Heroes Chained Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Ersin Taskin
 • Coin Sitesi https://heroeschained.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 156820USD
 • Kuruluş Yılı 2022
 • Listelendiği Borsalar TraderJoe - Pangolin - Huobi - Gate.io - CoinEx
 • Whitepaper https://whitepaper.heroeschained.com/

Heroes Chained Hakkında

Rate this post

Heroes Chained nedir?

Heroes Chained, oyuncunun bir Lonca Ustası olduğu ve kahramanları topladığı bir fantezi aksiyon RPG oyunudur. “Play-and-Earn” konseptini GameFi’ye tanıtır ve “Play-to-Earn”e meydan okur. “Game First for GameFi” memesini başlatır. Oyuna öncelik veren manifestoları, harika bir oyun geliştirici ekibi gerektiren harika bir oyunu dikte ediyor. Bu nedenle, proje önce ekip yaklaşımını savunmaktadır.

 

Heroes Chained’in çekirdek ekip üyeleri kimlerdir?

Kurucu Ortak, Yürütücü Yapımcı Mev Dinç , ödüllü bir video oyunları geliştiricisi ve BAFTA üyesidir. Kendi stüdyosu ve Activision, Ubisoft, Nintendo gibi oyun devleri için dünya çapında ödüllü oyunlar geliştirmiştir. ” Life is a Game ” kitabının yazarıdır.

Sanat Yönetmeni Onur Can Caylı profesyonel kariyerine Sony Pictures’da Dreamworks Animation, Marvel, HBO, Sega gibi stüdyolarda Görsel Efektler ve Bilgisayar Oyunu alanlarında dünyanın dört bir yanından birçok sanatçıyla çalışma fırsatı yakalayarak başladı. , Massive Black, Lola Vfx, Gradient Fx, vb. Game of Thrones için White Walkers yarışını yaratan Onur, The Amazing Spider Man, Terminator Genisys, Avengers: Age of Ultron, Antman, Man in Black 3 gibi projelerde de çalıştı. , Marvel vs Capcom, Sonic , vb.

Kurucu Ortak ve CEO Erhan Taşkın Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü mezunudur. Erhan, Heroes Chained’den önce Türkiye’nin ilk on yazılım şirketinden biri olan KodA’yı kurdu. Erhan CEO olarak şirketi pazar liderliğine taşıdı.

Kurucu Ortak, Başkan Yardımcısı Salih Kanlı , ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği lisans derecesine sahiptir. Heroes Chained’den önce Salih, çoğunluk hisseleri önce Aramex ve daha sonra Iron Mountain tarafından satın alınan son derece itibarlı CBKSoft’u kurdu.

CTO Kurucu Ortağı Ersin Taşkın , Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden lisans derecesine ve yazılım ve bilişim sektöründe geliştirici, mühendis, ürün yöneticisi, CTO, CEO ve girişimci olarak 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. Heroes Chained’den önce Ersin, KodA’yı kurdu ve şirketin CTO’su ve Baş Geliştiricisi olarak çalıştı. 2017 yılından beri blockchain teknolojisi üzerinde çalışmaktadır.

 

Heroes Chained Oyunu Oyna

Birçok ırka ve ülkeye ev sahipliği yapan Ventuna’nın fantastik dünyası, Karanlık Lord Oblivion ve onun ebedi şampiyonları tarafından harap edilmiştir. Karşı koymak için son bir duruşta, tüm ırklardan hayatta kalanlar bir araya geldi ve tüm tarihin bilinen en büyük şehri olan ‘Son Umut’u yarattı. Şehir, birçok ırkı ve türlerini yaşatabilir ve onları Karanlık Lord Oblivion’un etki ve nüfuzundan koruyabilir.

Oyuncular bir Lonca sahibi olur ve kahramanlar toplar, diğerlerine karşı yarışır ve Last Hope şehrinde en büyük lonca olmak için görevleri tamamlar!

Oyuncular, haritada dolaşan düşmanları yenmek, düğümleri ortaya çıkarmak ve onları ele geçirmek için arazi satın almak, zindanlar bulmak ve eserler talep etmek, görevleri tamamlamak için kahramanlarını karavanlarıyla şehir surlarının ötesine göndererek PvE yapabilirler.

PvP unsurları, Turnuvalara ve Liglere (resmi veya gayri resmi) izin veren loncalar arasında ittifaklar oluşturarak Loncaya Karşı Lonca veya Takıma Karşı Takım içerir.

Crafting de oyunun büyük bir parçası. Hazırlanmış teçhizat kahramanlar tarafından kullanılacaktır.

Oyunda değerli olan her öğe, bağımsız bir blok zincirinde depolanan bir NFT öğesidir. NFT’ler, keşfetme, savaşma, sahip çıkma, üretim, üreme, oyun içi etkinlikler ve satın alma gibi birçok yolla elde edilebilir. NFT öğeleri, kahramanlar, topraklar, öğeler, kart büyüleri, sanat eserleri ve şaheserler gibi birçok biçimde gelir.

Heroes Chained, oyunculara birçok yetenek ve büyü ile farklı sınıflara, ırklara ve genlere sahip sayısız kahraman sunar; ve yeni benzersiz kahramanlar yaratmak için üreme sistemi.

 

HEC Nasıl Satın Alınabilir?

HEC satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

TraderJoe – Pangolin – Huobi – Gate.io – CoinEx

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların HEC nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir