HUSD Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Frank Zhang
 • Coin Sitesi http://www.stcoins.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 7950000USD
 • Kuruluş Yılı 2019
 • Listelendiği Borsalar Huobi Global - Gate.io - MDEX - Hotbit
 • Whitepaper http://www.stcoins.com/

HUSD Hakkında

Rate this post

HUSD (HUSD) Nedir?

HUSD; güvenli, istikrarlı ve itibari para destekli bir stabilcoin çözümü. Doların istikrarını blok zinciri teknolojisinin verimliliği ile birleştirir. Yatırımcılara kripto para piyasasında işlem yaparken karşılaşacakları fiyat oynaklığını azaltmak için bir araç sağlar. Geliştirme ekibi projeyi tasarlarken güvenlik, akışkanlık ve kullanım kolaylığı gibi kriterlere odaklanır. HUSD, geniş bir kitleyi kripto para ekosistemine çekmek ve küresel pazarlarla etkileşimi basitleştirmek için fiyat istikrarı sağlar.
Geliştirici, 2019 yılında HUSD projesini duyurdu. Ardından, Stable Universal, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm gerekli yasal gerekliliklere uyan HUSD’yi piyasaya sürdü. Kuruluş, son kullanıcılara güvenli ve güvenilir hizmetler sunmak isteyen seçkin geliştiricileri bir araya getiriyor.

HUSD, Ethereum blok zincirinde çalışan bir ERC-20 standart tokenidir. ABD banka hesaplarında bire bir döviz kurunda tutulan ABD doları ile desteklenmektedir. HUSD token, Paxos Trust Company rezervlerinde saklanır. Bu önlem, düzenleyici gözetim ve destek için gereklidir. Önde gelen bir ABD denetim firması, protokoldeki USD rezervlerinin HUSD arzıyla eşleştiğini doğrulamak için aylık testler yürütür.
Adını Huobi Exchange ve ABD dolarının birleşiminden alan HUSD tokeni, Huobi Global Exchange’de listelenmiştir. Dört sabit para alternatifine dönüştürülerek takas edilebilir: PAX, TUSD, GUSD ve USDC. Yatırımcılar ayrıca hepsi bir arada sabit para çözümünü kullanarak sabit para yatırabilir veya çekebilir.

 

HUSD Kurucusu Kim?

Frank Zhang, Stable Universal’ın kurucusu ve fahri CEO’sudur. Merkezi Hong Kong’da bulunan Stable Universal, fintech endüstrisinde faaliyet göstermeyi planlıyor.

Bay Zhang, New York’taki Bank of China’nın Kara Para Aklama Soruşturma Departmanının Başkan Yardımcısıydı.
Claude Gu, HUSD ekibinin bir başka üyesidir. Stable Universal’de Kıdemli Uluslararası Operasyonlar Müdürüdür. Bay Gu, Hong Kong Baptist Üniversitesi’nde dijital ve grafik iletişim okudu ve aynı üniversiteden “Yeni Medya” alanında yüksek lisans derecesi aldı. 2016 Paris dijital ajansında “SAME SAME but different” kıdemli müşteri temsilcisi müdürü. 2018 yılında Lenovo’da (Pekin) kurumsal sosyal medya operasyonlarına odaklandı ve 2020 yılında Stable Global ekibine katıldı.
Deng Shi, HUSD’nin bir başka kurucusudur. Stable Universal’da Kara Para Aklamayla Mücadele Direktörü ve Uyum Direktörü olarak görev yaptı. Deng, Fudan Üniversitesi’nde hukuk okudu. Fordham Üniversitesi’nde hukuk eğitimini tamamladı. 2019 yılında Stable Universal ekibine katıldı.

 

HUSD Ağı Güvenli mi?

HUSD, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş, oldukça merkezi olmayan ve güvenli bir token.
HUSD işlemleri, ERC-20 akıllı sözleşmesi tarafından belirlenen talimatları takip eder. Bu, güvenli ve test edilmiş bir blok zinciri ağına dayanan üçüncü taraf çözümlerini kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Token işlemleri sorun değil. Tüm işlemler, birçok Ethereum uyumlu borsa ve cüzdan uygulaması tarafından desteklenir.
Bitcoin; SlowMist tarafından denetlenir ve güvence altına alınır. Platform ayrıca Müşterinizi Tanıyın (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) düzenlemelerine de uyar.

 

HUSD (HUSD) Nereden Alınır?

Huobi Global, Gate.io, MDEX, Hotbit gibi önde gelen kripto para borsalarında HUSD tokenleri alıp satabilirsiniz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir