Hedget Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması HEDGET TEAM
 • Coin Sitesi https://www.hedget.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 10,000,000USD
 • Coin Hacmi 22512USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - Gate.io - Ascandex - LATOKEN - Poloniex - Bitbnb - Bilaxy - Hotbit - BitGlobal
 • Whitepaper https://www.hedget.com/papers/hedget_whitepaper_eng.pdf

Hedget Hakkında

Rate this post

Hedget (HGET) Nedir?

Eylül 2020’de piyasaya sürülen Hedget, merkezi olmayan ve gözetim altında olmayan bir kripto para birimi opsiyon protokolüdür. Hedget, Chromia, FTX/Alameda Research, Orion Protocol, NGC Ventures ve FBG Capital dahil olmak üzere uzun bir stratejik yatırımcı ve ortak listesine sahiptir.

Hedget ekibi, küresel merkezi olmayan opsiyon piyasalarının geliştirilmesinin, DeFi platformları ve borç verenler için mantıklı bir sonraki adım olduğuna inanıyor. Her iki yöndeki volatiliteye karşı korunma yeteneği ile, bu platformlar (ve sıradan kullanıcılar) kendilerini tasfiye ve iflasa karşı sigortalayabilecekler. Ek olarak, Hedget opsiyonları, piyasadaki fiyat hareketlerinden kar elde etmek için basit bir ticaret aracı olarak da kullanılabilir.

Ekip, birkaç farklı blok zincirinin yeteneklerinden yararlanmaya öncelik verdi. Hedget, Binance Smart Chain için geliştirilmiş bir uygulamanın yanı sıra Ethereum üzerinde ayrı bir uygulamaya sahiptir. Ek olarak, Chromia, Ethereum platformu için bir Katman 2 geliştirmesi olarak dahil ediliyor.

Hedget vakfının uzun vadeli vizyonu, önümüzdeki birkaç yıl içinde platformun geliştirilmesini ve yönetimini sağlamak ve sonunda platformun kurallarını ve mekaniğini yönetecek bir DAO kurmaktır.


Hedget Token (HGET), Hedget platformunun yerel yardımcı programı ve yönetişim tokenidir. Ethereum ağında bir ERC-20 sözleşmesi olarak yayınlanır ve Binance Smart Chain’in yanı sıra bir Chromia yan zincirinde temsil edilecektir. HGET, Hedget platformunun yönetim tokeni olarak hizmet eder. 

Demo sitesinde, kullanıcılar gerçek değeri olmayan testnet Tokenleriyle ticaret yapacaklar, ancak en iyi performans gösteren tüccarlar, 2021’in 1. çeyreğinde Chromia blok zincirinde ana ağ piyasaya sürüldüğünde Hedget protokolü tarafından gerçek HGET Tokenleri otomatik olarak ödüllendirilecek.

HGET Tokeni , platformda çeşitli işlevleri yerine getirecektir. HGET Tokenlerini platformla etkileşime girebilmesi için stake edilmesi gerekir ve Hedget’teki tüm ticaret komisyonları HGET Tokenleri olarak alınır. HGET ayrıca, API aşırı yüklemelerine ve sipariş defteri manipülasyonuna yol açabilecek siparişlerin spam olarak gönderilmesini önlemek için de kullanılır. Staking gereksinimleri, bir kullanıcının etkileşimlerinin parasal değeri ve sıklığı arttıkça artacaktır.

Gelecekte, marjlı seçenekler uygulandığında HGET tokeni bir güvenlik önlemi ve itibar motoru olarak da kullanılacaktır. 1:1 teminat sağlamadan opsiyon sunmak isteyen opsiyon yazarlarının, Sermaye yetersizliği riskinden korunmak için tamamen teminatlandırılmış opsiyonları satın almak için kullanılacak olan HGET tokenlerini stake etmeleri gerekecektir. Bu mekanizma, son kullanıcıların bir opsiyon yazıcısının iflasından olumsuz etkilenmemesini sağlar.

Platform daha da geliştirildikçe, bir DAO kurulacak ve HGET tokenleri, işlem ücretlerini, rezerv gerekliliklerini ve platformun genel işlev ve özelliklerini belirlemek için kullanılacaktır.

 

HGET Nasıl Satın Alınabilir?

HGET  satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – Gate.io – Ascandex – LATOKEN – Poloniex – Bitbnb – Bilaxy – Hotbit – BitGlobal

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların HGET nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir