Drops Ownership Power Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Darius Kozlovskis
 • Coin Sitesi https://drops.co/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 73594USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - Gate.io - MEXC - BKEX - Jubi
 • Whitepaper https://docsend.com/view/e9nq2waxia63hrq7

Drops Ownership Power Hakkında

Rate this post

Drops (DOP) Nedir?

Drops, merkezi olmayan finans ( DeFi ) altyapısını misli olmayan tokenlere ( NFT’ler ) getiren ve kullanılmayan NFT varlıklarına temel fayda sağlayan bir platformdur.

Geliştiricilerin amacı, NFT varlıkları ve bunların kullanımına odaklanan bir platform oluşturarak NFT’leri ve DeFi’yi birleştirmektir; ikinci katman ölçeklendirme çözümü Polygon üzerine inşa edilmiştir. Drop kullanıcıları, NFT varlıklarını güvene dayalı olmayan krediler almak ve kazanç elde etmek için kullanabilir , böylece uzun vadeli depolamanın fırsat maliyetini azaltabilir.

Platform, Node Runners ekibi tarafından geliştirilmiştir. Drops, dijital sanat koleksiyonerlerini sanat yaratıcılarıyla doğrudan birleştirir. Platform, kullanıcıların bir çekiliş yoluyla katılabileceği sınırlı sayıda sanat eserlerine ev sahipliği yapacak. Mekanizma adil rekabeti sağlar ve erişilebilirliği artırır. Sanat eserlerini herkes görebilir ancak satın almak için kullanıcının bir çekilişe katılması gerekir.

Düşüşler ilk olarak Şubat 2021’de duyuruldu. Mayıs 2021’in başlarında platform, Axia8 Ventures, AU21, Bitscale Capital, D64 Ventures, Blocksync, Drops Ventures gibi özel yatırımcılardan yaklaşık 1 milyon dolar alarak özel finansman turunun sona erdiğini duyurdu. Genblock ve X21.

Drops’un Polygon’un yanı sıra diğer stratejik ortakları arasında Polkastarter, Quantstamp, 0xb1, Biconomy, Kyros Ventures, PetRock Capital ve Blockstar Technologies Inc. yer alıyor.

 

Drops’un Kurucuları Kimlerdir?

Drops, Darius Kozlovskis tarafından kuruldu. Aynı zamanda Vizituentr’in kurucusu ve CTO’sudur ve daha önce ICO Bulls’un direktörüdür. Kozlovskis, geliştirici ve ürün yöneticisi olarak yedi yıllık deneyime sahiptir.

Kurucu ortağı Nikita Ufimcev, daha önce Morgan Stanley ve Goldman Sachs için çalışmış olan bankacılık ve finans geçmişine sahiptir. 2016’dan beri aktif bir girişimci ve 2017’de bir iş geliştiricisi olarak kripto alanına katıldı.

 

Drops Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

Platform, Ethereum Virtual Machine ( EVM ) ve Polygon ağı üzerine kurulmuştur. DOP tokenleri, Ethereum olan ana blok zinciri tarafından güvence altına alınır. Drops, varlıkları güvence altına almak için bir kanıt-of-stake ( PoS ) doğrulayıcıları ağı kullanan işlemleri kolaylaştırmak için ikinci katman Çokgen ölçeklendirmeyi de destekler .

Drops’un kredi protokolü, Compound Finance akıllı sözleşmelerine dayalıdır ve kullanıcıların NFT’lerden getiri elde etmesine ve teminat olarak NFT’ler ile güvene dayalı olmayan kredi çözümleri oluşturmasına olanak tanır.

 

Drops (DOP) Nereden Satın Alabilirsiniz ?

DOP satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – Gate.io – MEXC – BKEX – Jubi

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların DOP nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir