BarnBridge Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Troy Murray - Tyler Ward
 • Coin Sitesi https://barnbridge.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 10,000,000USD
 • Coin Hacmi 12471194USD
 • Kuruluş Yılı 2019
 • Listelendiği Borsalar Binance - Coinbase Exchange - Gate.io - KuCoin - Kraken - Gemini
 • Whitepaper https://barnbridge.com/

BarnBridge Hakkında

Rate this post

BarnBridge (BOND) Nedir?

2019 yılında kurulan BarnBridge, riskleri tokenleştirmeye yönelik bir protokoldür. Eylül 2020’de piyasaya sürüldü. BarnBridge, tüketiciyi piyasa oynaklığına maruz bırakan takas edilebilir tokenler oluşturmak için bir tür merkezi olmayan finans ( DeFi ) lego’dur.

BarnBridge, DeFi’yi daha esnek ve verimli hale getirmek için işlevselliğini genişleten bir projedir. Piyasa dalgalanmalarını ve risklere maruz kalmayı tokenize ederek, muhafazakar yatırımcılar için oynaklığı azaltabilir veya günlük trader için artırabilir. BarnBridge, DeFi pazarında geleneksel risk yönetimi araçlarına ve sabit getirili araçlara olanak tanır. Ana odak, kripto para risklerini dilimlere bölerek piyasa katılımcılarının risk profillerine bağlı olarak farklı ürünlere veya varlıklara yatırım yapabilmesidir.

 

BarnBridge’in Kurucuları Kimlerdir?

BarnBridge, Troy Murray ve Tyler Ward tarafından ortaklaşa kuruldu.

BarnBridge üzerinde çalışmaya başlamadan önce Murray, 2012’den beri blockchain’in medyaya getirebileceği faydaları araştıran bir kripto Ar-Ge firması RUDE_labs kurdu. Ayrıca Breaker’da strateji direktörü ve snglsDAO Foundation’da süpervizör/teknik mimar olarak çalıştı.

Ward, BarnBridge’i kurmadan önce, fintech endüstrisine odaklanan bir dijital pazarlama şirketi olan Proof Systems’ı kurdu. Ward ayrıca ConsenSys, Earn.com, FOAM, Dether, Grid +, Centrality, Sylo, NEAR Protocol, DARMA Capital, SingularDTV ve snglsDAO ile çalıştı.

 

BarnBridge Ağı Nasıl Güvenlidir?

BOND, Ethereum’un ERC-20 uyumluluk standardına dayanmaktadır. BarnBridge ağında bahis, yönetim ve teşvikler için kullanılır. BOND, Ethereum’u destekleyen herhangi bir cüzdanda saklanabilir ve tokene kolay erişim sağlar.

 

BarnBridge’i Benzersiz Yapan Nedir?

Compound ( COMP ) ve Aave ( AAVE ) gibi sürdürülebilir DeFi platformları , bazı varlıklarda yıllık %5’in üzerinde getiri (APY) sağlar. yEarn gibi karlılık optimize edicilerle APY %10’un üzerine çıkabilir. Bu DeFi platformlarının dezavantajı, sabit gelir sunmamaları; ek olarak, bir portföye kripto para birimleri eklemek, kripto para varlıkları oldukça değişken olduğu için önemli riskler almak anlamına gelir.

BarnBridge’in avantajı, getirileri sabit gelirle bir araya getirebilmesi ve sistemin verimliliğini artırmak için bunları düzleştirebilmesidir. Bu, kripto endüstrisine girişin tüketiciler için daha kişisel ve öngörülebilir olmasına yardımcı olarak daha geniş bir kitleye açılıyor. Geleneksel finans açısından, BarnBridge hisse senedi ticaretinin etkinliğini artırmak için kullanılabilir.

 

BarnBridge’i (BOND) Nereden Satın Alabilirsiniz?

BOND satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – Coinbase Exchange – Gate.io – KuCoin – Kraken – Gemini

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların BOND nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir