Monsta Infinite Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı BNB Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Jin Tan
 • Coin Sitesi https://monstainfinite.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 270,000,000USD
 • Coin Hacmi 243851USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Gate.io - PancakeSwap v2 - BabySwap - ApeSwap - Ascandex - BKEX - MEXC - Bibox
 • Whitepaper https://monstainfinite.com/

Monsta Infinite Hakkında

Rate this post

MONI (Monsta Infinite) Nedir?

MONI (Monsta Infinite) , MMORPG kart tabanlı canavar savaş oyununda blok zinciri üzerine kurulu bir oyun içi para birimidir. Oynamak için kazanılan bir evren olan Monsta Infinite, oyuncuların sanal dünyayı keşfederken gerçek hayattan gelir elde etmelerini sağlar.

Başlangıçta başka bir dağıtılmış evren olan Axie Infinite’in daha düşük giriş maliyetli bir çatalı olarak tasarlanmış olmasına rağmen , Monsta sonsuz, nihayetinde şu anda NFT oyunları dünyası ile ilişkili bir dizi sorunu benzersiz bir şekilde ele almaya geldi.

Oyun sırasında kullanıcılar MONSTA adlı yaratıklardan oluşan bir ekip kurar ve diğer oyunculara veya bilgisayar kontrollü rakiplere karşı kart tabanlı savaşlarda yarışır. Ayrıca Monsta Infinite, oyuncuların bir sosyal ağ geliştirmesine ve canlı etkinliklere katılmasına olanak tanıyan bir açık dünya özelliğini destekler.

MONI dışında oyun başka bir yerel para birimi olan STT’ye (Stamen Tellus) sahiptir. MONI, sahiplerine platformdaki önemli kararları oylama ve MONI istifleme yoluyla kâr etme fırsatı veren bir yönetim tokeni olarak kabul edilirken, STT genellikle oyun içi varlıkları satın almak için kullanılır. STT, savaşlara katılarak, arazi mülkiyetinden temettü toplayarak ve oyun karakterlerini – MONSTA’ları üretip satarak elde edilir. MONI, oyuncuya karşı oyuncu (PvP) modunda her sezonun sonunda üst düzey oyunculara verilir.

 

Monsta Infinite’in Kurucuları Kimdir?

Monsta Infinite’in arkasındaki ekip, şu anda Eylül 2021 itibarıyla Malezya ve Singapur merkezli 11 profesyonelden oluşuyor. Merkezi olmayan çözümlerin uygulanması, yazılım geliştirme ve oyun oynama konusunda deneyimli olan Monsta Infinite uzmanları, oyunlaştırma yoluyla blok zincir teknolojisini yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

Şirketin CEO’su Jin Tan, aslen Singapurlu, girişimci ve bilgisayar bilimi alanında lisans derecesine sahip deneyimli bir yazılım mühendisidir.

Baş Teknik Sorumlu rolü, teknoloji danışmanlığı geçmişine sahip elektronik ve bilgisayar mühendisliği alanında yetkin bir programcı ve sertifikalı profesyonel olan Chong Hor Kong tarafından yerine getirilmektedir. Не aynı zamanda sanat, yönetim ve programlama kursları sunan çevrimiçi bir öğrenme platformu olan Hor Kong Academy’nin de kurucusudur.

 

Monsta Infinite Ağı Nasıl Güvenlidir?

MONI, Binance blok zincirine (BC) paralel çalışan akıllı sözleşme işlevine sahip bir blok zinciri olan Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine inşa edilmiş bir BEP-20 tokenidir. BCS, hisse ispatı yetkisi (PoSA) konsensüs mekanizması kullanır – hisse ispatı ile yetki ispatı arasında bir melez .

 

Monsta Infinite’i Nereden Satın Alabilirsiniz?

MONI satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Gate.io – PancakeSwap v2 – BabySwap – ApeSwap – Ascandex – BKEX – MEXC – Bibox

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların MONI nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir