NFTb Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Binance Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Olexiy Fedorov
 • Coin Sitesi https://nftb.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 1,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 110533USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - PancakeSwap v2 - Gate.io - LATOKEN
 • Whitepaper https://nftb.io/

NFTb Hakkında

Rate this post

NFTb (NFTB) Nedir?

NFTb , hızı ve satın alınabilirliği göz önünde bulundurarak Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerine inşa edilmiş, misli olmayan tokenler (NFT’ler ) için ileri görüşlü bir pazar yeridir. Pazar yeri, diğer blok zincirlerinde başlayacak şekilde ayarlanmıştır.

NFTb, dünyanın dört bir yanından kullanıcıların yalnızca platforma katılmasına değil, aynı zamanda başka bir yerde maliyetinin çok daha düşük bir fiyata dijital sanat yaratmasına, satmasına veya takas etmesine olanak tanıyan, topluluğun sahip olduğu açık kaynaklı bir pazar yeridir.

NFTb’de oluşturulan her sanat eseri benzersizdir ve InterPlanetary File System’da (IPFS) saklanan NFT ile ilgili tüm dosyalarla birlikte BSC’de basılmıştır. IPFS, herkesin dosyalarını merkezi olmayan bir dosya barındırma çerçevesinde depolamasına izin veren, açık kaynaklı bir proje olarak oluşturulmuş dağıtılmış bir dosya depolama sistemidir. Bu, merkezi bir güvenlik açığı noktası olmadığı için dosyaların uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlar.

Güvenli ve merkezi olmayan bir dosya depolama sistemine ek olarak, NFTb’deki ekip aynı zamanda platformdaki tüm sanatçıları doğrular ve böylece yüksek kaliteli bir dijital sanat eserini korur. Yaratıcılar, dijital sanat eserlerinin gelecekteki yeniden satışları için telif hakkı ve gelir payları alırlar. NFTB belirteci, NFTb platformunun yerel para birimidir ve platform yönetiminin yanı sıra platform ücretlerinin ödenmesi için kullanılır.

 

NFTb’nin Kurucuları Kimlerdir?

NFTb, Ukraynalı bir girişimci olan Olexiy Fedorov tarafından kuruldu. Bununla birlikte, NFT pazarı, Telegram ve platforma ait diğer sosyal medya gruplarından alınan verilere göre, 50.000’den fazla topluluk üyesiyle topluluk tarafından yönetilen bir platform olarak çalışıyor.

NFTb, platformun gelişimine sermaye enjekte eden Binance Hızlandırıcı Programı gibi kripto alanındaki en etkili risk sermayesi şirketlerinden bazıları tarafından destekleniyor. Raporlara göre Spark Digital, Rarestone Capital ve Next Ventures gibi diğer yatırımcılar NFTb’nin tohum turuna 200.000 $ yatırım yaptı .

 

NFTb Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

NFTb, BSC’nin hisse kanıtı mutabakat protokolü ile güvence altına alınmıştır. Binance Akıllı Zinciri , ağ doğrulayıcılarının BNB’yi stake etmesini gerektiren bir proof of stake otorite mutabakat mekanizmasını özel olarak kullanır. Bu nedenle, geçerli bir blok önerirlerse, işlem ücretleri şeklinde bir teşvik alırlar. NFTb akıllı sözleşmesi ayrıca, blok zinciri güvenliğine odaklanan lider bir siber güvenlik şirketi olan Hacken tarafından düzenli güvenlik denetimlerinden geçer.

 

NFTb’yi (NFTB) Nereden Satın Alabilirsiniz?

NFTb satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – PancakeSwap v2 – Gate.io – LATOKEN

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların NFTb nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir