Göztepe S.K. Fan Token Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı GOZ-Chiliz
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Socios
 • Coin Sitesi https://www.socios.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 7,000,000USD
 • Coin Hacmi 471311USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Gate.io - Paribu - Chiliz
 • Whitepaper https://www.socios.com/

Göztepe S.K. Fan Token Hakkında

Rate this post

Göztepe S.K. Fan Token (GOZ) Nedir?

Göztepe S.K. Fan Token:

2021 baharında, Türk futbol kulübü Göztepe SK ve dünyanın önde gelen spor ve eğlence fintech blockchain hizmetleri sağlayıcısı Chiliz, ortaklıklarını ve Socios.com’da GOZ taraftar tokeninin lansmanını duyurdular . Göztepe, Galatasaray, Trabzonspor ve İstanbul Başakşehir’den sonra Socios platformunda taraftar jetonu sunan dördüncü Türk kulübü oldu.

Chiliz (CHZ), spor ve eğlence kuruluşlarına küresel bir izleyici kitlesini çekmek ve bunlardan para kazanmak için blockchain destekli ürünler, hizmetler ve araçlar sunar. Şirket 2018 yılında kurulmuş ve 2021 yılının başında Türkiye’de bir ofis daha açmıştır.

Token sahipleri, GOZ’u satın alarak ve topluluğa katılarak kulüp anketlerinde, VIP ödüllerinde, ortak ve sponsor promosyonlarında, sohbet forumlarında, oyunlarda ve çok daha fazlasında oy kullanma haklarına erişebilir.

Ön satış 27 Nisan 2021’de iki aşamada gerçekleşti, GOZ tokenleri yalnızca sınırlı sayıda hayran ve yatırımcıya açıktı.

 

Göztepe SK Taraftar Token Kurucuları Kimlerdir?

Türk futbol kulübü Göztepe SK (Göztepe Spor Kulübü) veya kısaca Göztepe, 14 Haziran 1925’te İzmir’de kuruldu. Kulüp, 1950’de Türkiye şampiyonluğunu kazandığında yurt içinde ünlendi. Aslında Göztepe, 1969’da Avrupa’da yarı final oynayan ilk Türk takımıdır.

Ev sahibi stadyumun adı Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı’dır ve yaklaşık 12.500 seyirci kapasitesine sahiptir. Göztepe’nin ana rakibi Karşıyaka SK (veya sadece Karşıyaka) – İzmir, Karşıyaka’da bulunan bir başka Türk spor takımı. Göztepe SK, futbolun yanı sıra eskrim, triatlon, hentbol, ​​yelken, yüzme ve rüzgar sörfü ile uğraştığı için çok sporlu bir kulüp olarak da bilinir.

 

Alexandre Dreyfus (Chiliz ve Socios.com’un CEO’su)

Dreyfus, 20 yılı aşkın dijital deneyime sahip yetenekli bir web girişimcisidir. 90’larda etkileşimli bir seyahat rehberi olan Webcity’yi geliştirdi ve daha sonra 2000’lerde Winamax ve Chilipoker çevrimiçi poker projelerini kurdu. 2013 yılında Global Poker Index ve The Hendon Mob’un sahibi oldu. 2017’de spor ve eğlence platformları için dijital para birimi olan Chiliz’i kurdu. Ve 2018’de, futbol ve spor kulüplerine blockchain teknolojisini tanıtarak hayran kitlelerinden para kazanma fırsatı sağlamak amacıyla Socios.com kuruldu.

 

Göztepe S.K. Fan Token Benzersiz Yapan Nedir?

Göztepe taraftar tokeni futbol kulübü için gelir sağlar ve token sahipleri bir dizi hak ve avantaj elde eder, örneğin: kulüp kararları için oy verin, sohbetlere katılın, sponsorlardan hediyeler kazanın ve VIP ayrıcalıklarından yararlanın.

GOZ’un benzersiz özellikleri şunları içerir:

Bir taraftarın topluluğa katılması, takımın hayatına katılması, yarışmalara katılması ve Taraftar Ödüllerini alması için en az bir $GOZ sahibi olması gerekir;

Jeton sahipleri, özel içeriğe, güncel bilgilere, sınavlara, turnuvalara ve VIP etkinliklere erişim elde eder. Ayrıcalık listesine, ev sahibi stadyuma VIP erişim, sezonun önemli maçlarında yer alma, imza oturumlarına katılma;

Göztepe, Socios sayesinde taraftar kitlesine yakınlaşmayı ve bazı konularda fikir toplamayı amaçlıyor. Token sahipleri bir ankette bir kez oy kullanabilir, ancak her kullanıcının token sayısı dikkate alınır;

Socios.com benzer ilgi alanlarına sahip insanları bir araya getiren sosyal bir platformdur. Herkes dünyanın herhangi bir yerinden katılabilir.

 

Göztepe S.K. Fan Token Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Socios.com platformu, akıllı bir sözleşme algoritması ve tescilli bir kalabalık kontrol mekanizması ile Ethereum blok zinciri tarafından korunmaktadır. Socios, futbol kulübü ve taraftarları arasında bir bağlantı görevi görerek dijital gelir akışlarının şeffaflığını ve güvenliğini sağlar.

Chiliz Chain’e gelince, blok zinciri verileri bir dizi programlama kodu ve halka açık bir bilgi kaydı aracılığıyla güvenli bir şekilde depolar.

 

Göztepe S.K. Fan Token (GOZ) Nasıl Satın Alınabilir?

GOZ satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Gate.io – Paribu – Chiliz

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların GOZ nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir