Kommunitas Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Robbie Jeo
 • Coin Sitesi https://www.kommunitas.net/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 2,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 453325USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar MEXC - BitMart - ApeSwap - QuickSwap - Bitrue - ZT
 • Whitepaper https://docs.kommunitas.net/whitepaper

Kommunitas Hakkında

Rate this post

KOMMUNITAS (KOM) Nedir?

Kommunitas, web3.0 projeleri için merkezi olmayan bir kitle fonlaması ekosistemidir. Bazıları buna “fırlatma rampası” veya “IDO Platformu” olarak atıfta bulunabilir, ancak Kommunitas yalnızca bir platform değil, daha çok bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

Kommunitas, çeşitli blok zincirlerinden (Ethereum, BSC, Polygon, Solana, Avax, Fantom, vb.) herhangi bir web3.0 projesi için kaynak yaratmanın yanı sıra Pazarlama, Topluluk Yönetimi, KOL ve VC Bağlantıları gibi diğer destek biçimlerini de sağlar. Hakediş portalı ve staking platformu gibi SEO ve hatta proje geliştirme ihtiyaçları.

Başlangıcından bu yana, Kommunitas web3.0 endüstrisinde birçok ilgi çekici konsepti tanıtmış ve bunların öncüsü olmuştur. Bunlardan bazıları İlk KOMmunity Teklifi / IKO (katmansız, engelsiz ve merkezi olmayan IDO) ve Social Engagement Burning (sosyal medyadaki katılım ölçütlerine dayalı olarak jetonun dolaşım arzını azaltarak topluluğu ödüllendirmenin bir yolu)

Yatırımcılar, Halka Açık token yatırımlarından sadece sermaye kazancı elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda KOM tokenını tutarak ve staking yaparak KOM Token’ın yanı sıra Stable Coin’de de pasif Gelir Paylaşımı kazanma fırsatına sahip olacaklar.

Kommunitas’ı diğer rakiplerinden ayıran 3 ana özelliği vardır:

 1. Katmansız Sistem Bir kullanıcının aldığı tahsis miktarı, hiçbir katman ve giriş engeli olmaksızın stake ettikleri KOM miktarıyla orantılıdır. Bu, tüm KOM sahiplerinin, rahat yatırım limitleri ne olursa olsun, bir Kamu Satışına katılmak için minimum sayıda token tutmaları gerektiğinde onları herhangi bir stresten kurtararak, Launchpad’imize katılma şansına sahip olacakları anlamına gelir. Yani, ne kadar çok KOM tokeni stake ederlerse, o kadar çok tahsis alacaklar.
 2. Gelir Paylaşımı Bu özellik sadece Özel Ortaklar içindir. FCFS ve Topluluk Turlarımızdan toplanan ücretlerin %30’u Özel Ortaklar Hazine Cüzdanında toplanacaktır. Toplanan fonlar (USDC cinsinden) daha sonra her çeyreğin sonunda Özel Ortaklarımız (500.000 KOM’den fazla stake edilen Cüzdanlar) arasında paylaştırılacaktır.
 3. Öncelikli Proje Kriterleri Kommunitas, birkaç kriteri karşılaması gereken yüksek kaliteli projeler getirmeyi amaçlamaktadır. İlk Piyasa Değerine göre 1:1 oranında kilitli likiditeye sahip olmayı ve token fiyatının, tokenların %50’si kazanılmadan önce art arda 3 gün boyunca IKO fiyatının altına düşmemesini içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

 

Dolaşımda Kaç KOM Jetonu Var?

Kommunitas, platformunu 20 Mayıs 2021’de ilk başta oluşturulan 40 Milyar KOM tokeni ile 23 Ocak 2021’de başlattı. Maksimum arzımız 40B KOM’dan 2B KOM’a düşürüldü, bunu DxLock sözleşmemizdeki tokenleri kazandıkları zaman yakarak yapacağız. , her ayın sonunda.

DxLock ile QuickSwap’teki likiditemizi de kilitledik. Likidite, 1 Ağustos 2023’e kadar 2 yıl süreyle kilitlenecektir.

 

KOM Nasıl Satın Alınabilir?

KOM satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

MEXC – BitMart – ApeSwap – QuickSwap – Bitrue – ZT

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların KOM nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir