Green Satoshi Token (ETH) Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı BNB Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Find Satoshi Lab
 • Coin Sitesi https://stepn.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 42278USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar MEXC - Uniswap v2 - DOOAR
 • Whitepaper https://stepn.com/litePaper

Green Satoshi Token (ETH) Hakkında

Rate this post

Green Satoshi Token (ETH) Nedir?

Green Satoshi Token (ETH), yerleşik eğlenceli sosyal öğeler ve oyunlaştırma tasarımı içeren bir Web 3.0 yaşam tarzı uygulaması olan STEPN’in oyun tokenidir. STEPN, oyuncuların NFT Spor Ayakkabılarını giyerek açık havada yürüyerek, koşarak ve koşarak GST tokenleri kazandığı, kazanmak için hareket eden ilk NFT oyunudur. GST tokenleri ayrıca seviye atlamak ve yeni Spor Ayakkabıları basmak için kullanılabilir ve oyuncular NFT spor ayakkabılarını Marketplace uygulamasında satabilir/kiralayabilir.

Projenin amacı, dünya nüfusunu sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmeye teşvik etmenin yanı sıra insanları Web 3.0 kavramıyla tanıştırmaktır. STEPN platformu orijinal olarak Solana (SOL) tarafından desteklenmektedir ve Green Satoshi Token’ın (GST) oyundaki para birimi ve Green Metaverse Token’ın (GMT) yönetim tokeni olduğu ikili bir token mekanizması kullanır.

Topluluğun bir parçası olmak için, bir kullanıcı önce STEPN mobil uygulamasını indirir, bir hesap kaydeder ve bir cüzdan oluşturur. Kullanıcı daha sonra yerleşik STEPN cüzdanına SOL tokenleri yatırır, uygulama içi Marketplace’e gider, NFT Sneakers satın alır ve “enerji” ikmali için 24 saat bekler (enerji, kullanıcının antrenman yaptığı zamandır, dakikalar içinde gösterge bir oranda iyileşir) her 6 saatte bir %25).

 

BSC’de Green Satoshi Token

Green Satoshi Token (GST) ilk olarak Solana blok zincirinde başlatılırken, Mayıs 2022’nin sonunda kısa süre önce yeniden markalanan BNB Smart Chain’e (BSC) genişledi. STEPN çift tokenli bir modelde çalışır — GST oyun içi ödüldür tokeni, green metaverse tokeni (GMT) ise yönetişim tokenidir. Mart 2022’de Binance fırlatma rampasında toplam arzın %7’si için GMT token satışını gerçekleştiren STEPN’in Binance ile güçlü bir ortaklığı olduğundan, GST’nin BSC’de piyasaya sürülmesi doğaldır. GST, PancakeSwap’te BSC’de alınıp satılabilir , BSC’deki en popüler merkezi olmayan borsa . Bunu yapmak için kullanıcıların Binance gibi bir borsadan BNB satın almaları ve bunu MetaMask gibi sıcak cüzdanlarına aktarmaları gerekiyor., Trust Wallet veya Binance Wallet. Ardından, cüzdanı PancakeSwap’e bağlayın ve BSC’de GST ile değiştirin. Bu yazının yazıldığı sırada, GST (BSC) ile GST (SOL) arasında yaklaşık %68’lik bir fiyat farkı vardır. Bunun nedeni muhtemelen GST (BSC) için 30,5 bin olan GST (SOL) arzının 104,3 bin ile daha yüksek olması ve ticaret yaptıkları farklı pazarlardır — GST (BSC) hacminin çoğu PancakeSwap’tedir.

 

Green Satoshi Token’ın Kurucuları Kimlerdir?

STEPN, Ağustos 2021’de Avustralya merkezli fintech stüdyosu Find Satoshi Lab tarafından kuruldu. Aynı yılın Eylül ayında çekirdek ekip oluşturuldu ve Ekim ayında proje Solana Ignition Hackathon Gaming Track 2021’i kazandı.

Jerry Huang , oyun geliştirme, pazarlama ve test etme alanlarında on yıllık deneyime sahip şirketin kurucu ortaklarından biridir. STEPN’den önce Huang, iOS App Store için yüksek puan alan ve indirilen birkaç oyun da piyasaya sürdü.

Bir başka kurucu ortak , yetenekli bir girişimci, kripto yatırımcısı ve blockchain inkübatörü olan Yawn Rong’dur. Rong, küçük girişimler başlatma ve onları ulusal markalara dönüştürme konusunda bir geçmişe sahiptir.

Jessica Duan , şirkette CSO pozisyonundadır. Duan, tasarım ve mimarlık alanında yetkinliğe sahiptir, operasyonel stratejileri yönetir, kıdemli müşterilere ve ortaklara danışmanlık yapar ve yeni teknolojileri, pazar trendlerini, iş modellerini ve yenilikleri değerlendirir.

 

Green Satoshi Token Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

Bir move2earn mobil NFT oyunu olan STEPN ve yardımcı TOKENİ GST, Solana (SOL) tarafından desteklenmektedir.

Solana ağının güvenliği, Geçmiş Kanıtı ( PoH ) ve Hisse Kanıtı ( PoS ) mutabakat mekanizmalarının benzersiz bir kombinasyonu üzerine kuruludur. PoH, ağ işlemlerinin çoğunu işleyen, başarılı işlemleri ve bunlar arasındaki süreyi kaydeden protokolün ana bileşenidir, PoS ise PoH işlemlerini yürütmek için bir izleme aracı olarak kullanılır.

 

Green Satoshi Jetonunu (GST) Nereden Satın Alabilirsiniz?

GST satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

MEXC – Uniswap v2 – DOOAR

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların GST nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir