GAMB Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Anonoim
 • Coin Sitesi https://gamb.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 8724USD
 • Kuruluş Yılı 2019
 • Listelendiği Borsalar KuCoin
 • Whitepaper https://gamb.website/wp-content/uploads/2022/02/gamb-whitepaper.pdf

GAMB Hakkında

Rate this post

GMB ve GAMB Şirketi nedir?

GAMB Power to the Merchants, Globra ile ortaklaşa, tüccarların ve müşterilerinin kriptoda günlük e-ticaret yapmalarını sağlayan GLMall adlı bir çevrimiçi pazar yeri sunar. Bunu yapmak için GAMB, halka açık ECR-20 ana tokenine (GMB) SkyFiber blok zincirinde bir “klon” madeni para (GMBT) oluşturarak tescilli bir paralel zincir sistemi kullanır. GMB ve paralel klonu, GLMall’ın yerel tokenleridir. Bu devrim niteliğindeki ve patent bekleyen paralel token çözümü, blok zinciriyle ilgili herhangi bir transfer veya gaz ücreti olmaksızın kripto ödemelerine izin verir ve günlük e-ticarette kripto ödemelerini uygulamanın anahtarıdır.

 

Neden GMB satın almalıyım?

Bir GMB sahibi olarak, gerçek dünyada ve metaverse’de faaliyet gösteren ilk merkezi olmayan çevrimiçi pazarın bir parçası olacaksınız. GMB, piyasada herhangi bir ücret ödemeden mal veya hizmet satın almak için kullanılabilen paralel madeni para GMBT’sine kolayca değiştirilebilir.

 

GMB’yi bu kadar benzersiz yapan nedir?

GAMB’nin benzersiz paralel zincir çözümü, işlemlerin tamamen ücretsiz ve sonsuz ölçeklenebilir olmasını sağlar. Pazardaki (yani SkyFiber blok zincirindeki) işlemler için kullanılan herhangi bir aktif GMBT parası için, bir yeniden takas gerçekleşene kadar ETH blok zincirinde bir GMB tokeni kilitlenir. Pazarda GMBT’nin artan kullanımıyla yaratılan ETH blok zincirindeki GMB likiditesini doğrudan sınırlayan bu etki, organik olarak değer yaratan bir token ekonomisi oluşturur.

 

GMB/GMBT’nin teknik temeli nedir?

GMB, bir ECR 20 Tokeni ve lisanslı bir yardımcı program tokenidir. Paralel klonu GMBT’leri, “Obelisk” adı verilen benzersiz konsensüs algoritması kullanılarak Skyfiber blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Dikilitaş mutabakat mekanizması, bir ‘güven ağı’ topografyasında modellenen ve etkiyi insan sosyal dinamiklerini anımsatan bir şekilde ağ boyunca dağıtan benzersiz bir doğrulama mekanizması oluşturan bir PoT (Güven Kanıtı) mutabakat algoritması kullanır. Her düğümün, abone olduğu güvenilir düğümlerin bir listesi vardır ve bir düğümün ne kadar çok abonesi varsa, ağ üzerindeki etkisi o kadar fazladır. Her düğümün bireysel blok zincirinde bulunan kararların ve güven listelerinin şeffaf ve halka açık olması nedeniyle, Düğümler, kötü niyetli düğümü güven listesinden çıkararak düğümün etkisinin azalmasına neden olacağından, yaramazlık yapan bir düğüm topluluk tarafından kolayca tanımlanabilir ve izole edilebilir. Bu mekanizma, topluluğun ağ üzerindeki güç dengesini hızla değiştirmesine olanak tanır ve bu da oldukça demokratik ve merkezi olmayan bir karar alma sürecini beraberinde getirir.

 

GMB’yi nereden satın alabilirim?

GMB satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

-KuCoin

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların GMB nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir