Loom Network Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Matthew Campbell - James Martin Duffy - Luke Zhang
 • Coin Sitesi https://loomx.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 416715367USD
 • Kuruluş Yılı 2017
 • Listelendiği Borsalar Huobi - VCC Exchange - Coinbase Pro - Upbit - Bilaxy - Bittrex - Bithumb - HitBTC
 • Whitepaper https://medium.com/loom-network/introducing-loom-network-scaling-ethereum-today-9ea26b5b57c

Loom Network Hakkında

Rate this post

Loom Ağı (LOOM) Nedir?

Loom Network, Ethereum’un üzerine inşa edilmiş ve geliştiricilerin büyük ölçekli merkezi olmayan uygulamaları çalıştırmasına izin veren bir hizmet olarak bir platformdur . Bu platform 1 Ekim 2017’de piyasaya sürüldü.

Bunun amacı, uygulama geliştiricilerinin gerektiğinde çok daha fazla bilgi işlem gücüne erişebilen akıllı sözleşmelere sahip olmalarına veya yeni kullanıcıları dahil etmek için denemeler veya basitçe ihtiyaç duymayan uygulamalar gibi görevler için aynı gücü daha düşük maliyetlerle korumalarına izin vermektir.

Bu sistemde, zincir üzerinde olmayan üçüncü şahıslar tarafından geliştirilen API’ler ile etkileşim kurma olanağına sahipsiniz. Loom, akıllı sözleşme geliştiricilerinin başka bir programlama diline geçmeye gerek kalmadan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan nihai platform olmaya çalışır.

Bu sayede uygulamalarını dış dünya ile kolayca entegre edebilirler.

Loom Ağı, ağ genelinde daha hızlı işlemlere izin veren bir ölçeklendirme çözümü olan Plazma üzerinde çalışır.

 

Loom Network’ün Kurucuları Kimdir?

The Loom Network, 2017 yılında Matthew Campbell, James Martin Duffy ve Luke Zhang tarafından kuruldu.

Matthew Campbell, Loom Network’ün kurucu ortaklarından ve müdürlerinden biridir. Aynı zamanda Hyperwork Inc’in müdürü ve aynı zamanda Digital Ocean’da lider yazılım mühendisi, Thomson Reuters’de anlık mesajlaşma sunucusu mimarı, motor tamircisi ve Errplane’in kurucu ortağı, Tapad’da Scala Dude, Bloomberg’de mimar, Thomson Reuters’de teknik mimar, Bertelsmann’da kıdemli bir Ar-Ge mühendisi, Gucci web sitesini Ruby on Rails’e yeniden yazdı, Superdeluxe’de baş teknik mühendis ve Bellsouth’ta Listman Home Technologies ve Insurance House’da programlama geçmişine sahip bir yazılım analistiydi .

James Martin Duffy, Loom Network’ün CMO’su ve aynı zamanda Epictetus Ventures’ın CEO’su ve Auragin’in kurucusudur. Bundan önce Cryptocurrency Trading Bot’ta geliştirici olarak çalıştı ve KoreaJobFinder’ı kurdu. Ayrıca Casual Steps Inc’de baş geliştiriciydi ve ondan önce serbest çalışan bir web geliştiricisi ve çevrimiçi pazarlamacıydı.

Luke Zhang, Loom Network’ün kurucu ortağıdır ve ondan önce BlockMason’da baş geliştirici, Elemica’da geliştirici, Workopolis’te geliştirici ve Shifthub’da prototipleme uzmanıydı.

 

Loom Nasıl Satın Alınır?

Loom satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Huobi – VCC Exchange – Coinbase Pro – Upbit – Bilaxy – Bittrex – Bithumb – HitBTC

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların Loom nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir