Convergence Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Oscar Yeung - Ivan Yeung
 • Coin Sitesi https://conv.finance/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 231206USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar Bitfinex - OKX - Gate.io - Ascandex - MEXC - LATOKEN
 • Whitepaper https://conv.finance/Convergence_whitepaper.pdf

Convergence Hakkında

Rate this post

Convergence (CONV) Nedir?

Convergence Finance, yerel CONV tokenleri üzerine kurulu altyapıyı kullanarak güvenli ve uyumlu bir ortamda sağlam bir DeFi ekosistemi oluşturarak kaliteli projelere ve IDO’ya erişim sağlamayı amaçlıyor ve kullanıcıların özel şirketlerle etkileşim kurabilmeleri için farklı zincirlerdeki likiditeyi en üst düzeye çıkarmak için zincirler arası uyumluluğu etkinleştiriyor. satış tokeni projeleri ve ERC20 standardının ötesinde işlem yapın.

Convergence Finance, özel tokenleri kullanımı kolay tek bir arayüz kullanarak parçalara ayırarak alanında değiştirilebilir hale getiren ilk AMM’dir. ve diğer DeFi protokolleriyle birleştirilebilir.

Convergence Finance, tüm DeFi kullanıcılarına özel yatırım maruziyeti sağlamak için azaltılmış bir yatırım giriş engelinin kenarını DeFi’nin likidite, otomasyon ve şeffaflık özellikleriyle birleştirir.

CONV, Ethereum ve Moonbeam Network’te aşağıdaki yardımcı programlara sahip çok zincirli bir protokol yardımcı programı tokenidir* Premium launchpad abonelik havuzuna erişin * AMM havuz staking ödülleri kazanın * Gelecekteki DAO protokolü için Yönetişim hakları sağlayın * Gelecekteki çapraz zinciri kolaylaştırmak için temel belirteç olarak hizmet edin değiş tokuş

 

Convergence’ı Benzersiz Kılan Nedir?

Hashed, Alameda Research, OKX, Pantera, Divergence Ventures ve Kenetic gibi kurumsal ve bireysel yatırımcılar tarafından desteklenen Convergence, büyük ilgi gördü ve özel piyasaları halka açık hale getirerek yatırımı demokratikleştirmeyi hedefliyor. Yakınsama ayrıca, kullanıcıların Ethereum ERC20 standardının ötesinde işlem yapabilmesi için farklı zincirlerdeki likiditeyi en üst düzeye çıkarmak için çapraz zincir uyumluluğu sağlar.

Convergence Finance, hızlı onay ve düşük işlem ücretleri ile optimize edilmiş zincirler arası AMM ve fırlatma rampası deneyimi için yakın zamanda ürün grubunu Ethereum’dan Moonriver ve Moonbeam ekosistemine genişletti.

 

Convergence’ın Kurucuları Kimlerdir?

Oscar ve Ivan Yeung , Convergence’ın kurucu ortaklarıdır. Oscar Yeung, NYU Stern’den finans ve uluslararası işletme derecesi ile mezun oldu ve hemen finans alanında bir kariyere başladı. 2014 yılında Deutsche Bank’ta küresel piyasalar analisti olarak görev aldı. 2016 yılında Oscar Yeung, çocukları için çeşitli aktiviteler arayan ebeveynlere kullanım kolaylığı sağlamak için teknolojik gelişmelere dayanan bir eğitim platformu olan KidHop’u kurdu. 2021’de Oscar, Convergence’ı kurmak için Ivan Yeung ile iş birliği yaptı.

Ivan Yeung, Convergence’ın arkasındaki kurucu ikilinin diğer yarısıdır. Simon Fraser Üniversitesi’nden bilgisayar bilimleri bölümünden mezun oldu. 2016 yılında IBM için bilgi teknolojisi analisti oldu ve teknoloji devi ile iki yıl geçirdi. 2018’de Ivan Yeung, Axon Driver Solutions’a ürün geliştirme lideri olarak katıldı. Daha sonra 2019 yılında Liquefy’ye kıdemli ürün müdürü olarak katıldı. 2021’in başından beri Ivan Yeung, Yakınsama ve protokol lansmanı üzerinde aktif olarak çalışıyor.

 

Convergence (CONV) Nereden Satın Alabilirsiniz?

CONV satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Oscar Yeung – Ivan Yeung

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların CONV nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

 

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir