Defina Finance Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı BNB Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Charles Cheng
 • Coin Sitesi https://defina.finance/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 247385USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2 - MEXC - BKEX - BitMart - Hotbit - CoinTiger
 • Whitepaper https://docs.defina.finance/

Defina Finance Hakkında

Rate this post

Defina Finans (FINA) Nedir?

Defina Finance , Binance Smart Chain’de ( BSC ) yer alan, DeFi ve NFT unsurlarını birleştiren, oyuncuların Defina oyunu oynayarak kazandıkları varlıklara sahip olmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyan, oynayarak kazanılan bir oyundur Defina, blok zincirini milyonlarca oyuncuya ulaştırmayı ve kullanıcıların oynarken kazanabilecekleri ve Defina oyununun yönünü yönetebilecekleri bir topluluk oluşturmayı hedefliyor.

Defina’nın oynanışı, dört rakip organizasyonun, oyunun zombilere benzeyen kötü adam türü olan Vrykos’un gizemlerini çözmek için yarıştığı gelecekteki bir zaman çizelgesinde geçiyor. Oyuncular kahramanlarını dört gruptan birinden seçer ve savaşta Vrykos ile savaşır. Önleyici keşif, kaynak arama, tüccarlara bir yerden başka bir yere kadar eşlik etme, gizemli kalıntıları arama ve ölümsüzlerin yuvasını vurma gibi farklı faaliyetlerde bulunabilirler. Defina’nın ilginç bir özelliği, hikayenin ve arka planın hikaye yazma yarışmalarıyla geliştirilmesi ve tamamen topluluk çabası olmasıdır.

Oyunun Beta sürümü Eylül 2021’de yayınlandı ve üç oyun modu (Macera, Arena, Madencilik) içeriyor. Ekip, yol haritasına sanal arazi satışları, bir Defina ürün mağazası, NFT’ler ve resmi Espor turnuvaları gibi farklı tipik kazan-kazan oyunları eklemeyi öngörüyor.

 

Defina Finance’in Kurucuları Kimlerdir?

Defina Finance, San Francisco merkezli bir blockchain başlangıç ​​yatırımcısı, kendini GameFi’ye inanan ve BTC madencisi olan Charles Cheng tarafından başlatıldı. Cheng, Sledgehammer Games’te Kıdemli Finans Danışmanı ve Red Ventures’ta Yatırım Uzmanı olarak oyun endüstrisinde kapsamlı bir iş deneyimine sahiptir. Oyun endüstrisinde on yılı aşkın bir süre geçirmeden önce Dell’de beş yıl çalıştı.

Defina Finance, üç finansman turunda 675.000 $ topladı ve en önemli yatırımcılar Huobi borsasının VC kolu olan Huobi Capital ve OKEx Blockdream Ventures oldu. Defina ile ortak olan bir diğer önemli proje , bir kripto finans uygulaması olan Roseon Finance .

 

Defina Finans Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

FINA, Binance Smart Chain’deki bir BEP – 20 tokenidir . FINA akıllı sözleşmeleri TrustLook tarafından denetlendi ve hiçbir kritik güvenlik sorunu bulunamadı. Toplam 474.341 $Defina-BUSD LP, likidite sağlamak için Ekim 2021’den itibaren 12 ay süreyle kilitlendi.

BSC, hisse ispatı mutabakat mekanizması ile güvence altına alınmıştır . İşlemleri doğrulamak ve blok zinciri güvenliğini sürdürmek için her 24 saatte bir 21 doğrulayıcı seçilir. Bu doğrulayıcılar, uygun olabilmek için Binance ile belirli miktarda BNB coin stake etmelidir.

 

Defina Finance’i (FINA) Nereden Satın Alabilirsiniz?

FINA satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2 – MEXC – BKEX – BitMart – Hotbit – CoinTiger

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların FINA nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir