Guild of Guardians Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Stepico Games
 • Coin Sitesi https://www.guildofguardians.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 1,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 1351123USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar FTX - Coinlist Pro - LBank - OKX - SushiSwap - Uniswap v3 - BTCEX - Bitget
 • Whitepaper https://whitepaper.guildofguardians.com/

Guild of Guardians Hakkında

Rate this post

Guild of Guardians (GOG) Nedir?

Guild of Guardians , Immutable X üzerinde çok oyunculu bir fantezi aksiyon RPG oyunudur . Oyunun vizyonu, oyuncuların bir dizi Muhafız toplayabileceği ve bu süreçte ödüller kazanabileceği dünyanın en popüler RPG’si olmaktır. Guild of Guardians, mobil cihazlarda oynanacak eğlenceli oynanışı, kazan-kazan mekanikleriyle birleştirerek, oyuncuların katılması için zorlayıcı bir oyun içi ekonomi oluşturmayı hedefliyor.

Oyun başlangıçta iOS ve Android’de erişilebilir olacak ve 2022’de sunulacak. Oyun, kaynakları toplamak ve zorluklara katılmak için bir kahraman ekibini eğitmek etrafında dönüyor. Toplanan kaynaklar, oyunun gerçek parayla kullanılabilecek, yeni varlıklar veya ikincil satın alımlar için harcanabilecek ve oyun kararlarını oylamak için kullanılabilen oyun içi para birimi olan Gems’te çıkarılacak ve dağıtılacaktır. Tüm birincil ve ikincil ticaret ücretlerinin %20’si Mücevher olarak ödenmelidir.

2020’nin ortalarından bu yana, Guild of Guardians, kısa varoluş süresinde farklı sosyal medya kanallarında 220.000’den fazla takipçi topladı. Ayrıca oyun geliştirme için kullanılacak 4.6 milyon doları aşan ilk NFT Founder satışını da sattı.

 

Guild of Guardians’ın Kurucuları Kimdir?

Ukraynalı bir oyun geliştirme stüdyosu olan Stepico Games, Guild of Guardians’ı geliştiren ekiptir. Toplamda, start-up kurma ve mobil oyun geliştirme konusunda deneyime sahip 20’den fazla kişi oyun üzerinde tam zamanlı olarak çalışıyor. Stepico Games, süreçte beş milyondan fazla indirme toplayan birkaç strateji ve RPG oyunu geliştirdi.

 

Guild of Guardians Ağı Nasıl Güvende?

Guild of Guardians, Ethereum’daki NFT’ler için iki katmanlı bir ölçeklendirme çözümü olan Immutable X üzerine inşa edilmiştir . Immutable X, güvenlikten ödün vermeden Ethereum’dan (9.000 tps) çok daha yüksek bir işlem hızı elde etmek için sıfır gaz ücretiyle zk toplamalarını kullanır. Bunu yaparken, NFT tabanlı oyunlar için go-to-blockchain olmayı hedefliyor.

Ethereum , en popüler blok zincirlerinden biridir ve birçok merkezi olmayan uygulama için başvurulacak çözümdür. İş kanıtı konsensüs mekanizması, madencilerin yeni Ether madenciliği yapmasını gerektirir ve Ethereum’un kripto endüstrisindeki en güvenli blok zincirlerinden biri olmasını sağlar . Bir dizi merkezi olmayan düğüm , işlemleri doğrular ve Ethereum blok zincirini güvence altına alır.

 

GOG Nasıl Satın Alınır?

GOG satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

FTX – Coinlist Pro – LBank – OKX – SushiSwap – Uniswap v3 – BTCEX – Bitget

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların GOG nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir