Gods Unchained Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Anonoim
 • Coin Sitesi https://godsunchained.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 500,000,000USD
 • Coin Hacmi 4587567USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Coinbase Exchange - KuCoin - FTX - Huobi Global - OKX - MEXC - Bybit - Bitstamp
 • Whitepaper https://images.godsunchained.com/misc/whitepaper.pdf

Gods Unchained Hakkında

Rate this post

Gods Unchained (GODS) Nedir?

Gods Unchained, katılımcıların oyun içi öğelere gerçekten sahip olmalarını sağlayan ücretsiz bir taktik kart oyunudur. Magic Gathering: Arena projesinin eski direktörünün öncülüğünde geliştirilen oyun, kullanıcıdan kullanıcıya mücadele üzerine kurulu. Diğer bir deyişle, oyuncular destelerini geliştirdikleri taktiklere göre kurar ve stratejik hareketlerini rakiplerini yenmek için kullanırlar. Gods Unchained oyuncuları, kullandıkları dijital öğelere gerçekten sahip olabilirler. Oyuncular kartlarını istedikleri şekilde alıp satabilirler, tıpkı fiziksel bir karta sahipler gibi, istedikleri şekilde kullanmakta özgürdürler.
GODS, GU ekosisteminin temel para birimi olarak ERC-20 standardına sahip bir tokendir. Tokendir aşağıdakileri yapar:

• NFT oluşturma.
• Pazar yeri ve oyun içi satın alımlar için.
• Ödüller için oyunculara dağıtım.

 

Dolaşımda Kaç GODS Token Var?

GODS tokenleri 500 milyon ile sınırlandırılmıştır. Bu miktar oyuncu ödülleri, geliştirici harcamaları ve halka arzlar için kullanılır.

 

Gods Unchained ekibi kimlerden oluşuyor?

Chris Clay (Oyun Direktörü, Gods Unchained ): Magic : The Gathering Arena (MTGA). Görev süresi boyunca, 8 haneli kazancı yılda 200 milyon dolara yükseldi. Chris kariyerine devam etmeden önce oyun oynama konusunda tutkuluydu. İlk kez bir Pong oyununda babasını yendi, ardından Space Invaders’a karşı galibiyet serisini Atari 2600 konsolunda sürdürdü. Oyun sevgisi, Quake mod Thunderwalker CTF’nin rekabetçi alanına transfer oldu. Quake 2 oyununun harita ve modlama aşamalarında Team 3 ile çalıştı. 2000 yılında Turbine’e katıldı ve yeni fikirler üretmeyi seviyor. Daha sonra 15 yılını Turbine’ın Asheron’s Call 1 ve 2, The Lord of the Rings Online ve en son MOBA Infinite Crisis gibi MMO’ları üzerinde çalışarak geçirdi. Teknik çizimden sanat yönetimine, ardından bir oyun sistemleri tasarımcısına kadar mücadeleye odaklandı.

Oyun geliştirmenin tüm aşamalarını birbirine bağlayarak duyarlı sistemler oluşturmak için tasarlanmıştır. Immutable ekibine Gods Unchained’de Oyun Direktörü olarak katılmadan önce Chris, önceki üç yılını Magic the Gathering: Arena’da Wizards of the Coast üzerinde çalışarak geçirdi. Orada baş tasarımcı ve oyun yönetmeni olarak görev yaptı. Chris, oyuncuları ve toplulukları NFT varlıklarıyla güçlendirmek için yeni ekonomik modeller oluşturmaya kendini adamıştır.
James Ferguson (kurucu ortak): Forbes Magazine’in 30 Yaş Altı 30 listesinde James, 1 milyar dolarlık bir e-ticaret şirketinin yazılım geliştirme ekibine liderlik ediyor. Sydney Üniversitesi’nde hukuk, işletme ve finans okudu. MIT’nin sunduğu online eğitimleri alarak kodlamayı öğrendi ve 2014 yılında Silikon Vadisi’ne taşındı. O ve kardeşi Robbie geçmişte birkaç şirket kurmuşlardır.

Dönüşüm oranlarını optimize etmek için makine öğrenimini kullanan bir e-ticaret platformunun yanı sıra kripto para arbitrajı ve borç verme fonları geliştirir. 2015 yılında Ethereum ağıyla ilgilenmeye başladıktan sonra kariyerlerinde yeni bir sayfa açtılar. O zamandan beri dünyanın ilk çok oyunculu blok zinciri oyununu, ilk blok zinciri TCG’yi ve NFT’ler için ilk zk-toplama sistemini geliştirdiler.
Robbie Ferguson (Kurucu Ortak): Forbes Magazine’in 30 Under 30 listesinde Thiel Bilgini olan Robbie, KPMG’de Avustralya’nın en büyük kripto para borsası tarafından lisanslanan otomatik bir vergi platformu oluşturdu. 2015 yılında Ethereum çözümlerine odaklandı. İkinci kademe çözümü Immutable’ı geliştirmek için Sydney Üniversitesi’nde bilgisayar bilimi ve hukuk bölümünü bıraktı. 2020 yılında Thiel Bursu’na layık görüldü. Robbie, gelecek nesillerin uyanık oldukları saatlerin çoğunu sanal gerçeklikte geçireceğine inanıyor.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir