Ferrum Network Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Naiem Yegan - Ian Friend
 • Coin Sitesi https://ferrum.network/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 331,718,750USD
 • Coin Hacmi 1000807USD
 • Kuruluş Yılı 2019
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Uniswap v2 - TraderJoe - Bancor Network - Gate.io - Ascandex - Dfyn Network - ApeSwap - ZT - Binance DEX
 • Whitepaper https://ferrum.network/wp-content/uploads/2019/06/Ferrum-Network-Whitepaper.pdf

Ferrum Network Hakkında

Rate this post

Ferrum Network (FRM) Nedir?

Ferrum Network, Birlikte Çalışabilirlik 2.0 çağını başlatan bir öncüdür. Kuantum Portalı tarafından desteklenen Ferrum Network’ün ana ağ düğümleri ve ilgili altyapısı, sektördeki her zincire değer, veri ve işlevsel birlikte çalışabilirlik getirecek. Ferrum Ağını kullanan herkes, dApp’leri ve projeleri için çok zincirli bir altyapıyı yönetmenin getirdiği yük veya teknik borç olmadan tek bir ağ üzerinde çözümler oluşturup dağıtabilir ve çoklu zincir işlevselliğini anında etkinleştirebilir.

Ferrum ayrıca kripto alanındaki projelere deflasyon mekanizmaları, token yardımcı programı ve danışmanlık hizmetleri ekleyerek Hizmet DeFi şirketi olarak çok zincirli bir Blockchain olarak uzmanlaşıyor.

Kitlesel benimsemenin önündeki engelleri yıkma misyonunu göz önünde bulunduran Ferrum, sürtüşmeleri azaltarak ve yeni kurulan şirketler ile yerleşik ağları birbirine yaklaştırarak sektörü güçlendiriyor.

 

Ferrum Network’ün Kurucuları Kimlerdir?

Ferrum Network, mühendislik ve blockchain teknolojisinde uzun yıllara dayanan profesyonel geçmişe sahip uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur.

Naiem Yeganeh , Ferrum Network’ün kurucu ortağı ve CEO’sudur. Queensland Üniversitesi’nden mezun oldu ve 2013 yılında yazılım mühendisliği kariyerine başladı.

Yeganeh ayrıca Maad Afrooz Technology’yi kurdu ve büyük teknoloji şirketleri Microsoft ve Amazon için çalıştı. Ferrum Network’ü kurmadan önceki son pozisyonu, Bloomberg LP için temel makine öğrenimi uzmanıydı.

Ian Friend , Ferrum Network’ün başka bir kurucu ortağıdır ve şu anda baş işletme görevlisi olarak görev yapmaktadır. New York Hukuk Okulu’ndan iş hukuku diplomasına sahiptir ve Pantano & Gupta ve Wilson Elser dahil olmak üzere birçok büyük firma için yardımcı avukatlık yapmıştır.

Friend ayrıca Poolz ve Project Inverse için stratejik danışman olarak hizmet vermektedir. 2018 yılından itibaren aktif avukatlık görevlerini bırakmış ve tüm dikkatini Ferrum Network’e çevirmiştir.

 

Ferrum Network’ü Benzersiz Kılan Nedir?

Ferrum Network, kapsamlı çözümler sunarak günlük yaşamda kripto para birimlerinin kullanımını artırmayı amaçlayan bir projedir. Şirketin amacı, kripto para birimlerini profesyonel olmayanlar için erişilebilir kılmak ve dijital varlıkların dünyanın yeni parası olmasına yardımcı olmaktır.

Kurucularına göre, Ferrum Network’ün misyonu, blok zinciri milisaniyeler içinde herhangi bir boyuttaki işlemleri gerçekleştirmek için tasarlandığından, insanların yıldırım hızında kripto para birimi işlemleri yapmasını mümkün kılmaktır.

Şirket, üçüncü taraf aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldırmak için blockchain teknolojisinin ademi merkeziyet özelliklerinden yararlanmaya çalışıyor. Bu, müşterilerin işlemler için ödemesi gereken ücretleri azaltır ve hem gönderenler hem de alıcılar için gizlilik ve veri korumasını artırır.

Platform ayrıca geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar ( DApp’ler ) tasarlamasına olanak tanır.

 

Ferrum Ağı Nasıl Korunur?

Ferrum Ağı Ethereum tabanlı olduğu için FRM, ERC-20 tokenleridir, yani blok zincirine entegre edilmiş bir miktar kanıt-of-stake ( PoS ) yeteneği vardır.

Yönlendirilmiş asiklik grafik ( DAG ) defter teknolojisinin kullanılması yoluyla, Ferrum Ağı ayrıca bir yanma kanıtı ( PoB ) konsensüsü kullanır. Bu, ağı çok yönlü hale getirir ve müşterilerin bir dizi farklı kripto para tokeni kullanmasına ve satın almasına olanak tanır. Birkaç mutabakat yöntemini birleştirmek, kullanıcılara temeldeki blok zinciri teknolojilerinin ilgili avantajlarından yararlanma yeteneği verir.

 

Ferrum Network’ü (FRM) Nereden Satın Alabilirsiniz?

FRM satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Uniswap v2 – TraderJoe – Bancor Network – Gate.io – Ascandex – Dfyn Network – ApeSwap – ZT – Binance DEX

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların FRM nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir