Electra Protocol Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Anonoim
 • Coin Sitesi https://electraprotocol.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 30,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 115015USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Bittrex - MEXC - PancakeSwap - Graviex - Finebox - Crex24
 • Whitepaper https://www.electraprotocol.com/whitepaper/

Electra Protocol Hakkında

Rate this post

Electra Protocol Nedir?

Electra Protocol, sürekli gelişen ve gelişen bir blok zinciri üzerinde çalışan, hisse ispatı açık kaynaklı bir platformdur. Temel amacı, işlemlerin ortalama işlem ücreti oranından oldukça düşük bir oranda gerçekleşmesine izin veren hızlı ve güvenli bir kripto para birimi oluşturmaktır.

Dünyanın dört bir yanından bir koordinatör ve geliştirici ekibiyle, bu topluluk temelli proje, piyasadaki ilk ve en yaygın kullanılan kripto para birimi olmayı hedefliyor. Yerel parası XEP ile Electra Protocol, mevcut ödeme altyapılarının karmaşıklığı olmadan veri parasını kullanarak kendisini popüler bir ödeme işleme seçeneği olarak görüyor.

 

Electra Protokolünü Benzersiz Yapan Nedir?

Electra Protocol’ün benzersiz satış tekliflerinden biri, projenin topluluğudur. Telegram, Discord, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya kanallarına bakıldığında, diğerleri Electra Protokolü hakkında bilgi edindikçe proje güçlü bir topluluk büyümesi gösterdi. Electra Protocol çekirdek ekibinin ortalama yaşı 35’in üzerindedir ve ekip üyelerinin çoğu, projenin iş gelişimini büyük ölçüde destekleyen 15 yıldan fazla profesyonel iş deneyimini masaya yatırmıştır.

ElectraPay’e ek olarak, Electra Protocol, kapsamını yalnızca ödeme odaklı bir madeni para olmaktan çok, çoklu kullanım durumlarını kolaylaştırabilecek bir projeye genişletiyor. Buna bir örnek, tedarik zincirinde ürün izlenebilirliği için Electra Protocol blok zincirini kullanan gıda üretim endüstrisindeki bir şirketle şu anda gerçekleştirilen bir pilot uygulamadır. Şirketin uluslararası müşterilerinden gelen ilk tepkiler çok olumlu. Bu geri bildirim, ekibi bu yolu keşfetmeye devam etmeye teşvik etti.

Electra Protocol ekibi şu anda ortaklara projenin teknolojiden para kazanmasını sağlamak için gerekli tüm yazılım ve araçları sağlayacak bir iş modeli üzerinde çalışıyor. Avrupa şirketleri ile ilk temaslar, Electra Protokol Ekosistemi veya bunun yenilenmiş bir kapalı kaynak versiyonundan yararlanmaya yönelik ilgiyle kuruldu.

Electra Protocol, prestijli Elektronik İşlemler Birliği’nin (ETA) üyesi olmaktan büyük gurur duymaktadır. ETA üyeleri arasında Google, Amazon, Bank of America, Apple ve Worldpay gibi isimler var. Bir üye olarak Electra Protocol, yerini alıyor ve ETA’nın ödeme teknolojilerine odaklanmasına katkıda bulunan komitelere katılıyor. Derneğin bir parçası olma fırsatı, kilit endüstri grupları ve bireylerden oluşan ağını büyütmeye devam ederken Electra Protocol’e yardımcı olacaktır.

 

XEP Nasıl Satın Alınır?

XEP satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Bittrex – MEXC – PancakeSwap – Graviex – Finebox – Crex24

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların XEP nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir