Cirus Foundation Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Daniel Bland - Samartha Nagabhushanam - Michael Luckhoo
 • Coin Sitesi https://www.cirusfoundation.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 250,000,000USD
 • Coin Hacmi 749824USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Gate.io - Uniswap v2 - MEXC - BitMart - PancakeSwap v2 - QuickSwap - LATOKEN
 • Whitepaper https://cirusfoundation.com/wp-content/uploads/2021/07/Whitepaper-v1.1-minor-edit-on-7-02.pdf

Cirus Foundation Hakkında

Rate this post

Cirus Foundation (CIRUS) Nedir?

Cirus Foundation (CIRUS), web 3.0’ın benimsenmesini hızlandırmak ve veri ekonomisi oluşturmak için küresel bir hedefi olan, çok katmanlı, blok zinciriyle çalışan bir ekosistemdir . Kullanıcıların verileri üzerinde tam kontrole sahip oldukları ve gerektiğinde bunları başarıyla paraya çevirebilecekleri güçlü ve kullanımı kolay bir platform.

Cirus, Cirus Device, Cirus Core Platform ve Cirus Confluence Network’ten oluşur. Böylece ekosistem, tüm unsurların uyum içinde çalıştığı, kullanıcılara oluşturulan veri akışlarının sahipliğini veren, verileri kripto para birimine dönüştüren ve DeFi ve web 3.0 protokollerindeki veri değerinden yararlanan Donanım, Geleneksel Yazılım, Blok Zinciri Teknolojisi ve Tokenize Ekosistemi birleştirir.

Her şeyin merkezinde, bağlı tüm cihazlardan veri toplamak için bir Wi-Fi yönlendirici olan Cirus donanım çözümü bulunur. Ayrıca güvenlik işlevlerini yerine getirir ve verileri ekosistemler arasında paylaşır. Geliştiricilere göre, iki tür cihaz mevcut olacak. Cirus, aracıları ortadan kaldırarak kayıpları azaltmayı ve kendi verileri üzerinde tam kontrole sahip olan kullanıcılarını güçlendirmeyi amaçlıyor. Cirus kullanıcıları, verilerinden nasıl para kazanmak istediklerine karar verebilir ve bunu yaparken pasif gelir elde edebilir.

Cirus ekonomisi, katkıda bulunanları, veri sağlayıcıları ve pay sahiplerini ödüllendirmekten sorumlu olan CIRUS tokeni tarafından desteklenmektedir. Tüm gelirler CIRUS tokenleri şeklinde ödenir.

 

Cirus Foundation’ın Kurucuları Kimlerdir?

Cirus’un üç yetenekli kurucu ortağı var: Daniel Bland, Samartha Nagabhushanam ve Michael Luckhoo.

Daniel Bland, deneyimli bir girişimci ve etkileyici bir geçmişe sahip ‘uygulamalı’ bir geliştiricidir. Bland, teknoloji endüstrisinde 30 yıllık deneyime sahiptir. Görev süresinin çoğunu modern teknolojileri tanımlamaya, geliştirmeye ve ticarileştirmeye adadı.

Samartha Nagabhushanam, birkaç yıldır kablosuz + veri analitiği endüstrisi ile uğraşan yetenekli bir girişimci olarak tanımlanabilir. Nagabhushanam, kablosuz, donanım ve veri analitiği alanlarında iyi bir şekilde kurulmuştur. Ayrıca MindTree ve Videcon Group gibi teknoloji şirketlerinde CEO olarak görev yaptı ve Kyocera’da Kurucu ve Genel Müdür olarak görev yaptı.

Michael Luckhoo, 2017’den beri blockchain teknolojisine ve merkezi olmayan dijital varlıklara dalmış bir işadamı ve yetenekli bir girişimcidir. Luckhoo, pazarlama ve danışmanlık firması Torus Solutions için İş Geliştirme Başkanı olarak çalışırken , Luckhoo başarılı bir şekilde dört proje başlattı ve pazar liderliği pozisyonlarına terfi etti. Ayrıca, markalı stablecoin girişimini başlattığı ve yeni kurumsal ortaklarla bağlantı kurmalarına yardımcı olduğu DigitalBits’in Başkan Yardımcısıydı.

Cirus Foundation 2021’de kuruldu. Kuruluşunun ardından eski Apple CEO’su Gil Amelio ekibe kıdemli danışman olarak katıldı. Cirus Foundation’ın danışman listesindeki bir diğer önemli isim de Seagate ve Conner Peripherals’ın kurucu ortağı olan Finis Conner.

 

Cirus Foundation Ağı Nasıl Güvenlidir?

Cirus Foundation (CIRUS), ekosistem için ölçeklenebilirlik, uzun ömür ve güvenlik sağlayan Polygon blok zinciri tarafından desteklenmektedir. Bu arada, Polygon’un tam yığın ölçeklendirme çözümleri, platformu güvenilir ve geniş bir kitle için erişilebilir hale getirir.

Buna ek olarak, Cirus Foundation (CIRUS), blockchain güvenliğine temel olarak odaklanan önde gelen güvenlik danışmanlık şirketlerinden biri olan Hacken tarafından denetlendi.

 

Cirus Foundation’ı (CIRUS) Nereden Satın Alabilirsiniz?

CIRUS satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Gate.io – Uniswap v2 – MEXC – BitMart – PancakeSwap v2 – QuickSwap – LATOKEN

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların CIRUS nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir