Hakka.Finance Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Ping Chen
 • Coin Sitesi https://hakka.finance/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 274USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - PancakeSwap v2 - QuickSwap
 • Whitepaper https://hakka.finance/

Hakka.Finance Hakkında

Rate this post

Hakka.Finance (HAKKA) Nedir?

Hakka.Finance , finansal bağımsızlığa ulaşmak isteyen kullanıcılar için çeşitli DeFi uygulamalarını bir araya getiriyor. Merkezi olmayan bir borsa ve bir stabilcoin AMM’nin ya sıra “oyunlaştırılmış” sigorta ürünleri sunulmaktadır.

Tüm bu özellikler HAKKA tokeni tarafından yürütülür ve yönetilir. Medium sitesine göre Hakka, Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü.

 

HAKKA’nın Kurucuları Kimlerdir?

Hakka’nın beyni, başlangıcından beri Ethereum’u destekleyen ve bir dizi merkezi olmayan uygulama geliştiren Ping Chen’dir .

Hakka’dan önce, ekosistemin en büyük katkılarından bazılarını hedefleyen Ethereum hakkında teknik literatür üretti.

Bu sırada Jack Lai, Hakka için teknik araştırmacı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca blockchain teknolojisi ile ilgili teknik içerikler üretiyor ve en büyük kriptografi ve blockchain teknolojisi geliştirici topluluklarından biri olan Cypherpunks Taiwan’ın ortak düzenleyicisidir.

Bu arada, hem Wego Chen hem de Ian Hsu, Hakka’ya danışman ve katkıda bulunanlar olarak görünür. Chen, blockchain konularında önde gelen bir Çin medya kuruluşu olan Block Tempo’nun kurucu ortağı oldu. Ayrıca Asya Blockchain Zirvesi konferansına da ev sahipliği yapıyor. Hsu, EM3 topluluğunu kurdu ve 0x , Chainlink , Kyber ve Zilliqa’nın ilk günlerinde aktif bir katılımcıydı .

 

HAKKA’yı Benzersiz Kılan Nedir?

Resmi sitesine göre Hakka Finance, gücü bireylere aktarma şekli nedeniyle merkezi olmayan yönetişime önem veriyor.

Hakka’nın sunduğu ürünler BlackHoleSwap (BHS) ve Third Floor Mutual (3F Mutual) olup, Tokenleştirilmiş Teminatlı Borç Pozisyonları (tCDP) ve Kripto Yapılandırılmış Fonlar (CSF) da geliştirilmiştir.

BlackHoleSwap, stablecoin’lere yönelik merkezi olmayan bir AMM’dir. Borç verme protokolleri, fazla arzdan yararlanmak için entegre edilmiştir ve borçlanma, yetersiz tarafta kullanılmaktadır. Hakka Finance, diğer AMM’lerle karşılaştırıldığında, BlackHoleSwap’in düşük fiyat kaymasıyla “neredeyse sonsuz likidite” sağlayabileceğini ve sermaye kullanımını en üst düzeye çıkardığını söylüyor.

Bu arada 3F Mutual, insanların MakerDAO’nun çökme riskine karşı korunmalarına olanak tanıyan bir mekanizma kullanıyor.

 

Hakka Finans Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

Hakka Finance, kripto ekosistemindeki en eskilerden biri olan Ethereum blok zincirine dayanmaktadır. Şu anda Aralık 2020 itibariyle çalışma kanıtına dayalıdır ve kanıt kanıtına geçişi Aralık 2020’de Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle başlamıştır .

 

Hakka Finans’ı (HAKKA) Nereden Satın Alabilirsiniz?

HAKKA satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – PancakeSwap v2 – QuickSwap

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların HAKKA nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir