Divi Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı DIVI
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Geoff McCabe - Michael Greenwood - Nick Saponaro
 • Coin Sitesi https://www.diviproject.org/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 169229USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Bitrue - Ascandex - STEX - StakeCube
 • Whitepaper https://wiki.diviproject.org/#whitepaper

Divi Hakkında

Rate this post

Divi (DIVI) Nedir?

Divi, dijital para birimlerinin benimsenmesini hızlandırmayı amaçlayan bir blok zinciri projesidir.

Divi, “kolaylaştırılmış kripto” sloganıyla uyumlu olarak, kripto para birimlerini basit ve sorunsuz bir görev haline getirerek dijital varlıkların günlük kullanıcılar için daha erişilebilir olmasına yardımcı olmayı hedefliyor. Divi, kullanıcılara tüm Divi uygulamalarında tutarlı olan basit, sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunarken, blok zinciri teknolojisinin karmaşık inceliklerini perde arkasına taşıyarak bunu başarabileceğini söylüyor.

Divi’nin benzersiz blok zinciri uygulaması ve sezgisel Akıllı Cüzdanının birleşimi, Divi’ye göre kripto para işlemlerini daha hızlı, daha ucuz ve kullanımı daha kolay hale getiriyor – ayrıca kullanıcı hataları riskini azaltmaya odaklanıyor.

MOCCI olarak bilinen özel tek tıklamalı ana düğüm yükleyicisi ile Divi kullanıcıları, Divi ekosisteminin güvenliğini sağlamaya ve işlem doğrulama sürecine katılmaya ve bunu yaparken ödüller kazanmaya yardımcı olmak için bir ana düğüm kurabilir.

Eylül 2018’deki lansmanından bu yana Divi projesi, Las Vegas’taki World Crypto Con’daki 2018 “Token Tank” yarışmasında üçüncü sırayı kazanmak ve en iyi masternode platformu olarak derecelendirilmek de dahil olmak üzere bir dizi övgü topladı. Dash ve PIVX’in arkasında Omni Analytics tarafından.

 

Divi’nin Kurucuları Kimdir?

Divi kurucu ekibi üç deneyimli kişiden oluşur: Geoff McCabe, Michael Greenwood ve Nick Saponaro.

Geoff McCabe, Divi’nin CEO’sudur. Geoff, birkaç milyon dolarlık işletmenin başarısında önemli bir rol oynayan ve medyada kripto para birimleri ve diğer finansal teknolojileri tartışırken düzenli olarak görülen bir seri girişimcidir. Ayrıca Divi’yi birincil ödeme yöntemi olarak kullanan blok zinciri ve NFT tabanlı bir medya şirketi olan LightningWorks’ün kurucusu olarak çalışıyor.

Michael Greenwood daha önce Divi’de CTO rolünü üstlenmişti, ancak diğer girişimleri sürdürmek için 2019’da platformdan ayrıldı. Büyük firmalarda (Microsoft dahil) birçok önemli pozisyonda görev almış ve kullanıcı deneyimi (UX), yapay zeka ve güvenlik alanlarında zengin deneyime sahip deneyimli bir yazılım mühendisidir.

Son olarak, Nick Saponaro daha önce Divi’nin önde gelen full-stack geliştiricisiydi, ancak Ocak 2019’da CIO’ya terfi etti ve bu rolü bugün hala elinde tutuyor. Nick, Divi’nin blok zinciri ve Akıllı Cüzdan geliştirme ekiplerini yönetmekten sorumludur – Divi’nin stratejik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için bir geliştirici olarak deneyimini uygular.

 

Divi’yi (DIVI) Nereden Satın Alabilirsiniz?

DIVI satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Bitrue – Ascandex – STEX – StakeCube

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların DIVI nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir