AntiMatter Governance Token Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı Ethereum (ERC-20)
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Robert Hu - Jack Lu
 • Coin Sitesi https://antimatter.finance/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 100,000,000USD
 • Coin Hacmi 2675305USD
 • Kuruluş Yılı 2021
 • Listelendiği Borsalar KuCoin - Gate.io - Poloniex - MEXC - BTCEX - ZT
 • Whitepaper https://docs.antimatter.finance/

AntiMatter Governance Token Hakkında

Rate this post

Antimatter Finance (MATTER) Nedir?

AntiMatter Governance Token, DeFi türevlerinin ağ geçidi olarak tasarlanmış merkezi olmayan bir uygulama platformudur. AntiMatter Finans, şu anda dört ana üründen oluşan çok zincirli bir ekosistemdir.

 1. Antimatter Invest , kullanıcılarına DeFi’de çeşitli kompakt, kullanımı kolay ve basit Yapılandırılmış Ürünler sunmak için oluşturulmuş bir DApp’tir. Canlı ürünler: İkili Yatırım Geliştirmede: Yinelenen Strateji, Katmanlı Seçenek, Eyer Seçeneği.
 2. Bull & Bear Tokens (BSC, ETH, Arbitrum, AVAX üzerinde canlı), Perpetual Options’ı belirtmek için izinsiz bir protokoldür. Üretilen Tokenler, Uniswap aracılığıyla takas edilebilir. Oracles, DeFi uygulamalarında önemli bir rol oynar ve birçok saldırı biçiminin kaynağıdır. Antimaddede, arbitraj faaliyetleri, Opsiyon Tokenlerinin fiyatının, hedef varlıkların piyasa fiyat hareketi trendini takip etmesini sağlamak için “kehanet” görevi görür.
 3. Fungible Finance (BSC, ETH, FTM, AVAX’te canlı), finansal araçlar olarak NFT’lerin olanaklarını araştıran bir DApp’tir. Kullanıcılar izinsiz bir şekilde Spot İndeksi, Gelecek İndeksi (geliştirme aşamasında) ve Dolaplar oluşturabilir. Bir Hesap Sistemi, kullanıcıların kendilerini adlandırmalarını ve bu adı NFT’lerinin yaratıcısı olarak görüntülemelerini sağlar.
 4. Antimadde DAO , zincir üstü yönetişim, çok partili hazine yönetimi, akademik kaynak paylaşımı ve yeni model gibi özelliklere sahip, türev fanatikleri için bir kulüp ve yenilikçi zincir üstü türev uygulamaları için işbirlikçi bir iş yeri olan Antimadde Ekosisteminin “beyni”dir. deneyler.

 

MATTER’ın faydası nedir?

MATTER, Antimatter DAO’ya ve Antimatter Hub’daki tüm merkezi olmayan uygulamalara güç veriyor. Aşağıdakiler Antimadde Simgesinin yardımcı programıdır:

Yönetişim: MATTER, zincir içi yönetişim için kullanılır. Bir teklif sunmak için ödeme yapmayı, bir teklife oy vermeyi içerir. Ayrıca, bir teklif açmak için stake edilmek istenerek spam önleme işlevi görür.

Stake:MATTER sahipleri, MATTER’larını Antimadde DAO Hub’ında stake edebilirler. Stake ödülleri, Antimadde’nin DApp’leri tarafından toplanan ücretlerle oluşturulur.

Tavsiyeler:MATTER, ağ yönlendirme programları aracılığıyla DAO çevresinde geniş bir topluluk oluşturmak için kullanılır. Yönlendirmeler için bir teşvik olarak ÖNEMLİ token hizmetleri. Kullanıcılar zincirde oluşturulan bağlantıları paylaşabilir ve arkadaşlarını davet edebilir.

Ödüller:MATTER, platformun kullanımı için teşvik olarak kullanılır. Örneğin, Antimadde DAO ticaret ödülleri aracılığıyla.

 

AntiMatter Ağı Nasıl Güvende?

AntiMatter (MATTER), Ethereum blok zincirine dayanmaktadır. Sonuç olarak, kapsamlı bir Proof-of-Work ( PoW ) madencilik sistemi ile korunur, bu nedenle binlerce madenci ve düğüm, güvenliği sağlamak için tek bir mekanizma olarak çalışır.

 

AntiMatter (MATTER) Nereden Satın Alabilirsiniz?

MATTER satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

KuCoin – Gate.io – Poloniex – MEXC – BTCEX – ZT

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların MATTER nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir