League of Kingdoms Arena Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Chan Lee
 • Coin Sitesi https://www.leagueofkingdoms.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 500,000,000USD
 • Coin Hacmi 7741541USD
 • Kuruluş Yılı 2022
 • Listelendiği Borsalar Binance - Huobi Global - Gate.io - KuCoin - Coinbase Exchance - CoinEx
 • Whitepaper https://whitepaper.playersarena.foundation/

League of Kingdoms Arena Hakkında

Rate this post

League of Kingdoms (LOKA) Nedir?

League of Kingdoms Arena (LOKA), blockchain tabanlı Massively Multiplayer Online (MMO) strateji oyunudur. Oynamak için kazanılan bir ekosistem olan League of Kingdoms, oyuncuların oyun içi etkinlikler yoluyla gerçek gelir elde etmelerini sağlar.

Oyun sırasında kullanıcılar krallıklar kurabilir, ordular kurabilir, ittifaklar kurabilir ve güç ve zenginlik için savaş alanlarında rekabet edebilir. Oyun, oyuncuya karşı çevreye (PvE), oyuncuya karşı oyuncuya (PvP) ve parti oyunu (MMO) oyun modlarını destekler.

League of Kingdoms’ın yönetim tokeni LOKA, sahiplerinin platformdaki karar verme sürecinde yer almasına, oyun içi öğeler satın almasına ve stake yoluyla kâr etmesine izin verirken, projenin DST (Dragon Soul Token) adlı yardımcı programı , Dragos yetiştirmek için gereklidir, ejderha benzeri oyun içi karakterler.

LOKA tokeni Ocak 2022’de yayına girdi. Resmi teknik incelemeye göre oyun Temmuz 2021’de piyasaya sürüldü. 2022’de platform, diğer yeni özelliklerin yanı sıra tescilli bir NFT pazarı, bir PvP arenası ve bir arazi ödül merkezi yayınlamayı planlıyor.

 

League of Kingdoms’ın Kurucuları Kimdir?

Chan Lee, League of Kingdoms’ı (LOKA) yaratan blok zinciri tabanlı bir oyun geliştirme şirketi olan NOD Games’in CEO’su (CEO) ve kurucu ortağıdır . Chan Lee, Güney Kore’deki en iyi yüksek eğitim kurumlarından biri olan Pohang Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nden Bilgisayar Bilimi diplomasına sahiptir. Chan Lee daha önce Samsung Electronics için ürün tasarımcısı olarak çalıştı, bir fintech şirketi olan DAYLI finans grubunda yönetim kurulu üyeliği yaptı ve Güney Kore’deki bir numaralı flört uygulaması servis sağlayıcısı NEXTMATCH’ın kurucu ortağıydı.

NOD Games’in baş teknoloji sorumlusu (CTO) ve kurucu ortağı Steve Hwang, deneyimli bir programcı ve oyun geliştiricisidir. Daha önce Seul, Kore Cumhuriyeti merkezli bir mobil oyun yayıncısı olan Gamevil’in kurucu ekibinin bir üyesi ve tanınmış bir video oyunu şirketi olan Electronic Arts’ta yazılım mühendisiydi.

 

League of Kingdoms Ağı Nasıl Güvende?

LOKA (League of Kingdoms), Polygon /Matic ağında bir katman 2 çözümü olan Ethereum blok zincirine dayalı bir ERC-20 standart tokenidir. Polygon/Matic, Ethereum işlemleri için daha ucuz gaz ücretleri ve artırılmış ölçeklenebilirlik sağlar.

 

LOKA’yı Nereden Satın Alabilirsiniz?

LOKA satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Huobi Global – Gate.io – KuCoin – Coinbase Exchance – CoinEx

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların LOKA nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir