CryptoZoon Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Anonoim
 • Coin Sitesi https://cryptozoon.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 52774USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2 - MEXC - Gate.io - BabySwap
 • Whitepaper https://cryptozoon.io/

CryptoZoon Hakkında

Rate this post

CryptoZoon (ZOON) Nedir?

CryptoZoon , Pokémon Story’den ilham alan bir dijital koleksiyon oyunudur. Misyonu, milyonlarca kişinin NFT ve blockchain tabanlı oyun dünyasına basit, yaratıcı ve eğlenceli bir şekilde katılmasını sağlayacak kapsamlı bir dijital canavarlar platformu oluşturmaktır.

Oyuncular, farklı özelliklere, seviyelere ve kabilelere sahip dijital koleksiyon yaratıkları olan ZOAN adı verilen NFT’leri takas edebilirler. Tüm ZOAN’lar yumurtadan doğar ve nihai gelişim aşamasına ulaşmak için bir evrim geçirir. Oyuncuların dijital yaratıklarını yumurta aşamasından ZOAN aşamasına geçirmek için birkaç ZOON harcaması gerekiyor.

ZOAN’lar, Yaki Canavarları adı verilen canavarlarla savaşmak için eğitilebilir ve büyüyebilir. Oyuncular, Yaki Canavarlarıyla savaşarak CryptoZoon’un yerel token’ı olan ZOON’u ödül olarak kazanabilirler. CryptoZoon’da dört ZOAN kabilesi vardır ve her kabilenin farklı yetenekleri vardır. ZOAN’lar altı farklı nadirlik seviyesinde gelir: Yaygın, Yaygın Olmayan, Nadir, Süper Nadir, Destansı ve Efsanevi.

Ayrıca CryptoZoon, oyuncuların ZOAN’larını alıp satabilecekleri bir NFT pazarı ve oyuncuların likidite toplamak için NFT’lerini teminat olarak gösterebilecekleri çiftçilik sunuyor. Oyuncular ayrıca sıralama ödülleri almak için birbirleriyle yarışabilir ve yeni NFT’ler oluşturmak için ZOAN’larını oluşturabilir.

 

CryptoZoon’un Kurucuları Kimlerdir?

CryptoZoon’un kurucuları anonimdir. Web sitelerinde, kripto para biriminin ülkelerindeki yasal durumunu gerekçe olarak belirtiyorlar ve Sushi gibi anonim kurucular tarafından inşa edilen diğer başarılı projelere dikkat çekerken, NanoDoge gibi projeler halka açık bir ekiple bile zor durumda. Bu anonimlik, ekibin İngilizce konuşulan bir ülkeden olmadığını gösterir. Proje, kesin olarak bilmesek de, kripto para birimlerinin defalarca dirençle karşılaştığı Çin’den olabilir.

 

CryptoZoon Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

ZOON, Binance Smart Chain’de bir BEP-20 tokenidir, NFT’ler ise ERC-721 standardını takip eder. Ekip, Ethereum Virtual Machine ile tamamen uyumlu olması, Chainlink gibi önceden entegre edilmiş oracle’ları içermesi, Ethereum’dan daha düşük gas ücretleri ile çalışması ve BSC’nin EVM ile uyumluluğunun büyük borsalarda listelenmeyi kolaylaştırması nedeniyle BSC’yi seçtiğini belirtiyor.

BSC, hisse ispatı mutabakat mekanizması ile güvence altına alınmıştır. İşlemleri doğrulamak ve blok zinciri güvenliğini sürdürmek için her 24 saatte bir 21 doğrulayıcı seçilir. Bu doğrulayıcıların, buna hak kazanabilmeleri için Binance ile belirli bir miktarda BNB coin stake etmesi gerekir.

 

CryptoZoon’u (ZOON) Nereden Satın Alabilirsiniz?

ZOON satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2 – MEXC – Gate.io – BabySwap

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların ZOON nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir