mStable Governance Token Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması James Simpson - Henrik Andersson
 • Coin Sitesi https://mstable.org/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 20111291USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar FTX - Uniswap v2 - Gate.io - Huobi Global - Coinone - MEXC
 • Whitepaper https://docs.mstable.org/

mStable Governance Token Hakkında

Rate this post

Meta (MTA) Nedir?

mStable Governance Token, Meta (MTA) , merkezi olmayan bir finans ( DeFi ) platformu ve DeFi uygulamalarının oluşturulabileceği bir temel katman teminat protokolü sağlamak üzere tasarlanmış, otonom, gözetimsiz bir stabilcoin altyapısının parçalarıdır . mStable, parçalarının toplamından daha iyi varlıklar yaratmayı amaçlayan bir meta varlık platformudur.

Meta (MTA) tokeni, mStable’ın protokol tokenidir ve üç işlevi vardır: merkezi olmayan yönetimin koordinasyonu, mAsset likiditesinin önyüklemesinin teşvik edilmesi ve merkezi olmayan bir Yöneticiler topluluğunun güçlendirilmesi.

Bu nedenle Meta, mStable’ı yönetir ve her sistem parametresi kullanıcılar tarafından belirlenir. Yönetime katılmak için, kullanıcıların MTA’yı paylaştırmaları ve teklifleri oylamaları ve böylece Meta Valisi olmaları gerekir.

 

Meta’nın Kurucuları Kimdir?

mStable, James Simpson ve Henrik Andersson tarafından ortaklaşa kuruldu.

James Simpson, mStable’ın CEO’su. Ayrıca Apollo Capital’de yatırım analisti olarak çalıştı.

Henrik Andersson, mStable’ın baş danışmanıdır. Aynı zamanda Meld Gold’da danışman ve Apollo Capital’in CIO’su.

Simpson ve Andersson, Apollo Capital’de bir araya geldi ve birkaç stabilcoin ve borç verme platformu projesine katıldıktan sonra, borç verme, takas ve tasarrufu tek bir standartta birleştirmeye başladılar. Amaçları, mevcut stablecoin kullanıcılarının karşılaştığı sorunlu noktaları ortadan kaldırmaktı. Bu proje sonunda mStable oldu.

 

Meta Ağı Nasıl Güvenlidir?

mStable, çok yönlü bir yaklaşımla ağı güvende tutar. Sağlam bir yönetişim ademi merkeziyetçilik planına sahip makro düzeyde bir mimari ve kod biçimlendirme, dokümantasyon, test prosedürleri ve denetimin hayati rol oynadığı mikro düzeyde bir mimari vardır.

Ayrıca mStable protokolünde bulunan güvenlik açıklarının keşfedilmesi ve raporlanması için açık bir ödül havuzu bulunmaktadır.

 

Meta’yı Benzersiz Yapan Nedir?

mStable, bir sabit para likidite havuzu veya başka bir deyişle, beyaz listeye alınmış sabit paraların yatırılmasına izin veren velayet dışı bir akıllı sözleşme sağlar.

SWAP, farklı sabit paralar ve varlıklar arasındaki likidite sorununu ele alır ve MUSD tokeni, fiyatı ne olursa olsun, herhangi bir dayanak varlık için 1:1 oranında itfa edilebilir. Bu şekilde, sıfır kayma meydana gelir ve fiyat farkını tahkim eden kullanıcılardan büyük bir takas hacmi oluşturan bir doğrusal bağ eğrisi uygulaması vardır.

SAVE, yüksek bir yıllık yüzde verim (APY) sunarak verim sorununu çözer. MUSD’yi tutmak, kullanıcıların, dayanak varlıkların Tasarruf ve Bileşik’e otomatik olarak ödünç verilmesiyle elde edilen faizlerin bir kombinasyonu olan MUSD yüksek tasarruf oranına erişmelerini sağlar.

MINT, mStable’ın yüksek APY’sini ele almak için gerekli olan MUSD’nin basımını kolaylaştırır. Dolaşımdaki arzın arkasındaki teminat olan 40 milyon MUSD üreten 14 milyon stabilcoin var.

EARN, kullanıcıları DeFi aracılığıyla MUSD likiditesine katkıda bulunmaya motive eder. Amacı, MUSD’yi çok daha kullanışlı ve likit hale getirmektir. Bunu verimli bir şekilde yapmak için mStable, MTA’yı dağıtır.

mStable, farklı varlık piyasalarından katılımcıları bir araya getirerek likiditeyi artırır, farklı sabitleme mekanizmalarının riskini yayarak güvenliği artırır ve teşvikler yoluyla likiditeyi sisteme davet ederek tıkanıklığı azaltır.

 

Meta’yı (MTA) Nereden Satın Alabilirsiniz?

MTA satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

FTX – Uniswap v2 – Gate.io – Huobi Global – Coinone – MEXC

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların MTA nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir