BiFi Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Dohyun Pak - JongHyup Lee - Changhyun Yoo
 • Coin Sitesi https://bifi.finance/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 1,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 80249USD
 • Kuruluş Yılı 2019
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - SushiSwap - Gate.io - MEXC - Liquid
 • Whitepaper https://s3.ap-northeast-2.amazonaws.com/bifi.finance/resource/BiFi-White-Paper-V1.0-EN.pdf

BiFi Hakkında

Rate this post

BiFi (BIFI) Nedir?

BiFi (Bifrost Finance), Bifrost’un çoklu zincir teknolojisi tarafından desteklenen çok zincirli bir DeFi projesidir. BiFi, yalnızca Ethereum tabanlı tokenleri değil, aynı zamanda Bitcoin, Tron ve Klaytn gibi farklı blok zincirlerinden diğer tokenleri de birbirine bağlar. BiFi, çok zincirli cüzdan, borç verme, borç alma ve staking hizmetlerinin yanı sıra verim çiftçiliği ödülleri ve diğer çok zincirli yatırım ürünleri sunacak.

 

BiFi’yi benzersiz yapan nedir?

 • Bifrost: BiFi, Bifrost’un çoklu zincir teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Bifrost ile BiFi, hizmetlerinde farklı blok zincirlerinden ve protokollerden farklı tokenler ve madeni paralar kullanabilir. BiFi, çok zincirli bağlantı sayesinde gaz ücretlerini düşürecek, erişilebilirliği artıracak ve daha yenilikçi finansal ürünleri daha fazla kişiye ulaştırmak için ekosistemi genişletecek.
 • Bifrost Wallet: Bifrost Wallet, BiFi üzerinde çok zincirli DeFi ürün ve hizmetlerini destekleyen çok zincirli bir cüzdandır. Kullanıcılar, Bifrost Cüzdanı kullanarak borç verme ve ödünç alma gibi çok zincirli hizmetleri kullanabilir.
 • Güvenlik Odaklı: Bilgisayar korsanlığı ve dolandırıcılık, blockchain ekosistemini lekeledi. Bilgisayar korsanları, araştırmacılar ve güvenlik uzmanlarından oluşan ekibimiz kendilerini en yüksek güvenlik standartlarını korumaya adamıştır. Bizimle, paranızı güvenli bir şekilde işe koyabilirsiniz.

 

BiFi’nin Kurucuları Kimlerdir?

Bifrost, 2016 yılında iki profesör tarafından sosyal sorunları ve iş sorunlarını çözmek için blockchain uygulamaları geliştirmek üzere kuruldu. Bu süreçte, blockchain teknolojilerinin potansiyelini ve sınırlamalarını gördüler. Hepsinin kendi güçlü ve zayıf yönleri olan ve bunları birleştirmenin hiçbir yolu olmayan birçok protokol vardı. Böylece, geliştiricilerin çoklu zincir teknolojilerini gerçekten etkinleştiren çoklu blok zincirleri üzerinde kolayca oluşturmalarına olanak tanıyan bir teknoloji platformu olan Bifrost’u yarattılar.

2019’da Bifrost ekibi, Bifrost’un tüm potansiyelini göstermek için çok zincirli DeFi projesi BiFi’yi yaratmaya karar verdi. DApp ekosistemine çok benzeyen DeFi ekosistemi, Ethereum ile sınırlıdır ve artan gaz ücretleri tarafından engellenir. BiFi, multichain ile gaz ücretlerini düşürerek, erişilebilirliği artırarak ve ekosistemi genişleterek bu sorunları çözecektir. Ekibimizin finans ve siber güvenlik alanındaki uzmanlığından yararlanan Bifrost ekibi, yeni çok zincirli DeFi ekosisteminden yararlanan yeni yatırım ürünleri sunmaya devam edecek.

BiFi ve Bifrost’un CEO’su ve kurucu ortağı olan Dohyun Pak, on yılı aşkın bir süredir ABD ve Kore’deki finans kurumları için karmaşık türev ürünler geliştirmiş ve yönetmiştir. Doktora derecesini Michigan Üniversitesi Ann Arbor’da finans mühendisliği alanında aldı. Dohyun şu anda Gachon Üniversitesi’nde matematiksel finans profesörü olarak görev yapmaktadır.

BiFi ve Bifrost’un CTO’su ve kurucu ortağı JongHyup Lee, şu anda Gachon Üniversitesi’nde matematiksel finans profesörü olarak görev yapıyor. Yonsei Üniversitesi’nde bilgisayar bilimi alanında doktora derecesini aldıktan sonra, Carnegie Mellon Üniversitesi’ndeki CyLab’da Dr. David Brumley’in yanında doktora sonrası araştırmacı olarak araştırmalarını en üst düzey konferanslarda sundu. Ayrıca dünyanın önde gelen bilgisayar korsanlığı ekibi olan PPP’nin kurucu ortaklarından biridir.

BiFi ve Bifrost’un COO’su ve kurucu ortağı Changhyun Yoo, Seul Fen Lisesi’nden erken mezun oldu ve KAIST’te Bilgisayar Bilimleri okumaya devam etti. On yılı aşkın bir süredir önde gelen finans kurumları için sayısız finansal platform geliştirmiştir. Finansın geleceğinin blockchain’de olduğuna inanarak, ekibin çeşitli yeteneklerini yönlendirdiği Bifrost’u kurdu.

BiFi ve Bifrost’un CMO’su ve kurucu ortağı olan Soso, daha önce bir tıp doktoruydu ve şu anda Kore’nin önde gelen kripto para etkileyicilerinden biriydi. Kripto para birimlerine olan tutkusu ve blok zincirindeki uzmanlığı, onu blok zinciri odaklı bir risk sermayesi olan Block Crafters Capital’ı kurmaya yöneltti ve burada 30’dan fazla şirketin büyümesini destekledi.

 

BIFI Nasıl Satın Alınır?

BIFI satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – SushiSwap – Gate.io – MEXC – Liquid

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların BIFI nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir