EarnGuild Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Darren Olney-Fraser
 • Coin Sitesi https://www.earnguild.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 145716USD
 • Coin Hacmi 145964USD
 • Kuruluş Yılı 2022
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2 - Ascandex
 • Whitepaper https://www.earnguild.io/

EarnGuild Hakkında

Rate this post

EarnGuild Nedir?

EarnGuild, blockchain üzerinde oynayarak kazanılan oyuncular için bir loncadır. Bir lonca olarak, oynayarak kazanılan oyuncuları daha fazla kazanabilmeleri için destekler. Earn Guild, oynayarak kazanılan oyuncuların satışı ve kiralanması için bir pazar yeri sağlar. -NFT’ler kazanın, yeni oyuncular için koçluk yapın, oyun jetonları için takas yapın, Earn Guild Mastercard ile itibari para ağ geçitleri ve oyuncular için kredi puanları kazanın Guild kazanın, meta veri deposundaki çeşitli P2E oyunlarında karı en üst düzeye çıkarır.

Earn Guild, P2E veya blockchain oyuncuları için tasarlanmış bir platformdur. Farklı P2E oyunları için NFT satın alma veya kiralama fırsatı sunarak oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayan ilk hepsi bir arada platform olmayı hedefliyor. Bu, oyuncuların çoğu blockchain oyununa katılabileceği ve bu tür oyunlara katılmak için gereken NFT’yi satın alarak veya kiralayarak gelirlerini artırabileceği anlamına gelir.

Bir NFT pazarı ile Earn Guild, çoğu blockchain oyununa giriş engelini basit ama yenilikçi bir şekilde azaltır. Oyuncular, NFT’leri satın alarak veya kiralayarak, başlamak için gerekli sermaye olmadığında bile bu oyunlara kolayca erişebilir.

Çoğu oyun NFT’sini pazarda bulabilirsiniz. İlginç bir şekilde, NFT’nizi satmaya veya aynı pazar yerinde çaresiz oyunculara kiralamaya karar verebilirsiniz. Geliştiricilere göre, Earn Guild yakında P2E NFT’lerine sahip olacak.

Oyuncuların P2E jetonlarını alıp satabilecekleri Lonca Takası Kazan da mevcuttur. Bu benzersiz mekanizma, oyuncuların oyun jetonlarını NFT satın almak veya kiralamak, itibari paraya dönüştürmek, koçluk hizmetleri için ödeme yapmak vb. için kullanılabilen $EARN’e dönüştürmelerini sağlar.

Koçluk hizmetlerinden bahsetmişken, platform, deneyimli oyuncuların beceri ve bilgilerinden para kazanmalarına olanak tanıyan bir koçluk sistemine sahiptir. Bu oyuncuların sıra koçları, genç ve yetenekli oyunculara rehberlik eder. Maruz kalmayan veya becerilerini geliştirmek isteyen Lonca oyuncuları, kendi seçtikleri bir koçu işe alabilirler. Earn Guild’in hem kullanıcılar hem de yatırımcılar için cazibesi, büyüyen bir oyun türünden yararlanma ve yaygın kullanıcı sorunlarını çözme becerisi olmuştur. Oyun oynama ve onlardan parasal bir ödül kazanma fikri çekici olsa da, çoğu oyuncunun başlamak için önce istedikleri oyunda bir NFT satın alması gerekir.

Bu genellikle oldukça maliyetli bir süreçtir ve bunu karşılayabilenler için ödüllerini daha sonra harcamak için sınırlı seçenekler vardır. Ne de olsa, çok az yer NFT’leri bir ödeme şekli olarak kabul ediyor. Ancak Earn Guild, özellikleriyle bu iki sorunu da ele alıyor.

İlk olarak, P2E oyunlarının keyfini çıkarmak isteyen kullanıcılara ücretsiz NFT’ler vererek onları genellikle pahalı olan NFT’leri kendi başlarına satın almak zorunda bırakmaktan kurtarır. Bu, daha fazla insanın P2E oyunlarına girmesini kolaylaştırır. Earn Guild ayrıca kazançları harcanabilir para birimine dönüştürmek için çeşitli seçenekler sunar. Bunlar arasında çoklu para birimi hesapları, kripto cüzdanları, banka havaleleri ve kullanıcıların kazançlarını dünyanın herhangi bir yerinde harcamalarına olanak tanıyan yeni Earn Guild markalı Mastercard yer alıyor. “

 

EarnGuild Nasıl Satın Alınabilir?

EARN satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2 – Ascandex

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların EARN nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir