CryptoBlades Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı BNB Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Riveted Games
 • Coin Sitesi http://cryptoblades.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar Binance Chain Wallet - MetaMask
 • Coin Arzı 1,000,000USD
 • Coin Hacmi 113748USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2 - Gate.io - MEXC - CoinEx - ApeSwap - LBank
 • Whitepaper http://cryptoblades.io/

CryptoBlades Hakkında

Rate this post

CryptoBlades (SKILL) Nedir?

CryptoBlades, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan bir NFT üretim oyunudur. Web tabanlıdır ve kullanıcıların oyunu resmi CryptoBlades web sitesinde oynaması gerekir. Oyuncular, rakipleri yenmek ve yükseltmeler ve karakterlerin seviyesini yükseltmek için kullanılabilecek SKILL tokenlerini toplamak için güçlü silahlar kullanır.

Oyunun yol haritası ayrıca, oyuncuların ürettikleri ürünleri satışa sunabilecekleri ve karlarını daha da önemli ölçüde artırabilecekleri bir NFT pazar yeri içerir. Bu ayrıca SKILL tarafından desteklenir ve belirtecin yeteneklerine daha fazla işlevsellik ekler.

Oyun geliştiricilerinin vizyonu, oyuncuların dijital varlıklarının kontrolünü yeniden kazanması, kazanmak için oynaması ve blockchain teknolojisinin ana akım olarak benimsenmesini artırmasıdır. Aynı zamanda CryptoBlades, blockchain oyunları etrafında sağlıklı ve heyecanlı bir topluluk oluşturmak için oyuncular için eğlenceli ve karlı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

 

CryptoBlades’in Kurucuları Kimlerdir?

Riveted Games, çok sayıda ödül alan ve Steam’de yayınlanan CryptoBlades’in arkasındaki geliştirme stüdyosudur. BSC News, halı dedektifi ve oxbull.tech kimliklerini doğruladı. Yedi yıllık sektör tecrübesine sahipler.

Geliştirme ekibi, oyunun arkasındaki beyin ve Riveted Technology’nin sahibi Philip Devine’i içeriyor. Diğer ekip üyeleri arasında grubun ön uç geliştiricisi Kyle Kemp; arka uç geliştirmeden sorumlu Raymond Hammarling; ve blockchain geliştiricisi Daniel Karsai.

 

CryptoBlades Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

CryptoBlades platformu, kişisel verilerin ve platformda paylaşılan bilgilerin güvenliğini garanti eden SSL şifrelemesi ile korunmaktadır.

 

CryptoBlades’i Benzersiz Kılan Nedir?

Cryptoblades gibi NFT’ler, oyuncuların aynı anda oyun oynamasına ve kazanmasına olanak tanır. Oyuncular, SKILL tokenleri kazanmak için CryptoBlades’te güçlü silahlarla rakiplerle savaşabilir. Yerel token SKILL, karakterler yaratmak, çeşitli güçlerde silahlar inşa etmek ve oyunda ilerledikçe karakterinizin seviyesini yükseltmek için kullanılır. Silahınız ne kadar güçlüyse, kazandığınız BECERİ miktarı o kadar fazladır.

Cryptoblades bugün mevcut olan ilk veya tek NFT oyunu olmasa da bazı benzersiz özelliklere sahiptir. Bunlardan bazılarına bir göz atalım.

İstikrarlı ve Adil Ödeme Yapısı

Oracle, oyunun ödüllerini ve fiyatlandırma mekanizmalarını belirlemekten sorumludur. Oracle’ın tek amacı, oyuncular dövüşleri kazandığında veya yükseltmeler yaptığında SKILL ödemesini mevcut değeriyle dengelemektir. Şirket ayrıca, her işlem sırasında tokenin eşdeğer dolar değerinin düzenli olarak dağıtılmasını sağlayan oyun ekonomisini de dengeler. Böylece CryptoBlades dengeli ve teorik olarak adil bir ödeme yapısına sahiptir.

 

CryptoBlades’i (SKILL) Nereden Satın Alabilirsiniz?

SKILL satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2 – Gate.io – MEXC – CoinEx – ApeSwap – LBank

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların SKILL nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir