ChainGuardians Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması
 • Coin Sitesi https://chainguardians.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 120,000,000USD
 • Coin Hacmi 343977USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Gate.io - Uniswap v2 - PancakeSwap v2 - SushiSwap - LATOKEN
 • Whitepaper https://chainguardians.io/

ChainGuardians Hakkında

Rate this post

ChainGuardians (CGG) Nedir?

ChainGuardians, kendisini blok zinciri ve süper kahramanları birleştiren ilk ekosistem olarak konumlandırıyor. Oyuncu odaklı ekonomiler sağlamak için geleneksel oyun konseptlerini blok zincir teknolojileriyle birleştiren bir platformdur.

ChainGuardians ekosistemi aracılığıyla oyuncular, oynaması ücretsiz NFT madencilik platformuna ve rol yapma oyununa katılabilirler. Bu, oyuncuların harcadıkları zaman ve enerjiyi somut ödüllere dönüştürerek gelir elde etmelerini sağlar.

İlk olarak 2019’da piyasaya sürülen CGG, oyun içi varlıkların Ethereum blok zincirinin ERC-721 standardına dayalı benzersiz tokenlerle temsil edildiği bir kripto para toplama oyunudur.

 

ChainGuardians Kurucuları Kimdir?

ChainGuardians, Emma Liu, Robbie Cochrane ve Idon Liu tarafından ortaklaşa kuruldu.

Emma Liu, şirketin CEO’su. Hem kamu hem de özel sektörde birkaç milyon dolarlık projeyi yöneten 20 yılı aşkın deneyime sahip bir girişimci ve yönetim danışmanıdır.

Robbie Cochrane COO rolünü dolduruyor. Senaryo yazarlığı alanında yüksek lisans derecesine sahip, gazetecilik, iletişim ve içerik alanlarında geçmişi olan bir girişimci ve eğitimcidir.

Idon Liu, şirketin CTO’su ve Fortune 500 teknoloji şirketlerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip bir girişimcidir.

 

ChainGuardians’ı Benzersiz Yapan Nedir?

ChainGuardians, topluluktan düzenli olarak geri bildirim alır, oyun sonu içeriğinin geliştirilmesine ve oynanabilirliğin iyileştirilmesine odaklanır, PVP, PVE ve işbirlikçi PVE baskınları gibi çoklu oyun modlarına sahiptir ve uygun dengelemeye odaklanır.

Platform, kullanıcıların kendi NFT’lerini getirmelerine izin veriyor ve bir sadakat sistemine sahip. Oyun içi test, dengeleme ve simülasyonlara sahiptir ve bot kullanımını ve aşırı çoklu hesap oluşturmayı önlemek için SafeName aracılığıyla beyaz listeye alınmıştır. Oyuncuları çeşitli etkinlikler ve yarışmalarla meşgul tutar.

Platform kendi ChainGuardian Credits (CGC) tokenini kullanır ve onu kazanmanın iki ana yolu vardır. Biri, NFT madencilik oyununa eklenen herhangi bir NFT’yi stake etmek; bir kullanıcı blok ödülünü kazanırsa, daha sonra ChainGuardian Tokens (CGG) yönetişim tokenlerine dönüştürülebilecek olan CGC ile kredilendirilir. CGC kazanmanın başka bir yolu da ChainGuardians RPG’sini oynamaktır. Kullanıcılar, çeşitli görevleri yerine getirdikleri için CGC ile ödüllendirilir.

CGG tokeni ayrıca kullanıcıların CGG çiftleri sağlayarak ve POWER tokenlerini stake ederek güç ödülleri kazanmalarını sağlar.

ChainGuardians oyunu oyuncu tarafından kontrol edilir ve gerçek zamanlı savaş tabanlı bir oyundur. Oyuncular çevrimdışı olduğunda, bir Muhafızın nitelikleri tarafından yönetilen gelişmiş AI tabanlı savaşlar gerçekleşecek. Oyunda oyuncular stratejik olarak kaleleri, kaleleri ve zindanları fethedebilir. Oyuncular ayrıca düşmanları pusuya düşürebilir ve oyunun asıl amacı düşmanları yağmalamak ve ortadan kaldırmaktır.

 

ChainGuardians Ağı Nasıl Güvenlidir?

CGG ağı, Ethereum blok zinciri tarafından güvence altına alınan ERC-721 standardına dayanmaktadır. Tokenler, çıkarların ve varlıkların tam veya kısmi sahipliğini temsil edecek şekilde tasarlanmıştır.

 

ChainGuardians’ı (CGG) Nereden Satın Alabilirsiniz?

CGG satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Gate.io – Uniswap v2 – PancakeSwap v2 – SushiSwap – LATOKEN

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların CGG nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir