Bitteam token Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Anatoliy Berdnikov
 • Coin Sitesi https://bit.team/
 • Desteklediği Cüzdanlar -
 • Coin Arzı 500,000,000USD
 • Coin Hacmi 73060USD
 • Kuruluş Yılı 2016
 • Listelendiği Borsalar PancakeSwap v2 - BIT.TEAM
 • Whitepaper https://bit.team/trade/api/documentation

Bitteam token Hakkında

Rate this post

BIT.TEAM Nedir? 

2016’da kullanıma sunulan BIT.TEAM, P2P işlevine sahip kullanışlı ve modern bir borsadır. BIT.TEAM, kripto para birimini halka açık yerlere ve tahmini ticaret fiyatlarına getirmeyi amaçlıyor. BIT.TEAM adının ardındaki fikir, insanların en temel bilgi birimi olarak biraz olduğu ve birlikte bitlerin neredeyse sahip olduğumuz her şeyi oluşturduğu insan ekibini göstermektir. Parçalar bir araya geldikçe, şirketimizdeki herkes bir araya gelir ve dünyayı birlikte inşa edebilir.

BTT, BIT.TEAM ekosistemindeki bir token ve Decimalchain’e dayalı bir tokendir. Blockchain olmasının yanı sıra Decimal, kullanıcıları için eksiksiz bir işlevsellik ekosistemi başlattı. Decimal ağ, ana ağ olan Decimalchain’i, yerel madeni para olan DEL’i, başlatma paneli olan del.network’ü, Decimal Wallet’ı ve işbirlikçi BIT.TEAM alışverişini ve özel tokenleri içerir; dünyaya tek ürün. DEL ve BTT, Decimal alt projelerinin birçoğunun başarılı işleyişinin ayrılmaz bir parçasıdır.

 

BTT’nin Kurucuları Kimlerdir? 

Anatoliy Berdnikov, BIT.TEAM’in kurucusu ve CEO’sudur. Anatoliy, 2016 yılında BIT.TEAM’i kurdu.

Anatoliy, borsa lansmanından yıllar önce aktif olarak blockchain teknolojisi üzerinde çalışıyor ve bilgisini uyguluyordu.

Dmitriy Stepanov, BIT.TEAM’in kurucu ortağı ve baş teknik sorumlusudur. Ayrıca, coinmarketrate.com platformunun yaratıcısı ve kurucu ortağıdır.

 

Decimal Network Nasıl Güvence Altına Alınır? 

Tendermint iki ana teknik bileşenden oluşur: bir blok zinciri mutabakat mekanizması ve evrensel bir uygulama arayüzü. Tendermint Core adı verilen mutabakat mekanizması, aynı işlemlerin her makinede aynı sırayla kaydedilmesini sağlar.

Temel teknoloji üssü Cosmos SDK, blok zincirlerinin inşası ve bir tür özel proje mimarisinin uygulanması içindir. Entegre akıllı sözleşme modülü, hedef son kullanıcı için özelleştirilmiş mantığın temelidir. Ve son kullanıcı, merkezi olmayan bir uygulama arayüzü aracılığıyla sistemle etkileşime girer.

Token bilimi ve anahtar mantığı, doğrudan Ondalık blok zincirinde uygulanır. Uygulama Blok Zinciri Arayüzü (ABCI) olarak adlandırılan uygulama arayüzü, işlemlerin herhangi bir programlama dilinde işlenmesini sağlar. Yerleşik sonlu durum makineleriyle (süslü anahtar deposu veya süslü komut dosyası dili gibi) önceden paketlenmiş olarak gelen diğer blok zinciri ve fikir birliği çözümlerinin aksine, geliştiriciler, herhangi bir programlama dilinde yazılmış bir sonlu durum makinesi BFT uygulamasını çoğaltmak için Tendermint’i kullanabilirler. geliştirme ortamı uygundur.

 

BTT’yi Nereden Satın Alabilirsiniz? 

BTT satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

PancakeSwap v2 – BIT.TEAM

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların BTT nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir