Atomic Wallet Coin Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Konstantin Gladych
 • Coin Sitesi https://atomicwallet.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Atomic W.
 • Coin Arzı SınırsızUSD
 • Coin Hacmi 26USD
 • Kuruluş Yılı 2017
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - Binance DEX
 • Whitepaper https://atomicwallet.io/download/atomicwallet-whitepaper.pdf

Atomic Wallet Coin Hakkında

Rate this post

Atomic Wallet Coin (AWC) Nedir?

2017 yılında piyasaya sürülen Atomic Wallet Coin (AWC), çağdaş güvenlik, anonimlik ve ademi merkeziyetçilik gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmış bir kripto para cüzdanıdır. Cüzdan’ın temel işlevi, yerleşik atomik takaslara dayanır (kullanıcıların cüzdanlarından kripto ticareti yapmasına olanak tanır).

Atomic Wallet, 20’den fazla blok zinciri ve ~500 token ve tokeni destekleyen, gözetim altında tutulmayan merkezi olmayan bir cüzdandır. Atomic ayrıca token almak için fiat para birimi banka kartlarını da destekler. Uygulama kişisel bir cihaza kurulabilir ve Windows, MacOS, iOS, Android, Ubuntu, Debian ve Fedora ile uyumludur. Cüzdan , kullanıcının cihazında şifrelenmiş tüm veriler ve özel anahtarlarla , desteklenen madeni paraların blok zincirleriyle bütünleşebilir .

Ayrıca, kullanıcılar atomik takas kuyruğunu ve listeleme ücretlerini artırmak için AWC jetonları ile ödeme yapabilir. AWC tokeni, gücü, kullanım basitliğini ve bir dizi ek özelliği bir araya getirir.

Platform tarafından sunulan hizmetler arasında kripto varlıklarının takası, Hisse Kanıtı (PoS) varlıkları ve iyi bilinen itibari para birimlerinin yanı sıra takas için geri ödeme sağlanması yer alıyor.

Atomic’in misyonu, güvenli, dayanıklı ve çok yönlü bir alan yaratarak kripto para biriminin benimsenmesini ve dağıtımını hızlandırmaktır. Platform, sağlam bir arayüz seti sunarak paydaşların güvenliğini sağlamak için ciddi önlemler alır. Geliştiriciler, gizliliğin korunmasının güvenilir bir Atomik ortam yaratmanın ana hedeflerinden biri olduğunu garanti eder.

 

Atomic Wallet Coin’in Kurucuları Kimdir?

Atomic Wallet, sorunsuz bir değişim için 130’dan fazla dijital varlığı destekleyen anında bir kripto takas platformu olan Changelly’nin eski CEO’su ve kurucu ortağı Konstantin Gladych tarafından 2017 yılında kuruldu.

Şu anda Konstantin Gladych, Atomic Wallet’ın CEO’sudur. BT, kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip veri bilimi alanında doktora derecesine sahiptir. Gladych kariyerini şu şirketlerde geliştirmiştir: Segmento / RuTarget (Ürün Proje Yönetimi / İş Geliştirme), Clickky Ailesi (Ürün Başkanı) ve Embria (Mobil Ürün Pazarlama Ekibi Başkanı).

Gladych, sistematik bir tasarım zihniyetine sahiptir. İlgi alanları arasında ademi merkeziyetçilik, gözetimsiz çözümler ve p2p değişimleri yer almaktadır. Ayrıca Gladych, Genesis Vision’da danışman olarak hizmet vermektedir.

 

Atomic Wallet Coin’i (AWC) Nereden Satın Alabilirsiniz?

AWC satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – Binance DEX

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların AWC nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir