Mysterium Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Robertas Visinskis - Paulius Mozuras - Valdas Petrulis
 • Coin Sitesi https://mysterium.network/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 32,433,365USD
 • Coin Hacmi 171751USD
 • Kuruluş Yılı 2017
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v3 - Bittrex - PancakeSwap v2 - QuickSwap - MEXC - HitBTC
 • Whitepaper https://mysterium.network/whitepaper.pdf

Mysterium Hakkında

Rate this post

Mysterium Ağı nedir?

Mysterium Network , interneti sınırsız ve herkes için erişilebilir hale getiren açık kaynaklı bir protokoller, araçlar ve Web3 altyapısı ekosistemidir.  Ağ, hem kullanıcılara hem de inşaatçılara çevrimiçi anonimliklerini ve bilgiye eşit erişimlerini korumak için ihtiyaç duydukları araçları sağlar. Mysterium, 14 milyon CHF topladığı bir token satışı gerçekleştirdi.

Mysterium, izinsiz, eşler arası ağı tarafından desteklenmektedir. Herkes, cihazını bir düğüme dönüştürebilir ve bant genişliği veya IP adresi gibi yedek internet kaynaklarını kripto para birimi karşılığında kiralayabilir. Ağ kurcalamaya karşı korumalı, anonim ve Tor gibi şifrelenmiş, ancak üstün kullanılabilirlik, kararlılık ve hıza sahip.

Mysterium’un B2B Hizmet Olarak Ağı, projenin amiral gemisi ürünü olan Android, Windows, Mac ve Linux için mevcut olan Mysterium VPN (2022’de iOS) dahil olmak üzere kurulacak her türlü kurumsal düzeyde hizmet için zemin hazırlar. Geliştiriciler ve girişimciler özel, sansüre dayanıklı araçlar oluşturabilir ve işletmeler ürünlerini küresel olarak erişilebilir ve güvenli hale getirebilir. Teknoloji, hem Web2 hem de Web3 platformlarıyla tamamen uyumludur ve VPN’ler, proxy hizmetleri, DeFi cüzdanları, tarayıcılar, arama motorları, veri kazıma çözümleri ve akış uygulamaları ile entegre edilebilir ve halihazırda kullandığımız uygulamalara sansür direnci oluşturur.

 

MYST nedir?

MYST, Mysterium Network’ün kalbindeki yardımcı program tokenidir. MYST, ağ içinde sorunsuz P2P mikro ödemeleri için kullanılır. VPN kullanıyorsanız, MYST tokeni ile ödeme yapabilirsiniz. Bir düğüm iseniz (VPN hizmetinin sağlayıcısı), MYST’yi alırsınız. Mysterium, bu hızlı, anonim ve sansüre dayanıklı işlemleri kolaylaştırmak için kendi benzersiz mikro ödeme altyapısını, Hermes protokolünü tasarladı.

2022’de Mysterium, PARSIQ tarafından geliştirilen IQ Protokolünü ilk entegre edenlerden biri olacak. Protokol, sahiplerinin MYST’ye yatırım yapmasına ve DAI stablecoin’de ödüller kazanmasına olanak tanıyan tamamen risksiz, teminatsız bir çözüm olan Mysterium Delegasyon Havuzuna güç veriyor. Düğüm koşucuları, bir düğümü çalıştırmak için MYST’yi kullanır. Düğümler, herhangi bir ön sermaye olmaksızın delegasyon havuzundan MYST kiralayabilir ve kazançlarının bir kısmı geri ödeme olarak kullanılabilir. Bu DeFi mekanizması, stake edenleri ödüllendirerek hisselerini havuz boyutuna ve ağ trafiğine orantılı olarak büyütüyor.

MYST, DAI tokeni ile tanıtılan ve Uniswap ekibi tarafından popüler hale getirilen ERC-2612’nin (izin işlevi) eklenmesiyle bir ERC-20 tokenidir.

 

MYST Nasıl Satın Alınır?

MYST satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v3 – Bittrex – PancakeSwap v2 – QuickSwap – MEXC – HitBTC

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların MYST nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir