Huobi Token Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Leon Li
 • Coin Sitesi www.hbg.com
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 500,000,000USD
 • Coin Hacmi 25219104USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar Huobi Global - Gate.io - FTX - KuCoin - Binance JEX - AscendEX (Bitmax) - ProBit Global
 • Whitepaper www.hbg.com

Huobi Token Hakkında

Rate this post

Huobi Token (HT) Token nedir?

Huobi Token (HT), kripto para ticaret platformu Huobi Global’in yerel tokenidir. Ethereum blok zincirinde geliştirilen merkezi olmayan bir dijital varlık olduğu için ERC-20 standardına göre çalışır. HT’nin değeri kısmen Huobi kripto para borsasının itibarına dayanıyor, ancak fiyatı değiştirebilecek başka faktörler de var.

Huobi Token nispeten genç bir projedir. Proje ilk olarak Ocak 2018’de başlatıldı ve yerel tokeni, rakip kripto para borsası Binance’de listelendikten sonra popülerlik kazandı. Kendi tokenine sahip olmak, Huobi Exchange’in yeni kullanıcıları çekmek ve platformunu daha da geliştirmek için esnek pazarlama stratejileri oluşturmasına olanak tanır.

Tokenin öne çıkan özelliklerinden biri, genellikle kullanıcının cüzdan hesabından ödenen işlem ücretlerindeki azalmadır. Bununla birlikte, tokenin çok daha belirgin özellikleri vardır. HT kullanıcıları, aylık VIP planı satın alarak işlem ücretlerinde indirim alabilirler. Token sahipleri borsa kararlarında oy kullanma hakkına sahiptir. Düzenli satın alımlar, kripto para birimi şeklinde ödüller ve özel etkinliklere erken erişim sağlar. HT sahipleri diledikleri gibi tokenlerini diğer kripto para birimleriyle değiştirebilirler.

 

Huobi’nin kurucusu kimdir?

Leon Li, Huobi Group’un kurucusu ve CEO’sudur. Tsinghua Üniversitesi Otomasyon Bölümü’nden mezun oldu ve 2011 yılında Bitcoin destekçisi oldu. Kariyerinin başlarında Li, dünyanın en büyük veritabanı sağlayıcısı olan Oracle’da bilgisayar mühendisiydi. Huobi Grubu 2013 yılında kuruldu. Şirketin yönetimini devraldıktan sonra, dijital varlık ekosistemine finansal hizmetler sağlamada küresel bir lider haline geldi.
Jun Du, Huobi’nin kurucu ortağıdır. Huobi’ye katılmadan önce Comsenz’de Topluluk Operasyonları Direktörüydü. Ayrıca Tencent’te çalıştı. Ayrıca Bay Du, blok zinciri endüstrisine odaklanan bir risk sermayesi şirketi olan Node Capital’in CEO’sudur. Ayrıca sektör haberleri, piyasa bilgileri ve veri entegrasyonu sağlayan bir blok zinciri hizmet platformu olan Golden’ın da kurucusudur. Aynı zamanda dijital para ticareti yazılımı sağlayıcısı BiKi.com’un ortak CEO’sudur. Son olarak, AToken ve Chainup’ın kurucu ortağıdır.

Crypto Chain Üniversitesi’nin kurucusu Herbert Rafael Sim de 2018’de Huobi Group ekibine katıldı. Sim’in etkileyici bir geçmişi var. Forbes, The Huffington Post, Wardrobe Trend Fashion gibi projelerin geliştirilmesine katkıda bulunmuştur. Sim Huobi’nin Dijital Pazarlama ve Halkla İlişkiler Direktörü’nden sorumludur.

 

Huobi Token (HT) nereden satın alınır?

Huobi Jetonlarını almanın en kolay yolu, onları Huobi Global’den satın almaktır. Borsa, çok sayıda ticaret çiftini destekler ve uygun ticaret fiyatları sunar.

Bu seçeneklere ek olarak HT, Gate.io, FTX, KuCoin, Binance JEX, AscendEX (Bitmax), LBank, ProBit Global dahil olmak üzere birçok önde gelen borsa tarafından desteklenmektedir.

 

 

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir