Karura Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı DOT Polkadot
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Ruitao Su - Bette Chen - Bryan Chen.
 • Coin Sitesi http://karura.network/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 466101USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Gate.io - KuCoin - Kraken - OKX - MEXC - Karura Swap
 • Whitepaper https://github.com/AcalaNetwork/Acala-white-paper

Karura Hakkında

Rate this post

Karura (KAR) Nedir?

Karura, Kusama ( KSM ) üzerine inşa edilmiş ve Polkadot’a ( DOT ) entegre edilmiş, hepsi bir arada bir merkezi olmayan finans ( DeFi ) merkezi ve stablecoin platformudur . Karura, dört Web3 Vakfı hibesi kazanan ve Substrate Developer Academy’yi kuran Acala Network tarafından oluşturuldu.

Hem Karura hem de Acala, Coinbase Ventures, Pantera Capital, Polychain Capital ve Hypersphere dahil olmak üzere birçok fon tarafından destekleniyor. Karura ve Acala paralel olarak çalışır. Özellikle Karura, DeFi’yi Kusama’da, Acala’nın Polkadot’ta DeFi’yi sunduğu şekilde uyguluyor. Ağ, Acala ile neredeyse aynı kod temeli ile inşa edilmiştir: iki platform, Kusama ve Polkadot için ölçeklenebilir, kullanışlı ve hızlı DeFi zincirler arası ekosistemler sağlar.

Parachain Karura, kullanıcıların etkili, düşük maliyetli ve karmaşık finansal uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan, zamandan tasarruf sağlayan ve ticaret verimliliğini artıran bir platformdur.

Platformun kendisi, zincirler arası varlıklar (kUSD), güvenilir bir stake türevi (likit KSM) ve likiditenin kilidini açmak ve finansal yeniliği desteklemek için otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı ( AMM ) merkezi olmayan değişim ( DEX ) tarafından desteklenen çok taraflı bir stabilcoin sağlar.

 

Karura’nın Kurucuları Kimlerdir?

Karura, Acala Network’ün arkasındaki aynı ekip tarafından kuruldu: Ruitao Su, Bette Chen ve Bryan Chen.

Ruitao Su, Acala’nın kurucu ortağı ve Laminar Protocol’ün şu anki CEO’sudur. Bundan önce, Centrality’nin CTO’suydu. Su, ödüllü bir yazılım mühendisi, girişimci, yatırımcı ve teknoloji şirketlerine ve yeni kurulan şirketlere danışmanlık yapıyor.

Bette Chen, Acala Network’te kurucu ortak ve Laminar’da COO’dur. Deneyimli bir ürün yöneticisi ve girişimcidir. Chen, yazılım mühendisliği ve işletme (MBA) alanında akademik derecelere sahiptir. Yazılım ve yüksek teknoloji alanlarında ürünleri yönetme konusunda 10 yıllık deneyime sahiptir.

Bryan Chen, Acala Network’ün bir başka kurucu ortağıdır. Aynı zamanda Laminar’ın kurucu ortağı ve CTO’su. Chen, Substrate kod tabanına önemli bir katkıda bulunan ve bir Polkadot Elçisidir.

 

Karura Ağı Nasıl Güvende?

Karura, akıllı sözleşmeleri desteklemez ancak güvenlik için Ethereum Sanal Makinesi’ne ( EVM ) güvenir . Kusama’da piyasaya sürülen Karura, Kusama’nın tak ve çalıştır güvenlik sistemine de erişime sahiptir.

 

Karura’yı (KAR) Nereden Satın Alabilirsiniz ?

KAR satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Gate.io – KuCoin – Kraken – OKX – MEXC – Karura Swap

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların KAR nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir