district0x Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Joe Urgo - Matus Lestan
 • Coin Sitesi https://district0x.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 2335479USD
 • Kuruluş Yılı 2017
 • Listelendiği Borsalar Binance - Coinbase Exchange - Bittrex - Bitrue - Pionex
 • Whitepaper https://district0x.io/docs/district0x-whitepaper.pdf

district0x Hakkında

Rate this post

District0x (DNT) Nedir?

“Merkezi olmayan pazarlar ve topluluklar ağı” olarak faturalandırılan district0x, kullanıcıların merkezi olmayan özerk bir organizasyon ( DAO ) yapısı tarafından yönetilen kendi merkezi olmayan platformlarını kolayca başlatmalarına olanak tanıyan bir platformdur .

Bu platformların her biri “bölge” olarak adlandırılır ve district0x ücretsiz olarak başlatılabilir. Ekosistem, kullanıcıların bölgelerini oluştururken kullanabilecekleri bir dizi temel akıllı sözleşme ve kitaplık sağlayan özel d0xINFRA çerçevesi tarafından desteklenmektedir – bu da çok çeşitli potansiyel kullanım durumlarına olanak tanır.

District0x ekosisteminin yerel tokeni, çoğunlukla topluluk yönetimi için kullanılan bir ERC-20 yardımcı program tokeni olan DNT’dir.

Platform, üç ana teknolojinin bir kombinasyonunu kullanır: Ethereum , Aragon ve InterPlanetary File Transfer Protokolü (IPFS).

Ethereum blok zinciri, bölgeleri barındırmak için kullanılırken, Aragon, bölge0x ağı için yönetişim katmanı olarak kullanılır ve DNT paydaşlarının yönetişim haklarından yararlanmasına ve seçtikleri bölgelerin gelişimini ve işleyişini şekillendirmeye yardımcı olur. Son olarak, IPFS, ilçe0x web sitesi kaynak kodunu sunmak ve ilçeler içindeki kullanıcı yüklemeleri için kullanılır.

 

District0x’in Kurucuları Kimdir?

District0x, Şubat 2017’de Joe Urgo ve Matus Lestan tarafından kuruldu.

Joe Urgo, kripto para birimi alanında danışman olarak çalışan geniş bir geçmişe sahip, türev tüccarına dönüşen eski bir profesyonel poker oyuncusudur. Aynı zamanda, tokenleştirme ve kitlesel satış hizmetlerinde uzmanlaşmış bir danışmanlık firması olan Sourcerers’ın kurucusu ve CEO’sudur.

Matus Lestan, web ve mobil uygulamalarla çalışma konusunda on yıla yakın deneyime sahip bir programcı ve geliştiricidir. Halen District0x’te baş geliştirici olarak görev yapmaktadır.

Kurucu ortakların yanı sıra, District0x ekibinin çoğu halka açık değil. Ancak, District0x ücret şeffaflığı sayfası , 2021’in başlarında firma için çalışan en az beş ek müteahhit olduğunu gösteriyor.

 

District0x Ağı Nasıl Güvenlidir?

DNT, bir ERC-20 tokenidir. Bu nedenle, temeldeki Ethereum blok zinciri tarafından güvence altına alınır. Ocak 2021’den itibaren bu, ağın saldırılara karşı güvenliğini sağlamak için bir çalışma kanıtı ( PoW ) fikir birliği mekanizması kullanır.

Ethereum, Ethereum 2.0’a geçerken, nihayetinde bir hisse kanıtı (PoS) ağı kullanılarak güvence altına alınacak ve daha düşük bir enerji maliyetiyle saldırılara karşı benzer koruma seviyeleri sunacak.

 

District0x’i (DNT) Nereden Satın Alabilirsiniz?

DNT satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Coinbase Exchange – Bittrex – Bitrue – Pionex

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların DNT nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir