BABB Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Rushd Averroes
 • Coin Sitesi https://getbabb.com/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 50,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 39237USD
 • Kuruluş Yılı 2018
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - MEXC - CoinTiger
 • Whitepaper https://getbabb.com/wp-content/uploads/2021/03/BABB-Whitepaper.pdf

BABB Hakkında

Rate this post

(Babb) BAX Nedir?

Babb, Londra’da (Birleşik Krallık) bulunan ve bankası olmayanlar ve banka hesabı olmayanlar için erişilebilir finansal hizmetler getirmeyi amaçlayan bir finansal blockchain platformudur. Babb’ın misyonu, dünyadaki herkese eşler arası finansal hizmetlere erişim sağlamak için blok zincir, yapay zeka ve biyometri teknolojisinden yararlanan merkezi olmayan bir bankacılık platformu olmaktır. Dünyada banka hesabı veya temel bankacılık hizmetleri olmayan en az 2 milyar insan var ve geleneksel bankacılık sisteminin bunlara hizmet etmesi mümkün değil. Babb, finansal hizmetleri kitle kaynaklı olarak kullanmak için yenilikçi teknolojiyi kullanan ve bildiğimiz bankalara olan ihtiyacı tamamen ortadan kaldıran yeni bir yaklaşımdır.

Babb, FIAT para birimlerinin tokenize edildiği dağıtılmış bir uygulama platformu başlatmaya hazırlanıyor. Bu tokenize edilmiş fonlar, Babb Uygulaması, ortak hizmetler, dünya çapındaki bankalar ve gelişmekte olan ülkelerdeki merkez bankaları tarafından kullanılacaktır.

BAX, Babb platformunun can damarıdır ve platformun hizmetlerini platformun hizmet verdiği tüm coğrafyalarda ve yetki alanlarında işletmek için gizli olarak kullanılır.

BAX Tokenleri, işlemlerin sınırsız olmasına yardımcı olur ve dijital varlıkların kontrolünü geri almanın anahtarıdır. BAX, aşağıdakiler için kullanılan yerel bir yardımcı program tokenidir:

 • İşlemlerin işlenmesi ve verilerin saklanması için ücretler.
 • NEAR tokenlerini staking yoluyla ağ üzerinde doğrulayıcı düğümleri çalıştırmak.
 • Ağ kaynaklarının nasıl tahsis edildiğini belirlemek için yönetişim oyları için kullanılır.

BAX şu anda halka açık Ethereum blok zincirinde bir EIP20/ERC20 tokeni olarak uygulanmaktadır. Ethereum blok zinciri, özel dijital varlıklar ve akıllı sözleşmeler yayınlamak için endüstri standardıdır ve geliştirme araçları, cüzdanlar ve borsalar gibi Ethereum ekosisteminin mevcut altyapısıyla uyumludur. Bu aktif ekosistem ve teknoloji, Ethereum’u BAX için doğal bir uyum haline getiriyor.

 

Babb’ın Kurucuları Kimlerdir?

Rushd Averroes, Babb’ı 2016 yazında bankacılık hizmetlerine sınırlı erişimi olanlara mali gücü geri getirmek amacıyla kurdu. Rushd Yemen’de doğdu ve 2009’da Birleşik Krallık’a taşındı; burada (bir göçmen olarak) geleneksel bankalardaki deneyimi pek uygun değildi; o zamandan beri, yalnızca bankacılığa sınırlı erişimi olan insanları değil, aynı zamanda herhangi bir finansal altyapıya erişimi olmayanları da güçlendirmek için Babb’ı kurmaya karar verdi.

Babb’ın ilk aşamaları, daha sonra çalışan ürün haline gelecek olan ana konsepti oluşturmak için ayarlandı; Bunun için Babb ekibi bir araya geldi ve 2018’de ETH’de 19 milyon doların üzerinde değer topladıkları İlk Para Arzı kampanyasının bir araya getirilmesine yardımcı oldu. Şu anda Babb ekibi, tarafından benimsenen Babb platformunu oluşturmaya ve geliştirmeye devam ediyor.

Babb’ı Benzersiz Kılan Nedir?

Babb, Crypto’nun karmaşık olmadığını kanıtlama ve herkesin daha kapsayıcı ve verimli finansal hizmet platformları kullanmaktan yararlanabileceğini gösterme misyonunda. Babb, farklı yetki alanlarındaki tüm düzenlemelere uygun olarak, herhangi bir kısıtlama olmaksızın bankacılık hizmetleri sunmak için bir bankacılık lisansı alma yolundadır.

Babb’ın bankacılığın geleceğine yönelik benzersiz vizyonu hem radikal hem de ulaşılabilir. Babb, merkezi olmayan, kapsayıcı ve yenilikçi bir finansal sistem yaratarak mikro ekonomideki her bir bireyi ve işletmeyi güçlendirecek.

Babb platformu, geniş bir büyüme potansiyeline sahiptir. Fiziksel ve dijital bir varlığı sürdürmenin yanı sıra doğal bir viral büyüme mekanizması uygulayarak, hedef pazarlarımızda üstel alım görmeyi bekliyoruz. Babb önerisi, birçok farklı kullanım durumunda mevcut tekliften çok daha iyidir.

 

BAX (Babb)’ı Nereden Satın Alabilirim?

BAX satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – MEXC – CoinTiger

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların BAX nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir