Electroneum Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı PoR
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Richard Ells
 • Coin Sitesi http://electroneum.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 21,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 22.068USD
 • Kuruluş Yılı 2017
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Huobi Global - ProBit Global - CoinEx - Bitbns - HitBTC
 • Whitepaper http://electroneum.com/

Electroneum Hakkında

Rate this post

Electroneum (ETN) Nedir?

Electroneum, anında ödeme sistemi sunan cep telefonu tabanlı bir kripto platformudur. Proje Temmuz 2017’de kuruldu ve Eylül 2017’de 40 milyon dolarlık bir ICO’yu tamamladıktan sonra İngiltere merkezli ilk kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü.

Electroneum projesinin odak noktası, dünya nüfusunun bir milyarını oluşturan dünyanın bankasız nüfusu için minimum ücretle en hızlı ve en güvenli kripto işlemini sağlamaktır.

Yalnızca akıllı telefonlara erişimi olan bireylere dünyanın her yerinde ucuz ve kolay bir şekilde para harcamaya odaklanmaya devam eden Electroneum, Aralık 2017’de cüzdan yöneticisini başlattı.

Mart 2018’de Electroneum, insanların cihazlarının işlemcilerinden ETN madeni para çıkarmak için yararlanabilecekleri ilk Android mobil “madencilik” uygulamasını başlattı. Aynı yılın Nisan ayında, anlık kripto işlemleri için bir patent aldı.

 

Electroneum’un Kurucuları Kimdir?

Electroneum projesinin arkasındaki beyin Richard Ells. Kripto endüstrisine girmeden önce Richard Ells, kodlayıcı olma arzusunu beslerken girişimci bir pazarlamacı olarak çalıştı.

Aynı zamanda doğrudan satış sektöründeki işletmeler için tasarlanmış bir sosyal medya yönetim platformu olan Retortal’ın ve kurucularından olduğu ve halen yöneticiliğini yaptığı dijital ajans SiteWizard’ın da sahibidir.

2019’un sonlarında, Electroneum CEO’su Richard Ells, gelişmekte olan ülkeler için dijital bir ekonomi yaratmaya odaklanan ilk serbest platform olan AnyTask’ın lansmanını kurdu ve organize etti.

Platform, dünyanın her yerinden serbest çalışanlara açık olmasına rağmen, Electroneum tarafından piyasaya sürülen diğer ürünlere benzer şekilde, gelişmekte olan ülkelerde banka hesabı olmayanlara vurgu yapılmaktadır.

 

Electroneum Ağı Nasıl Güvenlidir?

Electroneum, sorumluluk kanıtı (PoR) adı verilen yeni, benzersiz bir algoritma kullanır. PoR ağının amacı üç yönlüdür: daha güvenli, daha sorumlu ve daha yeşil bir blok zinciri sağlamak.

PoR’da Electroneum artık doğrulayıcılarını seçiyor ve doğruluyor, böylece bir grup madencinin ağın madencilik hash hızının veya hesaplama gücünün %50’sinden fazlasını kontrol etmesini engelliyor; %51 saldırısı. Saldırının sonunda gerçekleştiği yerde, blok zinciri katmanları, kaynağı belirleyerek ve doğrulayıcıyı kapatarak yanıt verecek şekilde oluşturulur.

Yeni PoR blok zinciri ayrıca Electroneum’un madencileri projenin sürdürülebilirliğine olan ilgilerine göre seçtiği izinli bir ağ oluşturur. Ağdaki 12 doğrulayıcı, blok ödüllerini hayır işleri için kullanan STK’lardır.

 

Electroneum’u (ETN) Nereden Satın Alabilirsiniz?

ETN satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Huobi Global – ProBit Global – CoinEx – Bitbns – HitBTC

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların ETN nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir