Everest Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Bob Reid - Bradley Witteman
 • Coin Sitesi https://everestfoundation.net/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 800,000,000USD
 • Coin Hacmi 17979USD
 • Kuruluş Yılı 2016
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - Bitfinex - SushiSwap - KyberSwap Classic
 • Whitepaper https://medium.com/everest-foundation/empowering-the-next-generation-economy-93f1022c47dd

Everest Hakkında

Rate this post

Everest’in Kurucuları Kimdir?

Everest, (değer transferi) temel unsurları olmadan kripto ve blockchain ekonomilerinin büyüyemeyeceği inancıyla Mayıs 2016’da kuruldu.

Bob Reid, Everest’in kurucu ortağı ve CEO’sudur. San Diego’daki California Üniversitesi’nden Siyaset Bilimi alanında lisans ve Monterey’deki Middlebury Uluslararası Çalışmalar Enstitüsü’nden MBA derecesi aldı. İş geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir, BitTorrent’te Lisanslama Genel Müdürü ve Neulion ve DivX’te Strateji ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Son zamanlarda Bob, blockchain odaklı bir düşünce kuruluşu ve hızlandırıcı olan Kai Labs’ın danışmanıydı.

Bradley Witteman, Everest’in kurucu ortağı ve CTO’su. Monterey’deki Middlebury Uluslararası Çalışmalar Enstitüsü’nden lisans, MBA ve yüksek lisans derecesi aldı. Çeşitli endüstrilerde yaklaşık 20 yıllık ürün yönetimi deneyimine sahiptir. Bradley, BitTorrent’te Ürün Yönetimi Kıdemli Direktörü, Üründen Sorumlu Başkan ve Moby Corp.’un kurucusuydu.

 

Dolaşımda Kaç Everest (ID) Coin Var?

ID ( ERC-20 ), Everest platformunun yerel hizmet tokeni olup, kimlik ağına erişim ve ekonomide değer alışverişi sağlar. Everest sisteminde ödeme almak ücretsizdir, ancak kullanıcıların ödeme göndermek için cüzdanlarına 1-100 kimlik koyması gerekir. Daha yüksek düzeyde veri, karmaşıklık, görünürlük ve hedefleme gerektiren daha büyük kullanıcılar için, daha yüksek miktarlarda kimlik belirteçlerinin (250.000’e kadar) stake edilmesi gerekir. Kurumlar için, stake edilen kimlik miktarı, kademeli erişim düzeyine ve belirli pazar kullanım durumuna bağlıdır.

Toplam arz 800.000.000 ID ile sınırlandırılmıştır. Jetonların dağılımı şu şekildedir: Stratejik ortaklara, danışmanlara ve danışmanlara %19; %19 takıma; Stake ve ödüller için %38; ekosistem gelişimine %12; %12 rezerv.

Kimlik tokenleri, pay sahipleri (kullanıcılar, emanetçiler, finansal kurumlar, işletmeler ve daha fazlası) ve eAgent’lar (Kyber, Aave) tarafından satın alınır ve tutulur ve bu da onlara ağa sınırlı bir süre için erişim sağlar. eAgent’lar, kullanıcıları Everest hizmetlerine kaydolarak kimlik tokenleri kazanan eTellers’ı yöneten stake etme ortaklarıdır. Holding ve stake ID, kullanıcılara daha düşük işlem ücretleri ve ek ödüller verecektir.

 

Everest Ağı Nasıl Güvende?

Everest (ID), Ethereum üzerine kurulu bir kripto para birimi simgesidir ve akıllı sözleşme, Ethereum blok zincirinde çalışan ve platform tarafından desteklenen bir programdır. Akıllı sözleşmeler , anonim taraflar arasında güven ilişkilerinin, işlemlerin ve anlaşmaların sonuçlandırılmasını sağlar. Bu, bu süreçleri şeffaf, güvenli, geri alınamaz hale getirir ve diğer her şey hala izlenebilir hale gelir.

 

Everest’i (ID) Nereden Satın Alabilirsiniz?

ID satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – Bitfinex – SushiSwap – KyberSwap Classic

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların ID nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir