Fracton Protocol Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Anonim
 • Coin Sitesi https://www.fracton.cool/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 1900274USD
 • Kuruluş Yılı 2022
 • Listelendiği Borsalar KuCoin
 • Whitepaper https://doc.fracton.cool/

Fracton Protocol Hakkında

Rate this post

Fracton Protocol (FT) Nedir?

Fracton Protocol , NFT’yi fraksiyonlara ayırarak finansal nitelikleri NFT tahsilatlarından serbest bırakan ve diğer NFT likidite altyapılarının düşük verimlilik, yüksek işlem ücreti ve sınırlı uygulama gibi bazı sorunlarını ortadan kaldıran NFT tabanlı bir likidite altyapısıdır. Protokol, sansür direncine, güvenliğe ve gaz verimliliğine öncelik vermek için meta takas gibi bir dizi akıllı sözleşme olarak uygulanır. Örneğin, Fracton, NFT ETF’si oluşturmak ve kullanıcılar için verimli ve sorunsuz, bölümlere ayrılmış bir NFT ticaret deneyimi sağlamak için Borsalarla işbirliği yapar. Yerleşik bir NFT ETF ile Fracton, NFT oracle, NFT ödünç verme, NFT perp vb. gibi çoklu senaryolar için NFT fiyat besleme sorunlarını çözebilir.

FT, aşağıdakiler için kullanılan yerel yardımcı simgedir: Fracton Protokolü üzerindeki etkileşimli etkinlikleri teşvik edin Oy emaneti FT yoluyla teşvik oranlarını belirlemek için yönetişim oyları için kullanılır

Fracton, NFT koleksiyonlarını Fracton ekosistemine dahil etmek isteyen tüm bireylere veya kuruluşlara açıktır. Fracton, herkesin “En sevdiğiniz NFT’yi herhangi bir miktarda satın almasına” olanak sağlamayı amaçlıyor.

 

MFracton Protokolünün metodolojisi

Fracton, 2 adımlı fraksiyonelleştirme ile NFT likiditesini etkinleştirerek, misli olmayan pahalı varlıkları uygun fiyatlı hisselere dönüştürür. NFT piyasa ticareti için önemli bir faktör olan likidite, NFT için fiyatın etkinliğini belirler. NFT likiditesini ve protokol verimliliğini artırmak için Fracton Protocol dört çözüm sunar:

Likidite İstemi Tek bir NFT belirteci yerine hedef NFT koleksiyonunun tamamı Fracton Protokolüne dahildir. Ayrıca, hedef NFT koleksiyonu için sabit takas oranıyla (1:1000) 2 adımlı fraksiyonelleştirme (Raw NFT(ERC721)-pNFT (ERC1155)-hiNFT (ERC20)) NFT finansallaştırmada ölçeklendirme için Fracton Protokolünü güçlendirir. Havuzsuz Takas ERC721/ERC1155/ERC20 simge çiftlerinin bir tarafında bir “LRMB” mekanizması Kilitleme/Bırakma belirteçleri ve diğer tarafta Mint&Burn belirteçleri, ilk likiditeyi ve likidite havuzunu oluşturmak için LP’leri ortadan kaldırır. İzinsiz Protokol Protokolün hizmetleri, herhangi bir sınırlama veya filtre olmaksızın genel kullanıma tamamen açıktır. Protokol ayrıca değişmezdir, başka bir deyişle yükseltilemez. Kimse protokolü kontrol edemez.

Bunun dışında Fracton Protokolü sadece %0.2 işlem ücreti ve %0.3 itfa ücreti istemektedir, bu da alım satım ve takas kurgusunu en aza indirmektedir.

Daha da önemlisi, Fracton Protokolü, en iyi NFT’lere daha doğru piyasa adil fiyatlandırması getirmek ve NFT pazarı için likiditeye dayalı verimli kehanet hizmetleri sağlamak amacıyla KuCoin gibi borsalarla NFT ETF’si oluşturmak için NFT fraksiyonelleştirmeyi kullanır. Fiyatlandırma mekanizması, düşük LTV oranı, tasfiye mekanizması, zayıf fiyat derinliği vb. gibi NFT pazarındaki çoğu zorluğun üstesinden gelebilir.

 

FT Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

FT, Ethereum tabanlı, ERC-20 uyumlu bir tokenidir. Bu nedenle, Ethereum’un Ethash algoritması tarafından güvence altına alınmıştır.

 

Fracton Protokolünü (FT) Nereden Satın Alabilirim?

FT satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların FT nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir