DigitalBits Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Al Burgio
 • Coin Sitesi http://www.digitalbits.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 3689846USD
 • Kuruluş Yılı 2019
 • Listelendiği Borsalar Gate.io - KuCoin - DigiFinex
 • Whitepaper https://www.digitalbits.io/wp-content/uploads/2019/08/digitalbits_whitepaper_2_3.pdf

DigitalBits Hakkında

Rate this post

DigitalBits (XDB) Nedir?

DigitalBits (XDB), “markalar için blok zinciri” olarak da bilinen bir protokol katmanı blok zinciridir. Platform, markalı para birimleri, değiştirilemez tokenler (NFT’ler), stablecoin’ler ve daha fazlası gibi tüketici dijital varlıklarının hızlı ve uygun fiyatlı transferini desteklemek için oluşturuldu .

DigitalBits, altyapının merkezi olmayan , açık kaynaklı ve kullanımı kolay olduğunu iddia ediyor . Ağ, blok zincir düğümlerine benzer şekilde, dünyanın her yerindeki bireyler ve kuruluşlar tarafından işletilen bağlantılı “DigitalBits çekirdeklerinden” oluşur. DigitalBits ile kullanıcılar ödemeyle ilgili araçlar ve cihazlar oluşturabilir. Kullanıcılar, varlıkları uygulama mağazasındaki uygulamalara bağlayarak dijital varlıklarını DigitalBits ağı aracılığıyla başlatır. Varlıkların tokenleştirilmesi , markalar için izleyici katılımını desteklemek için kullanılabilir.

DigitalBits’in misyonu, mevcut kullanıcı uygulamalarıyla entegre olurken dijital varlıkların likiditesini kolaylaştırarak projeyi kitlesel pazara teşvik etmektir. DigitalBits, işlemlerin ve nokta ekonomisi için bir ticaret katmanı aracılığıyla varlıkların tokenleştirilmesini basitleştirir.

Proje, 2017 yılında Stellar protokolünden ayrıldı ve Stellar ağının token sertifika hizmeti ve otomatik algoritmik token dağıtımı dahil olmak üzere temel özelliklerini ve yeteneklerini benimsedi.

 

DigitalBits’in Kurucuları Kimdir?

Çekirdek ekip Al Burgio (DigitalBits Projesi CEO’su), Alex Adiev (XDB Vakfı Topluluk Başkanı), Glenn Kennedy (XDB Vakfı Direktörü), Michael Gord (XDB Vakfı CEO’su ve Direktörü) ve Rajiv Naidoo’dan ( XDB Vakfı’nda Ar-Ge Başkanı).

Al Burgio, dijital varlıklar, tüketiciler ve markalar arasındaki etkileşimi geliştirmek amacıyla 2017 yılında DigitalBits ekosistemini kuran ve başlatan Palo Alto, California’dan bir seri girişimcidir. Burgio, finans ve teknoloji dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Aynı zamanda Millennial ve Gen Z oyuncularını ve e-spor tutkunlarını desteklemeye odaklanan bir finansal teknoloji şirketi olan Zytara’nın kurucu ortağı ve CEO’sudur ve burada geliştirme ve stratejik yönü yönetmektedir. Yine 2011’de, Silikon Vadisi’nin önde gelen risk sermayesi şirketlerinden 60 milyon dolar sermaye topladığı ve birkaç Fortune 500 şirketinden destek aldığı Console Connect’i kurdu.

 

DigitalBits (XDB) Ağı Nasıl Güvenlidir?

Ağ, Federe Bizans fikir birliği mekanizması aracılığıyla fikir birliğine ulaşır ; bu, ağ güvenliği açısından DigitalBits’in Stellar’a benzer şekilde çalıştığı anlamına gelir: uygulama, köprü, federasyon ve uyumluluk sunucuları arasında bölünmüş bir Federe Bizans Anlaşması (FBA) kullanır.

 

DigitalBits’i (XDB) Nereden Satın Alabilirsiniz?

XDB satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Gate.io – KuCoin – DigiFinex

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların XDB nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir