GamerCoin Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Patryk Pusch
 • Coin Sitesi https://gamerhash.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 880,000,000USD
 • Coin Hacmi 590602USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Bithumb - Uniswap (V2) - PancakeSwap V2
 • Whitepaper https://gamerhash.io/download/GamerHash_whitepaper_31.07.2020.pdf

GamerCoin Hakkında

Rate this post

GamerCoin (GHX) Nedir?

GamerCoin, oyuncular için ilk lisanslı token ve GamerHash platformunun yerel dijital varlığıdır ve 600.000’den fazla kullanıcı, kripto para birimi madenciliği için oyun bilgisayarlarını kullanır. GamerHash projesinin amacı, oyuncuların boşta kalan CPU gücünü sisteme kolayca aktarmasına ve karşılığında blockchain madenciliği ödülleri almasına olanak tanıyan basit ve ücretsiz araçlar oluşturmaktır.
Çözüm, bilgisayarın boştaki bilgi işlem gücünü kullanan ve arka planda kripto para madenciliği yapan bir yazılımdan oluşur. Algoritma, kullanıcının donanım yapılandırmasını madencilik için en uygun kripto para birimiyle eşleştirir ve ortaya çıkan altcoin varlıkları, madencilikten sonra otomatik olarak bitcoin’e dönüştürülür. Fonlar günlük olarak kullanıcılara aktarılır.

Player Hash; gönüllü olarak bağış yapan oyuncular ve oyun bilgisayarlarından oluşan, gezegendeki kendi kendini finanse eden en büyük süper bilgisayarlardan birini inşa ettiğini iddia ediyor. Üç yıl içinde bir kullanıcı tabanı oluşturdu ve 2021 yılı sonuna kadar 1 milyon kullanıcıyı aşmayı hedefliyor.

 

GamerCoin Kurucusu Kim?

GamerCoin, Polonyalı girişimcilerden oluşan bir ekip tarafından kuruldu. Projenin CEO’su ve kurucusu Patryk Pusch, yıllardır oyun, ortaklık ve VR projelerinde yer alıyor ve 2013’ten beri kripto para birimi alanında bulunuyor. Pazarlamadan Sorumlu Başkan ve Kurucu Ortak Artur Pszczolkowski, merkezi İsviçre’de bulunan küresel bir şirkette Dijital Başkanıdır. 15 yılı aşkın kurumsal deneyime sahiptir. Aynı zamanda İsviçre-Polonya Blockchain Derneği ve Polonya Blockchain Ticaret Odası’nın da kurucusudur. CSO ve kurucu ortak Mike Grzybkowski, daha önce coin-paprika.com’un CEO’suydu. Aynı zamanda Polonya’daki en büyük veri merkezinin kurucusudur. Ayrıca Oxford Blockchain Strateji Programı mezunudur.

 

GamerCoin Ağı Güvenli mi?

İzolasyon ve kaynak kontrolü için GamerHash, Linux ad alanları ve grupları için destek sağlayan Docker motorunu kullanır. Bir web uygulamasının her bileşeni ayrı ve yalıtılmış bir alanda çalışır. Platform, botlara, kaba kuvvete ve DDOS saldırılarına karşı GreyWizard teknolojisi ile korunmaktadır. Veritabanına yalnızca VPN üzerinden erişilebilir ve kritik altyapı noktaları Prometheus teknolojisi ile gerçek zamanlı olarak ölçülür.
GHX, Ethereum ERC-20 standardında çalıştığı için BNB Chain BEP-20 standardını da destekler.
ERC-20, Ethereum blok zincirinde yeni oluşturulan hemen hemen tüm belirteçler tarafından kullanılan standarttır. Ethereum, en popüler blok zinciri ağlarından biridir ve birçok merkezi olmayan uygulama için ilk tercihtir. Proof-of-work konsensüs mekanizması kullanan bir ağda, madenciler yeni ether madenciliği yapmak için çok çalışıyorlar.

Bu fikir birliği yapısı, Ethereum’u kripto para birimi endüstrisindeki en güvenli blok zincir ağlarından biri yapar. Birden fazla merkezi olmayan düğüm, işlemleri doğrular ve Ethereum blok zinciri ağını güvence altına alır.

 

GamerCoin (GHX) Nereden Alınır?

GHX tokeni; KuCoin, FMFW.io (Bitcoin.com borsası), Bithumb ve Uniswap (V2) üzerinde mevcuttur.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir