği zincirler arası işlemler gerçekleştirebiliriz.

3. En iyi fiyatı sunun: Daha verimli ve basit ticaret sağlamak için, en uygun maliyetli oranları bulmak için önde gelen zincirlerdeki farklı borsaları karşılaştırıyoruz. Kullanıcılar varlıkları en düşük oranda ve en verimli ticaret yolu ile değiştirebilirler.

4. Token teşvikleri: Ağ ekolojimiz için yüksek düzeyde faaliyeti teşvik etmek için O3 Swap, bir yönetişim tokeniyayınlayacaktır. O3 Swap ağının gelişimini desteklemek için önemli bir aracıdır. O3 Swap’ın ekonomik modeline dayalı olarak, tüm katılımcılar ve geliştiriciler, genel ekolojik ağın bakımına yatırım yapmaya teşvik edilir.

 

O3 Tokeni aşağıdaki üç yolla elde edilebilir:

1. Ürün testlerine erken katılım ve topluluk katkıları yoluyla.

2. O3 Swap’ı kullanmak için ticaret madenciliği ödülleri olarak.

3. Zincirler arası havuzlara likidite sağlayarak.

 

O3Labs ekibinin geçmişi nedir?

O3 Labs, 2017 yılında Tokyo’da kuruldu ve Neo ekosistemindeki ilk kripto cüzdan geliştirme ekiplerinden biridir. Şu anda ekip üyelerimiz Tokyo, New York, Singapur ve Taipei’den. O3 Labs, profesyonel kripto varlık yönetimi araçları ve hizmetleri sağlamaya odaklanıyor. Şu anda 100.000’den fazla kullanıcı için cüzdan hizmetleri sağladık.

 

O3 Swap nasıl çalışır? Modüller nelerdir?

O3 Swap’ın ana işlevsel modülleri arasında değişim toplayıcı (O3 Toplayıcı), zincirler arası havuz (Havuz) ve varlık yönetim merkezi (Dashboard) bulunur. O3 Toplayıcılar, kullanıcıların ilgili ağdaki en etkili ticaret oranlarını ve rotalarını bulmalarına yardımcı olur. Pool, kullanıcılara zincirler arası işlem hizmetleri sağlar ve kullanıcıların zincirler arası işlem ücretlerinden ve O3 ödüllerinden gelir elde etmek için farklı zincirlerden tek bir token ile likidite eklemelerini destekler. Dashboard, varlıkları ve verileri yönetmek için kendi cüzdanları üzerinden giriş yapan kullanıcıları destekler. Gösterge Tablosu şunları görüntüler: toplam varlık miktarı, talep edilebilir varlıklar, ilave likidite, hisse ve gelir yönetimi.

 

O3 Nasıl Satın Alınır?

O3 satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Huobi Global – Uniswap v2 – Gate.io – TraderJoe – MEXC

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların O3 nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir