Arcona Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Ilya Korguzalov - Diana Sorina - Aleksandr Emilianov
 • Coin Sitesi https://www.arcona.space/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 16,699,878USD
 • Coin Hacmi 6442USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Uniswap v2 - PancakeSwap v2 - Bancor Network - Probit Global - Bilaxy
 • Whitepaper https://www.arcona.io/doc/arcona_white_paper_en.pdf

Arcona Hakkında

Rate this post

Arcona (ARCONA) Nedir?

Arcona (ARCONA), yaratıcıların ve girişimcilerin dünyanın dört bir yanındaki gerçek hayattaki manzaralarda etkileşimli 3B deneyimler başlatmasına olanak tanıyan Digital Land adlı küresel bir Artırılmış Gerçeklik (AR) katmanı oluşturan bir bilgisayar görüntü şirketidir.

Proje, AR alanına giriş eşiğini düşürmeyi hedefliyor ve 3D multimedya içeriğini fiziksel konumlara yerleştirmek için uygun maliyetli, verimli ve kolay bir yol sağlıyor. Arcona sık sık oyun, tarihi rekonstrüksiyon, eğitim ve turizmle uğraşan şirketlerle çalışır.

Platformun saf yardımcı token’ı ARCONA, ekosistem içindeki ekonomiyi korumaya hizmet eder ve Arcona’nın pazarında Dijital Arazi arazileri, yazılım geliştirme hizmetleri, reklam ve yaratıcı 3D içerik satın almak için kullanılabilir.

İlk ARCONA token satışı Ağustos 2020’de yapıldı. Projenin resmi teknik incelemesine göre şirket 2018 yılında Rusya’nın Saint-Petersburg kentinde kuruldu.

 

Arcona’nın Kurucuları Kimlerdir?

Ilya Korguzalov, Arcona’nın (ARCONA) proje lideri ve kurucu ortağıdır . AR’de geniş bir geçmişe sahip deneyimli bir girişimci, daha önce seyahat endüstrisi için uluslararası AR pazarına giren ilk Rus BT şirketi olan Piligrim XXI’nin kurucu ortaklarından biriydi.

Diana Sorina, Arcona ve Piligrim XXI’in kurucu ortaklarından biridir. Ekonomi diplomasına sahip, pazarlama, satış ve halkla ilişkiler alanlarında on yılı aşkın bir deneyime sahip.

Aleksandr Emilianov, Arcona’nın üçüncü kurucu ortağı ve aynı zamanda araştırma ve geliştirme lideridir. Doktora derecesine sahiptir. West Bohemia Üniversitesi, Plzen, Çek Cumhuriyeti’nden Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği mezunudur ve yazılım geliştirme ve bilgisayarlı görü teknolojisinde bir geçmişe sahiptir.

 

Arcona’yı Benzersiz Kılan Nedir?

Arcona (ARCONA), gerçek ve sanal dünyayı tek bir bilgi alanında birleştiren küresel bir artırılmış gerçeklik katmanı oluşturur. Dijital Arazi arazileri, mevcut ve önceki sahiplere ilişkin bilgileri, coğrafi koordinatları ve kimlik numaralarını içeren akıllı sözleşmeleriyle platformda ERC-721 misli olmayan tokenler (NFT’ler) olarak temsil edilir.

Yapay zeka, sinir ağları ve coğrafi bilgi sistemi (GIS) ile oluşturulmuş küresel bir bilgi katmanı ve karmaşık bir teknoloji çözümü olarak Arcona, geliştiricilere konum tabanlı AR projelerini taramaya gerek kalmadan uzaktan başlatma fırsatı sunabileceğini iddia ediyor. yerinde seçilen ortam.

Platform, düşük ışık koşullarında bile hem iç hem de dış mekan kullanım senaryolarını destekleyen Arcona Core adlı orijinal bir AR kitaplığı geliştirdi. Ayrıca Arcona Core, çok kullanıcılı bir AR deneyimine sahiptir. Çapraz platform çözümü olarak Arcona Core, hem Android hem de IOS cihazlarıyla uyumludur.

Resmi web sitesinde belirtildiği gibi, Arcona, hızlı ve sağlam hat tespiti ile birleştirilmiş SLAM (Eşzamanlı yerelleştirme ve haritalama) teknolojisinin kullanımı yoluyla son derece hassas mesafe ölçümleri ve nesne yerleşimi sağlayabilir. SLAM, fiziksel alanın haritasını çıkarırken aynı anda cihazın konumunu takip etmek için kullanılan otonom bir navigasyon algoritmasıdır.

Arcona ekosistemi, AR içerik oluşturma sürecini basitleştirmeyi amaçlar ve bir AR deneyimi tasarlamak ve başlatmak için yazılım geliştirme becerileri gerektirmeyen bir teknoloji çözümü sunar.

 

Arcona Ağı Nasıl Güvence Altına Alınır?

ARCONA (Arcona), Ethereum ağında dağıtılan bir ERC-20 standart Tokenidir. Haziran 2021’de şirket, ARCONA’yı Binance Smart Chain (BSC) ve Minter blok zincirinde de başlattı.

 

Arcona’yı Nereden Satın Alabilirsiniz?

Arcona satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Uniswap v2 – PancakeSwap v2 – Bancor Network – Probit Global – Bilaxy

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların Arcona nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir