DEXA COIN Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı ETH/ERC20
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Adnan Altaf
 • Coin Sitesi https://dexacoin.net/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 85126USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Bittrex - Probit Global - CoinTiger
 • Whitepaper https://dexacoin.net/wp-content/uploads/2022/08/WHITEPAPER-2.1-LE-1.pdf

DEXA COIN Hakkında

Rate this post

$DEXA Messenger

Telegram ve Whatsapp gibi sosyal mesajlaşma endüstrisindeki en iyi oyuncularla rekabet etmeyi amaçlayan dijital ödeme yetenekleriyle gizliliğinize vurgu yapan bir sosyal platformdur. HD Sesli ve Görüntülü Aramaların, Sezgisel sohbet deneyiminin, ücretsiz kripto transferlerinin ve daha fazlasının keyfini çıkarın!

Blockchain teknolojisinin çekirdek sistemine son teknoloji ürünü olarak uyarlanmasıyla platform, kullanıcıların kripto varlıklarını sorunsuz, anında ve ücretsiz olarak göndermelerine olanak tanır. Bununla birlikte platform, kripto topluluğunun bu noktada karşı karşıya olduğu artan gaz ve ağ ücretlerine bir çözüm sunuyor. Platform ayrıca, basit bir düğme tıklamasıyla dijital işlemler yapmanın sorunsuz ve daha kolay bir yolunu sunar. Kullanıcılar, kripto varlıklarını aktarmayı düşündükleri kişinin blok zinciri adresini yazma veya doğrulama zahmetine girmeden doğrudan bağlantılarına gönderebilirler.

 

Uygulamanın barındıracağı temel işlevler ve özellikler şunlardır:

Gizlilik ve Güvenlik ile Bağlantı: Uçtan uca şifreleme ve biyometri kullanarak verilerinizin güvenliği konusunda endişelenmeden sosyal olarak bağlantı kurun.

P2P Ödemeleri: Kullanıcılar, aileleri ve arkadaşlarıyla bağlantılarını sürdürürken ANINDA ve ÜCRETSİZ kripto ödemeleri yapabilirler.

Uygulama İçi Cüzdan: Uygulama içi cüzdan, kullanıcıların kripto varlıklarını yatırmalarına ve çekmelerine olanak tanır.

Go Live: Go Live, çevrimiçi içerik oluşturucular, podcast yayıncıları, vlogger’lar ve çevrimiçi topluluk aracılığıyla görülmek isteyenler için bir merkez sahne haline geleceği uygulamadaki en önemli özelliklerden biridir. Canlı yayını yaparken, içeriklerini paylaşan kullanıcı, kripto varlıklar aracılığıyla ipuçları alarak teşvik edilebilir.

Durum Hikayeleri: Kullanıcılar, anları belirli bir süre boyunca esneklikle paylaşabilir.

POS Kripto Terminali ile Entegrasyon: $DEXA Messenger uygulamasını kullanarak kripto varlıklarla ödeme yapın. İş ortağı ağıyla ödeme terminalinden QR Kodunu taramanız yeterlidir ve hazırsınız.

 

METAVERSE KABUL EDİLMESİ:

Platformdaki kullanıcı deneyiminin daha da geliştirilmesi, bu sanal gruplar için aralarından seçim yapılabilecek çeşitli avatar ve konum seçimleri de dahil olmak üzere farklı ayar seçenekleriyle sanal gruplar – ‘Metaverse’ – oluşturmalarına izin verilerek yapılacaktır. Bu, $DEXA Messenger’ı, bugüne kadar aynı şeyi yapan başka bir sosyal mesajlaşma platformu olmadığından, son teknoloji ve güçlü rekabet avantajı ile benzersiz bir platform haline getirecek.

$DEXA Messenger , 2021 yılı boyunca ilgi odağı oldu. Bu yıl, platformun resmi küresel lansmanına hazırlanırken ekip her zamankinden daha iyimser. DEXA COIN ekibi, geçen 14-15 Kasım 2021 tarihlerinde bir Dünya EXPO’sunda düzenlenen ilk blockchain kongresi olan tarihi Blockchain Ekonomisine katılarak yerel sahneye de damgasını vuruyor.

Şirket ayrıca BAE merkezli gururlu şirketlerden biri olarak BAE’nin Altın Jübile kutlamaları sırasında yerel olarak kabul edildi.

 

DEXA Nasıl Satın Alınabilir?

DEXA satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Bittrex – Probit Global – CoinTiger

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların DEXA nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir