JasmyCoin Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Kunitake Ando - Kazumasa Sato
 • Coin Sitesi https://www.jasmy.co.jp/en_company.html
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 50,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 123186839USD
 • Kuruluş Yılı 2016
 • Listelendiği Borsalar Binance - Gate.io - Coinbase Exchange - KuCoin - Huobi Global - Bithumb
 • Whitepaper https://www.jasmy.co.jp/images/whitepaper.pdf

JasmyCoin Hakkında

Rate this post

JasmyCoin (JASMY) Nedir?

JasmyCoin (JASMY), Tokyo merkezli bir Nesnelerin İnterneti ( IoT ) sağlayıcısı Jasmy Corporation’ın bir kripto para projesidir. Bir sistem olarak, Nesnelerin İnterneti, bir tanımlayıcı ve veri iletme yeteneği ile donatılmış mekanik ve dijital unsurları içerir. IoT şirketi Jasmy, veri satın alma/satma konusunda uzmanlaşmıştır ve Jasmy platformu iki kategoriyi birbirine bağlar: servis sağlayıcılar ve veri kullanıcıları.

Jasmy platformu, IoT teknolojisini blok zincir teknolojisiyle birleştirerek ve kullanıcılara kişisel bilgileri üzerinde tam kontrol sağlayarak bireysel verilerin egemenliğini geri yüklemek ve korumak için inşa edildi. Projenin temel amacı, kullanıcıların IoT cihazları (bilgisayarlar, arabalar, telefonlar) ve merkezi olmayan protokoller arasında güvenilir bir şekilde veri alışverişinde bulunabilecekleri platform üzerinde güvenli bir ortam oluşturmaktır.

Jasmy geliştiricilerinin misyonu, kullanıcıların verileri kolay, güvenli ve sorunsuz bir şekilde kullanabilecekleri bir altyapıyı şekillendirerek bir ortam yaratmaktır. Sonuç olarak Jasmy, kullanıcılarına veri depolamak ve paylaşmak için güçlü bir altyapı, sezgisel bir arayüz ve güvenli bir ortam sağlamayı hedefliyor. Jasmy alanında bilgiler kişisel varlıklara dönüştürülebilir.

Jasmy, uç bilgi işlem ve IPFS’de (Gezegenler Arası Dosya Sistemi) veri depolama ile iş akışını merkezden uzaklaştırır. Projenin felsefesi, verilerin güvenli bir şekilde korunduğu ve bir sahibine ait olduğu ve hizmet sağlayıcıların (kullanıcılara ait) verileri kullanarak hizmetlerini/işlerini tanıtma fırsatı bulduğu, merkezi olmayan bir model kullanılarak verilerin demokratikleştirilmesine dayanmaktadır.

 

JasmyCoin’in Kurucuları Kimdir?

Jasmy, Nisan 2016’da Tokyo’da Kunitake Ando (Jasmy Temsilci Direktörü ve Sony Corporation Eski Başkanı ve COO’su), Kazumasa Sato (Jasmy Başkanı ve COO’su ve Sony Style.com Japan Inc.’in Eski CEO’su) tarafından Tokyo’da kuruldu. Masanobu Yoshida (Jasmy Başkan Yardımcısı ve CTO’su, Aralık 2021 itibarıyla emekli olmuştur) ve Hiroshi Harada (Jasmy’de CFO ve KPMG’de Yönetici Finansal Analist).

Ekim 2021’de JasmyCoin (JASMY), Japon borsası BITPoint Japan’da piyasaya sürüldü. $JASMY, Jasmy platformuna güç sağlayan, ağın ana hizmet belirteci olarak hareket eden ve tüm Jasmy ekosisteminin oluşturulmasında hayati bir rol oynayan bir ERC-20 tokenidir.

Proje, aralarında Transcosmos, Panasonic ve VAIO’nun da bulunduğu dijital endüstrideki büyük oyuncularla ortaklık kurdu.

 

JasmyCoin’i (JASMY) Nereden Satın Alabilirsiniz?

JasmyCoin (JASMY) satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz. Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların JasmyCoin (JASMY) nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir