Frontier Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Ravindra Kumar - Palash Jain - Vetrichelvan Jeyapalpandy
 • Coin Sitesi https://frontier.xyz/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 4310565USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Binance - Bithumb - KuCoin - Gate.io - FTX - Coinone - Poloniex
 • Whitepaper https://frontier.xyz/

Frontier Hakkında

Rate this post

Frontier (FRONT) Nedir?

Frontier, zincirden bağımsız bir merkezi olmayan finans ( DeFi ) toplayıcısıdır. Proje , BandChain ( BAND ), Ethereum ( ETH ), Binance Smart Chain ( BSC ) ve Harmony ( ONE ) dahil olmak üzere birçok blok zincirine DeFi desteği eklemeyi amaçlıyor .

Frontier’in uygulamaları, kullanıcıların staking , DeFi pozisyonları, en iyi oranlı varlık takası, likidite madenciliği ve teminatlı borç pozisyonu ( CDP ) oluşturma ve izlemesini yönetmesine olanak tanır.

Özetle, Frontier, kullandıkları platformlardan bağımsız olarak DeFi’nin temel işlevlerini kullanıcılara getiriyor.

Frontier, Nisan 2019’da geliştirmeye başladı ve beta platformu Kasım 2019’da piyasaya sürüldü.

Ağustos 2020’de Frontier, Alameda Research, CoinGecko, FTX, NGC Ventures ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda yatırımcıdan 1.85 milyon dolarlık tohum fonu topladığını duyurdu. Frontier’in yerel kripto para birimi olan FRONT’un ilk token listesi Eylül 2020’de gerçekleşti.

 

Frontier’in Kurucuları Kimdir?

Frontier, dünyaya yayılmış en az 15 üyeden oluşan bir ekibe sahiptir. Projenin kurucu ortakları Ravindra Kumar, Palash Jain ve Vetrichelvan Jeyapalpandy’dir.

Kumar, Frontier’in CEO’su ve THORChain’de bir teknoloji danışmanıdır. Dokuz yıldan fazla deneyime sahip akıllı bir sözleşme ve Android geliştiricisidir. Care.com, Cleartrip.com ve Fueled.com dahil olmak üzere 50’den fazla mobil uygulamada çalıştı. Kumar ayrıca Woodstock Fund ve DeFi protokolleri için destek sunan merkezi olmayan bir bankacılık altyapısı olan InstaDapp için baş teknoloji sorumlusu (CTO) olarak çalıştı .

Palash Jain, blockchain alanında üç yıldan fazla deneyime sahip Frontier’in CMO’sudur. İletişim yöneticisi olarak görev yaptığı BitMax, Matic, IOST ve Lambda ile çalıştı. Global Teknoloji Akademisi’nden bilgisayar mühendisliği alanında lisans derecesine sahiptir.

Frontier’in CTO’su Vetrichelvan Jeyapalpandy, mobil ve web geliştirme alanında bir geçmişe sahiptir. Yedi yılı aşkın bir süredir Care.com’da danışman olarak çalıştı ve Cleartrip.com’da ön uç mühendisi olarak çalıştı. Kongu Mühendislik Koleji’nden kimya mühendisliği alanında lisans derecesine sahiptir.

 

Frontier Ağı Nasıl Güvenlidir?

FRONT tokeni bir ERC-20 tokenidir. Frontier, token sahiplerinin FRONT ERC-20 tokenlerini Binance Smart Chain’in BEP-20 standardına köprülemelerine olanak tanıyan akıllı sözleşmeler dağıttı. Frontier, Nisan 2021’de Cosmos SDK tarafından desteklenen Frontier Chain Incentivized Testnet’i yayınladı.

 

Frontier (FRONT) Nereden Satın Alabilirsiniz?

FRONT satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Bithumb – KuCoin – Gate.io – FTX – Coinone – Poloniex

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların FRONT nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir