Linear Finance Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Drey Ng - Kevin Tai
 • Coin Sitesi https://linear.finance/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 10,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 8074519USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Binance - Bithumb - Huobi Global - FTX - Gate.io - KuCoin - Coinone
 • Whitepaper https://linear.finance/defi/Linear_Whitepaper_EN.pdf

Linear Finance Hakkında

Rate this post

Linear (LINA) Nedir?

Linear Finance, sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar yaratabilen, merkezi olmayan bir delta-bir varlık protokolüdür. Proje, Linear’ın sentetik varlık tokenleri olan “Sıvıların” oluşturulmasını destekleyerek, emtialar, forex, piyasa endeksleri ve diğer tematik sektörler gibi geleneksel varlıkları kripto para birimi kullanıcılarına açıyor.

Protokol, Linear (LINA) ve teminat olarak diğer tokenleri kullanarak Sıvıları yönetmek için kullanılan bir DApp olan Linear.Buildr gibi çeşitli ürünlerden oluşur. Borsa, hızlı onay süreleri ve sağlam güvenlik ile çeşitli Sıvıların ticaretini sağlamak için özel olarak oluşturulmuştur.

LINA, ana amacı Liquids (Buildr kullanarak) için teminat ve protokolün topluluk yönetimi için olan Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 tokenidir. Tüm token sahiplerinin Linear DAO’ya erişimi vardır, bu da onların farklı girişimler ve teklifler üzerinde oy kullanmalarını sağlayarak Linear ekosisteminin gelişimini şekillendirmeye yardımcı olur.

Linear’ın temel amacı, protokolün çapraz zincir yetenekleri sayesinde daha iyi ölçeklenebilirlik ve daha yüksek hız ile üstün bir kullanıcı deneyimi sağlamaktır. Linear Finance, yalnızca blok zinciri teknolojisinin sağladığı özelliklerden yararlanmaya devam ederken geleneksel varlıklara maruz kalmak isteyen kullanıcılar için basit bir çözüm sağlamayı amaçlıyor.

 

Linear’ın Kurucuları Kimlerdir?

Linear Finance, Drey Ng ve Kevin Tai tarafından ortaklaşa kuruldu ve resmi Linear Finance Linkedin sayfasına göre bir düzineden az kişiden oluşan küçük bir ekibe sahip .

Drey Ng, giriş engellerini azaltarak tokenize edilmiş menkul kıymetlere erişim sağlayan bir platform olan Liquefy’nin kurucu ortağı ve mevcut baş ürün sorumlusudur. Aynı zamanda Hong Kong’da bir blockchain eğitmenidir ve fintech endüstrisinde birkaç yıllık deneyime sahiptir.

Kevin Tai, önde gelen bir küresel servet yöneticisi ve bir yatırım bankası olan Hong Kong’daki Credit Suisse’in başkan yardımcısıydı. Harvard Business School’dan mezun oldu ve ekonomi sektöründe on yıldan fazla deneyime sahip.

 

Linear Finance Ağı Nasıl Güvende?

Ethereum Ağı üzerine kurulmuş bir ERC-20 coini olarak Linear, tokenlerini güvence altına almak için en büyük çalışma kanıtı (POW) madencilik ağlarından birini kullanır.

Bunun da ötesinde, LinearDAO, LINA sahiplerine, Linear Finance ekosisteminin kullanıcılarının arzu ettiği yolda gelişmesini sağlamaya yardımcı olan tekliflere oy verme gücü vermek için oluşturuldu. Gerçek Linear Finance delta.one varlık protokolü güvenilir değildir ve ihtiyaç duyulduğunda güncellenebilen Ethereum akıllı sözleşmelerine dayanır.

 

Linear Finance (LINA) Nereden Satın Alabilirsiniz?

LINA satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Bithumb – Huobi Global – FTX – Gate.io – KuCoin – Coinone

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların LINA nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir