Alien Worlds Logosu
 • Coin Popülerlik
 • Coin Güven Durumu
 • Coin Projesi
 • Coin analizi

Genel Özellikler

 • Coin Ağı BNB Smart Chain
 • Sertifika Bilinmiyor
 • Coin Firması Dacoco GmbH
 • Coin Sitesi https://alienworlds.io/
 • Desteklediği Cüzdanlar MetaMask - Trust W.
 • Coin Arzı 10,000,000,000USD
 • Coin Hacmi 9101789USD
 • Kuruluş Yılı 2020
 • Listelendiği Borsalar Binance - FTX - Gate.io - Huobi Global - KuCoin - Kraken
 • Whitepaper https://docs.google.com/document/d/1JiA97Y3JZMcC6HG2VPXEiZDd7UtA5yJSRUY2DQ5VSRI/edit?usp=sharing

Alien Worlds Hakkında

Rate this post

Alien Worlds (TLM) Nedir?

Alien Worlds (TLM), oyuncuların kıt kaynaklar, Trilium (TLM) için rekabet ettiği, merkezi olmayan, takas edilemeyen bir token (NFT) metaverse’dir. Bu nedenle, oyuncular TLM’yi stake ederek ve Gezegen Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşlarda (DAO’lar) oy vermek için TLM’yi kullanarak ilerledikçe, Alien Worlds’ün oyunda merkezi olmayan bir finans (DeFi) öğesi de vardır .

Oyna-kazan (P2E) NFT oyunları bu yıl popülaritesinde ve değerinde üstel bir artış gördü. Alien Worlds, “kaşifler” olarak adlandırılan oyuncuların, Planet DAO’lara oyun veya katılım yoluyla parasal ödüller kazanmalarını sağlar. Alien Worlds’de madencilik yaparak, bir kullanıcı yerel, oyun içi para birimi olan Trilium (TLM) veya NFT paketleri ile ödüllendirilir. Oyuncular, ödüllerini artırmak için TLM’ye bahis yapabilir veya NFT’ler için diğer kullanıcılarla savaşabilir.

Bugüne kadar, Alien Worlds, Binance launchpad’de TLM ve Binance Launchpool’da TLM farm dönemi olan yol haritasının önemli bir kısmını oluşturmuştur. Oyun geliştirmelerinin büyük bir kısmı da sahte. Alien Worlds, oyundaki arazi sahiplerine günlük tahsisat talep sürecini otomatikleştirmeyi amaçlıyor. Artifacts NFT’ler yakında piyasaya sürülecek ve gelecekteki planlar NFT birlikte çalışabilirliğini içeriyor.

 

Alien Worlds’ün Kurucuları Kimdir?

Oyun, bugüne kadar üç proje yaratan Alman geliştiriciler Dacoco GmbH tarafından geliştirildi. Alien Worlds 2020’de kuruldu.

Dacoco, orada bulunan blockchain ve kripto şirketlerinin sayısı nedeniyle İsviçre’nin ‘ kripto vadisi ‘ olarak kabul edilen Zug, İsviçre’de bulunuyor . Merkezi olmayan özerk topluluk örgütleri uzmanları olduklarını iddia ediyorlar ve ayrıca WAX’ta lonca doğrulayıcıları olarak hareket ediyorlar.

 

Alien Worlds Ağı Nasıl Güvende?

Alien Worlds, yerel token TLM’nin konuşlandırıldığı üç blok zincirinde çalışır: Binance Smart Chain (BSC) , Ethereum ve WAX .

Üç blok zincirinin her biri, Alien Worlds’ün sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasına izin veren çeşitli işlevlerini destekler. Başlangıç ​​olarak Binance, BEP-20 TLM sahiplerinin görevleri yürütmesine izin vererek stake etme işlevini destekler. Öte yandan, WAX, temel oyun mantığının çoğu için ücretsiz bir işlem katmanına izin verir.

NFT görüntü verileri, eşler arası Gezegenler Arası Dosya Sisteminde (IFPS) depolanır ve bu verilerin merkezi olmayan kalmasına ve harici uygulamaların zincir üzerindeki işlevler ve verilerle iletişim halinde kalmasına izin vererek oyunların ve işlevlerin gerektiği gibi çalışabilmesini sağlar. her zamanki gibi.

 

Alien Worlds’ü Nereden Satın Alabilirsiniz?

Alien Worlds satışı yapan tüm kripto para borsalarından, bu kripto parayı satın alabilirsiniz.

Binance – FTX – Gate.io – Huobi Global – KuCoin – Kraken

Bir kripto para borsasını seçmeden önce kendi araştırmanızı titizlikle yapmayı ihmal etmeyin.

Kripto para dünyasına yeni dahil olanların Alien Worlds nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için izleyebileceği birçok yol var, ancak coinincele.com olarak en doğru bilgiyi, hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

Coini Oyla

Rate this post

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir