MicroPets Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Anonim
 • Coin Sitesi https://micropets.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 10,000,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 1099USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2
 • Whitepaper https://micropets.gitbook.io/micropets-education/

MicroPets Hakkında

Rate this post

MicroPets Nasıl çalışır?

Ekip, yalnızca 1. günde tonlarca özellikle kullanıma sunulan özel bir dApp oluşturdu. Kullanıcılar dApp’e gider ve MicroPets tokenleriyle bir sandık satın alır. Sandıklarını açarak, çeşitli nadirlik ve staking ödülleri ile rastgele bir NFT alırlar. Kullanıcılar daha sonra evcil hayvanın bahis çarpanıyla orantılı olarak MicroPets ödülleri için evcil hayvanı stake edebilir. Kullanıcılar istedikleri evcil hayvanı almazlarsa, MicroPets pazarında başkalarına satışa sunma seçeneğine sahipler.

 

Özel olan nedir?

Ekip, bu alandaki diğer projelerin çoğunu gölgede bırakan üst düzey bir yaklaşım benimsedi. Örneğin, daha ucuz seçenekler yerine denetimleri için Skynet ile Certik’i seçtiler. Bu, ilk destekçilerine, ekibin yaptığı her şeyde kaliteyi vurguladığına dair net bir sinyal gönderdi. Ayrıca, özel yapım P2E oyunları MicroPets Runner üzerinde büyük bir oyun geliştirme şirketi olan Cubix ile ortaklık kurduklarını projelerinin henüz iki haftasında duyurdular. Son olarak ekip, MicroPets’in ileri görüşlü ve yenilikçi bir proje olarak kalmasını sağlayarak Metaverse’ye (Petropolis) doğru gelişmeye yönelik gelecekteki stratejik vizyonunu duyurdu.

 

Stake Etme ve Pazar Yeri

Kullanıcılar, NFT’lerini MicroPets stake havuzunda stake edebilir ve evcil hayvanlarının nadirliğine ve stake etme gücüne göre ödüller kazanabilir. MicroPets’in birkaç farklı sıralaması vardır: Yaygın, Sıradışı, Nadir, Destansı, Efsanevi ve Efsanevi. Bu nadirliğe bağlı olarak, kullanıcılar 1 ila 5 kat arasında stake etme gücüne sahiptir ve bu da MicroPets kazançlarını daha da artırır. Kullanıcılar, alan için son derece benzersiz olan evcil hayvanlarını bir yığın halinde stake edebilir veya satabilir.

Kullanıcılar edindikleri NFT’yi beğenmezlerse, dApp’i kullanarak onu açık pazarda satmakta özgürler. Kullanıcılar sadece envanterlerine girer, satmak istedikleri evcil hayvanı seçer, fiyatını söyler, sadece %2 MicroPets ücreti öder ve sonunda pazarda bir listeye girer. Diğer kullanıcılar daha sonra devam etmekte ve MicroPets tokenlerini kullanarak istedikleri NFT’yi satın almakta özgürdür.

 

Özel Üretim Kasalar

Ekip, lansmanından bir haftadan kısa bir süre sonra 7 ek NFT içeren Cadılar Bayramı temalı bir sandık teslim ederek infaz etme becerilerini kanıtladı. Animasyon ve tasarım ekipleri, NFT’leri kullanıcılara keyifle kullanmaları için bolca zaman sağlamak üzere hızla çalıştı. Bunu destekleyen, maksimum verimlilik ve özelleştirme için özel olarak tasarlanmış, özel yapım MicroPets dApp’tir.

 

PETS Nasıl Satın Alınabilir?

PETS satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların PETS nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir